Przejdź do treści

Trizer – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Tabletki na odchudzanie Trizer dostępne są w Polsce od dość długiego czasu. Jest to dość popularny preparat na odchudzanie, który nadal można nabyć, jednak w tej niekrótkiej recenzji dowiemy się o jego dość istotnych szczegółach, które zwykle mają Opinie o Trizer i efekty oraz składwpływ na zakup jak i ogólne zadowolenie przy lub po suplementacji tego suplementu. W tym artykule poznamy takie szczegóły jak skład tego produktu przedstawiony w poniższym rozdziale w ogólnej formie, bowiem w szczegółową można odnaleźć w ulotce omawianego specyfiku. Innymi kwestiami są teoretyczne efekty, które powinniśmy osiągnąć według producenta oraz opinie dostępne w sieci, a dokładniej jego podsumowanie. Innymi już nieco mniej istotnymi ale nadal ważnymi kwestiami zawartych w tej recenzji są odpowiednie dawkowanie oraz skutki uboczne tego preparatu a także jego cena i informacje o tym gdzie kupić go najbezpieczniej. Czy tabletki na odchudzanie Tizer są skuteczne? Warto już teraz odpowiedzieć sobie na to pytanie, zanim będzie za późno.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Maj 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 16.03.2024

Skład Trizer

Jak już wcześniej wspomniano, szczegółowy skład tego suplementu dostępny jest na oficjalnej stronie producenta lub też w opakowaniu gdzie dostępna powinna być ulotka. Poniżej został natomiast omówiony ogólny omawianego suplementu. Warto się z nim zapoznać, ponieważ tabletki na odchudzanie Trizer mają zawierać sporo ekstraktów, dość ciekawych w swoim zastosowaniu, takie jak:

 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy;
 • ekstrakt z zielonej herbaty;
 • ekstrakt z pieprzu kajeńskiego;
 • ekstrakt z guarany i kofeina;
 • ekstrakt z ziaren zielonej kawy;
 • ekstrakty ze skrzypu polnego;
 • ekstrakt z pokrzywy;
 • ekstrakt z mniszka lekarskiego.

Jak można zauważyć producent omawianego suplementu na odchudzanie skupił się by zastosować dość ciekawe ekstrakty. Czy mimo tego, iż zastosowano ciekawie wyglądający skład preparat ten okazałby się skuteczny? Zapoznajmy się z kwestią opinii poniżej.

Opinie Trizer

Jako, iż preparat ten dostępny jest w Polsce od długiego czasu, nie było problemem odnalezienie wypowiedzi rodaków, którzy mieli okazję sprawdzić produkt. Niestety w obecnej chwili większość opinii o Trizer jest negatywnych. Głównie z takich powodów jak brak skuteczności w działaniu, wysoka cena, brak zadowalającego kontaktu z producentem i wiele innych. Z pozytywnych można dowiedzieć się tylko o tym, iż jego stosowanie zwykle nie powoduje groźnych powikłań – teoretycznie, ponieważ każdy człowiek ma różny organizm, dlatego każdy z nas może odczuć jego działanie nieco inaczej. Wypowiedzi te dostępne są w serwisach internetowych, najczęściej na forum Kafeteria ale również na innych forach dyskusyjnych, portalach społecznościowych czy też serwisach internetowych. Podsumowując kwestię komentarzy, można odnieść wrażenie, że w tej chwili zakup tego suplementu jest dość ryzykowny, ponieważ istnieją małe szanse na osiągnięcie także w naszym przypadku zadowalających efektów.

Efekty Trizer

Mimo, iż omawiany suplement nie cieszy się przychylnymi opiniami, warto jednak wyczytać kilka informacji na temat efektów, jakie opublikował na swojej stronie sprzedażowej producent tego preparatu. Możemy dowiedzieć się, że jego działanie miałoby:

 • Zredukować zbędną ilość tkanki tłuszczowej.
 • Wyeliminować wodę podskórną.
 • Ograniczyć apetyt.
 • Poprawić metabolizm.

Powyższe efekty nie zostały jednak potwierdzone przez społeczność o czym można dowiedzieć się także na podstawie ich opinii, które można odnaleźć w sieci.

Skutki uboczne suplementu Trizer

Omawiany preparat nie powinien powodować groźnych efektów ubocznych, jednak zalecana jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wątpliwości. W składzie mogą występować alergeny i inny niebezpieczne składniki dla pewnej grupy osób, dlatego ważna jest wspomniana wcześniej konsultacja. Producent deklaruje, że produkt ten jest w 100% bezpieczny, jednak warto zachować rozwagę jeszcze przed jego zakupem. Odpowiednie dawkowanie dostępne jest w ulotce producenta.

Gdzie kupić tabletki na odchudzanie Trizer?

Omawiany produkt dostępny jest w Polsce bez recepty, nie znajdziemy go jednak w aptekach także tych internetowych. Można go nabyć na oficjalnej stronie producenta i w przypadku jego zakupu warto go dokonać tylko oficjalną drogą, ponieważ zakup pośrednio od osób trzecich może być bardzo niebezpieczny. Koszt tego suplementu w obecnej chwili wynosi 137 złotych i jest to dość wysoka cena jak na preparat, który posiada wiele negatywnych opinii na temat jego działania i nie tylko…

Trizer cena na odchudzanie

Cena Trizer na odchudzanie


Ranking tabletek na odchudzanie

Suplement na odchudzanie Trizer dostępny w formie kapsułek, dostępny jest od kilku lat w Polsce i przy wyszukiwaniu informacji na jego temat można zauważyć wiele wypowiedzi w których poleca się inne zamienniki. Jeżeli jesteś zainteresowany innym produktem na odchudzanie, możesz śmiało zapoznać się z naszym autorskim rankingiem tabletek na odchudzanie, które mogą być dobrym wyborem dla osób zainteresowanych odchudzaniem itp. W poniższym spisie znajdziesz trzy dość interesujące produkty z ogólnym opisem każdego z nich (informacje o efektach, składzie, podsumowaniu zebranych opinii i dyskusji i wiele innych). Warto wiedzieć, że każdy z poniższych suplementów prezentowanego zestawienia został już zrecenzowany na łamach naszego serwisu. W każdej chwili można śmiało zapoznać się z informacjami zebranymi w jednym miejscu, Poniżej zamieszczone produkty zostały przez nas (jak i innych zainteresowanych) przetestowane, suplementy te nie powinny powodować groźnych skutków ubocznych poprzez zastosowane w nich bezpieczne składniki. Oczywiście warto pamiętać, iż przezorny jest zawsze ubezpieczony dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację z lekarzem lub innym specjalistą.


Numer 1 w rankingu: Slimetrol

Krótki opis produktu na odchudzanie Slimetrol - opinie i efekty

Slimetrol to produkt dość popularny przynajmniej w ostatnim czasie, który zadebiutował w 2018 roku i w dalszej chwili można go nabyć w bezproblemowy sposób na stronie producenta (jedyne źródło z którego można zamówić oryginalny produkt). Oczywiście dostępny jest bez recepty w interesującej ofercie (w chwili publikacji w specjalnej promocji). Wyróżnia się ciekawym składem, znajdziemy w nim takie właściwości jak sinetrol – składnik znany z cennych właściwości zawartych w cytrusach, na jego temat utworzono wiele publikacji na wielu serwisach internetowych dotyczących zdrowia i odchudzania (niema problemu z wyszukaniem informacji na temat tego składnika, w sieci można odnaleźć wyczerpujące szczegóły na jego temat). Kolejnym interesującym składnikiem zawartym w kapsułkach Slimetrol jest również ekstrakt z nasion guarany, którego zadaniem jak można się domyślić jest pobudzenie organizmu. Również na jego temat można odnaleźć wiele wyczerpujących artykułów. Kwestia dyskusji prezentuje się z pewnością interesująco. Niemal codziennie publikowane są kolejne wypowiedzi osób zainteresowanych omawianych suplementem. Warto wiedzieć, iż zwykle opinie o Slimetrol bywają pozytywne w większości przypadków. Opinie na temat tego produktu można odnaleźć na wielu serwisach internetowych, głównie na forach dyskusyjnych (np. Forum Kafeteria), portalach społecznościowych, blogach i w wielu innych miejscach. Warto jednak je odpowiednio zweryfikować by mieć świadomość o pozytywnej wiarygodności wypowiedzi osób zainteresowanych tym preparatem. Tak jak wspomniano wcześniej prezentowany produkt nie powinien powodować groźnych dla zdrowia skutków ubocznych (oczywiście w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą). Slimetrol dostępny jest w Polsce nieprzerwanie od 2018 roku.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
SLIMETROL – Link do oferty

 • Efektywna utrata zbędnych kilogramów.
 • Bezpieczne działanie.
 • Naturalne składniki.
 • Zmniejszony apetyt.
 • Zwiększona koncentracja.
 • Jędrne i szczuplejsze ciało.
 • Brak efektu jojo.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w promocyjnej ofercie z dużym rabatem (ograniczonym czasowo)

[btnsx id=”877″]


Numer 2 w rankingu: SlimBerry


Kolejnym produktem również dostępnym w formie kapsułek jest suplement na odchudzanie SlimBerry. Tak jak poprzednio wspomniany produkt tak i ten również dostępny jest bez recepty. Produkt ten zadebiutował w 2017 roku i w dalszej chwili możliwy jest jego zakup również w Polsce na stronie internetowej producenta (z której polecamy skorzystać w przypadku zainteresowania się tym środkiem, ponieważ tylko w tym miejscu można być całkowicie pewnym otrzymania w 100% oryginalnego suplementu na wspomaganie odchudzania). Zastosowane w nim składniki nie powinny powodować skutków ubocznych (w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą, produkt może zawierać alergeny). Jego głównym składnikiem jest aronia, która cechuje się zawartością takich składników mineralnych jak potas, żelazo, wapń i wiele innych a także witamin jak witamina B, C, E oraz P. SlimBerry może spełnić swoją rolę jako wspomagacz odchudzania a jego formula jest na tyle interesująca, iż niemal codziennie publikowane są krótkie jak i wyczerpujące dyskusje. W chwili publikacji opinie o SlimBerry są najczęściej pozytywne. Tak jak w przypadku poprzednio wspomnianego preparatu tak i tu wypowiedzi na jego temat można odnaleźć na wielu stronach internetowych, głównie na forach dyskusyjnych (forum Kafeteria, forum Wizaz itp.), portalach społecznościowych a nawet blogach i wielu innych. Dość ważną informacją może okazać się fakt, iż suplement SlimBerry doczekał się wielu podróbek które zwykle oferowane są na portalach aukcyjnych (Allegro, OLX) i w innych miejscach. Oczywiście zalecamy ich unikać a przy tym zgłaszać tego typu oferty do oficjalnego producenta omawianego produktu. Prezentowany preparat posiada dość wyczerpującą recenzję w naszym serwisie w publikacji SlimBerry, zalecamy się z nią zapoznać w przypadku zainteresowania omawianymi kapsułkami. Opublikowano tam większość informacji, które mogą okazać się przydatne dla zainteresowanych. Tabletki na odchudzanie SlimBerry dostępne są w specjalnej ofercie promocyjnej.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
SLIMBERRY – Link do oferty

 • Wspomaga proces spalania zbędnego tłuszczu.
 • Spowalnia apetyt.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Działania oczyszczające organizm.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.

[btnsx id=”878″]


Numer 3 w rankingu: GM Forte

odchudzanie gm forte efekty i opinie forum kafeteria gdzie kupić oraz bez recepty

Kolejną i ostatnią pozycją w naszym zestawieniu interesujących kapsułek na odchudzanie znajduje się co prawda już stary suplement na odchudzanie, ale mimo to wart uwagi produkt GM Forte. Produkt ten dostępny jest nieprzerwanie od kilku lat i co prawda nie jest już tak bardzo popularny jak poprzednio wspomniane suplementy to jednak warto zapoznać się z informacjami na jego temat jak i dyskusjami jego dotyczącymi. Skład GM Forte to dość znany i nierzadko ceniony młody zielony jęczmień, który jest dość dobrze znaną właściwością w świecie dietetyki i odchudzania (i nie tylko). Młody zielony jęczmień ma mieć wszechstronne zastosowania, najczęściej wymienianymi są: zwiększenie kondycji, zmniejszenie masy ciała, pielęgnacja włosów, skóry i paznokci i wiele innych. Na temat tego składnika można odnaleźć wiele wyczerpujących informacji w sieci. Dyskusje dotyczące tego suplementu są dość ciekawe, ale warto wiedzieć że nie wszystkie są na tyle wiarygodne, by móc je wziąć pod uwagę. W chwili publikacji prezentowanego zestawienia opinie o GM Forte zazwyczaj są pozytywne, jednakże odszukanie wypowiedzi na temat tego suplementu może okazać się nieco trudniejsze ze względu na malejącą w ostatnim czasie popularność. Oczywiście nie jest to niemożliwe, opinie dotyczące tego produktu zwykle dostępne są na przeróżnych stronach internetowych (portale społecznościowe, blogi a nawet fora dyskusyjne i wiele innych). Preparat dostępny jest bez recepty, w suplemencie zawarte zostały legalne a co za tym idzie również bezpieczne składniki, które nie powinny powodować groźnych dla zdrowia skutków ubocznych (w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem). W obecnej chwili dostępna jest specjalna oferta rabatowa, dzięki której przy zamówieniu większej ilości sztuk tego suplementu możemy otrzymać bardzo korzystny rabat na realizację zamówienia.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
GM FORTE – Link do oferty

 • Przyspiesza tempo metabolizmu.
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Tłumienie chęci podjadania.
 • Bezpieczne działanie.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.

[btnsx id=”880″]


Podsumowanie

Kończąc powyższe zestawienie i przy okazji nieco podsumowując warto wiedzieć, iż dostępne są również inne, także warte uwagi tabletki na odchudzanie, jednakże postanowiliśmy wyróżnić te, które wpadły nam w oko i przy okazji uświadomić zainteresowanych tym, że dostępnych jest naprawdę wiele interesujących produktów, które mogą nam pomóc w odchudzaniu (i nie tylko). Na samym końcu publikacji zapraszamy do udziału w dyskusji na temat tabletek odchudzających Trizer (opinie, luźne wypowiedzi itp.). jak i pozostałych preparatów przeznaczonych na wspomaganie utraty masy ciała.
[toggle title=”Po więcej artykułów zapraszamy na:”]

Bioxyn opinie i efekty

Slimetrol na odchudzanie opinie i efekty

Sliminazer – opinie plastrów na odchudzanie

Slimetrol Forte opinie i skład

[/toggle]

18 komentarzy do “Trizer – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Ja nie schudłam a było obiecane, że dobry. Odradzam, dla mnie okazał się stratą pieniędzy i teraz się zastanawiam jak odzyskać za to pieniądze, bo mają jakieś dziwne zasady gwarancji.

 2. U mnie to samo, brak widocznych rezultatów a czekam na nie już 3 tygodnie i nadal nic. Niewiem czy ten preparat to ściema czy nie, ale wydając tyle kasy wypadało by żeby ta skuteczność nie była tak marna jaka jest teraz. No i teraz pytanie czy istnieje tu jakaś gwarancja i jak z niej skorzystać?

 3. Ten środek jest bezsensu, widziałam tyle ogłoszeń z nim to pomyślałam, że sprawdzę no bo dlaczego by nie, ale w praktyce okazało się, zwłaszcza po kilku 3 tygodniach stosowania jego, że to bezsensu. Nie schudłam, nie miałam tych rezultatów o októrych się pisze polecając ten Trizer. Szkoda się rozpisywać, może innym pomógł, nie wnikam już w to, no ale mi nie pomogło więc wyrażam taką opinię a nie inną.

 4. To nie dla mnie, bo nie działa z tego co odczułem a właściwie nie odczułem. Chciałbym poznać jakąś opinię lekarza o tym Trizer, bo mam wrażenie, że to jest słabe na odchudzanie. To moje prywatne zdanie, z tego co patrze to inni to samo piszą.

 5. Nic szczególnego a nawet jeszcze gorzej przez to, że pieniądze i to nie małe zostały wydane przeze mnie na coś, co nie starczy nawet na miesiąc i w dodatku jest nieskuteczne w odchudzaniu. Jedynie co mi się w miarę spodobało to szybkość suplementacji no i dodatkowo wygląd produktu, bo lubię czerwony z takimi kolorami. Reszta czyli efekty, cena i tak dalej to dla mnie na minus. Mam go z miesiąc, moje rezultaty są dosłownie niezauważalne niestety. Cena też ładnie wypruła moje kieszenie.

 6. Mam to samo, od czasu gdy już go zamówiłam i zaczęłam brać to teraz nie zauważyłam rezultatów. Ważę tyle co przed zakupem a stosuję 2 tygodnie bez przerwy. Na stronie z której zamówiłam było napisane, że efekty są widoczne już w krótkim czasie, ja tego nie doświadczyłam i jak widzę opinie o trizer to inne osoby również mają identyczny przypadek co ja. Da się to jakoś zwrócić?

 7. Mam podobne doświadczenia co Anka, ale u mnie już po tygodniu stosowania trizer wiedziałam że coś tu jest nietak. Miałam wiele innych takich produktów i każdy miał dosłownie ten sam problem – brak skuteczności. Sprawdziłam tylko kilka i na tym trizer chyba już nie będe się łudzić na jakiekolwiek sposoby w formie tabletek. Trzeba iść na siłownie i tyle, co poradzisz.

 8. Miałam wiele problemów z wyborem tego jedynego preparatu i wybrałam… nieskuteczny 🙂 Dosłownie brak efektów oczywiście tych dobrych. Cena zdecydowanie zbyt wysoka jak na coś takiego no i ten niewygodny zakup przez internet, bo nie da się go dostać nawet w dużych aptekach. Czekałam jakiś tydzień na dostawę i już gdy prawie o nim zapomniałam i straciłam chęć na odchudzanie dostarczono go mi. No trudno, więc odrazu go zaczęłam brać tak jak napisano w ulotce i stosując ten trizer przez te 15 dni nie odczułam efektów. Więc jak napisałam wcześniej stracona chęć do odchudzania, czas i pieniądze.

 9. Nie wydaje mi się, żeby to coś było skuteczne na odchudzanie. Narazie brzmi to jak jakaś próba wydarcia pieniędzy. Wiem o tym, bo poznałam najnowsze opinie o trizer i wiele tam jest nieprzychylnych wypowiedzi co powinno być czerwoną lampką dla przyszłych zainteresowanych. Wiele osób pisze, że wcale nie schudło nawet po 2 miesiącach przyjmowania tego środka także musi być naprawdę słabo. Moim zdaniem lepiej by było zainteresować się jakimś innym preparatem. Ten nie wydaje się być dobrym sposobem, ale to moje zdanie. Każdy jest odpowiedzialny za siebie.

 10. Ja go nie stosowałem, ale ostatnio pewna dość znana osobowość wspomniała o nim na YouTube – Bonus BGC 🙂 Chciałem się tylko dowiedzieć co to za środek jest, no i z tego co widzę to wychodzi na to, że nie jest skuteczny na odchudzanie. Mnie to szczerze nie dziwi, poprostu tamten Pan wziął sobie troszkę za promocję czegoś takiego. Mnie to śmieszy w sumie, żałosne jest natomiast to, że taka firma musiała aż się pokusić o taką, bzdurną promocję. Cóż mogę więcej napisać, mnie to śmieszy jak już napisałem. Te wszystkie opinie tutaj jak na innych stronach niezbyt dobrze świadczą o jakości produktu.

 11. Pamiętam jak ten środek odchudzający był kiedyś popularny, niestety miałem okazję go mieć i niezbyt dobrze wspominam jego zakup. Z tego co pamiętam to schudłem za jego pomocą 2 kilogramy przez okres 35 dni. Cena jak widzę dalej taka sama, tak więc jakby ktoś oczekiwał cudów stosując ten środek to ta osoba by się krótko pisząc zdziwiła 🙂 Najlepsze jest to, że po jakimś czasie naciągają na kolejne partie, które i tak nie dadzą zadowalających rezultatów jak długo byśmy ich nie stosowali. Dobrym sposobem jest stosowanie diet i dobrego produktu na odchudzanie. W ten sposób można zwiększyć szanse na osiągnięcie zadowalających rezultatów, pokroju 5-7 kilogramów miesięcznie. Zależy od organizmu i jego stylu życia oczywiście.

 12. Nie wydaje mi się, żeby to był dobry preparat na odchudzanie. Jego opinie nie zachęcają jak widać, co prawda widziałam też jakieś miłe, ale mało ich jest i są dość ubogie w doświadczenia. Tutaj z wypowiedzi osób dowiedziałam się o wiele więcej niż na jakichś artykułach, które są nawet długie ale i tak nadal niewiele wiadomo. Zwykle sprawdzam komentarze przed zakupem, dobrze więcej że sprawdziłam opinie o Trizer, bo gdyby nie one to bym się wpakowała w niepotrzebne wydatki dlatego dziękuję 🙂 Nadal jednak czuje niedosyt, bo nie mam za bardzo informacji jakie tabletki na odchudzanie mogą być skuteczne. Ciężko jest wybrać cokolwiek, a co dopiero gdy będę chciała się odchudzać. No nic, poszukam, może coś znajdę ciekawego mam nadzieję.

 13. Słabo to wygląda w moim przypadku. Wiedziałam, że nie jest to jakiś super skuteczny preparat na odchudzanie ale mimo to kupiłam go z nadzieją, że schudnę 3-4 kilogramy w ciągu nieco ponad miesiąca, bo tyle mi potrzeba do szczęścia. No niestety po miesiącu stosowania tego Trizer wyszło na podsumowaniu, że nie schudłam nawet i kilograma. Styl życia oczywiście pozostał taki jak wcześniej przed suplementacją, nie jest to jakiś niezdrowy styl, nie jem tłustych potraw i słodkiego, jem dużo cytrusów i warzyw, jestem prawie że wegetarianką. Oczywiście raz na któryś dzień zjem sobie co nie co, rzadko ale jednak. Wątpie, by to była moja wina, raczej ten preparat ma w sobie coś nietak. Cena też wysoka, niewiem z czego to wynika. Od siebie to tyle, widzę że nie tylko ja mam takie doświadczenia z tym suplementem.

 14. Brałam te tabletki na odchudzanie przez tydzień jak narazie i żadnych efektów. Zniecierpliwiona tym faktem postanowiłam sprawdzić w internecie opinie o Trizer i coś czuję, że efektów się nie doczekam z tego co widzę. Rozumiem, że przepłaciłam za ten produkt? Czy są osoby, które miały jednak jakieś akceptowalne efekty, ale tak szczerze? Zastanawia mnie, czy ten preparat miał na celu faktycznie wspomóc odchudzanie, czy poprostu naciągać na pieniądze. Jest naprawde cieżko mi schudnąć, ale zwykle przez brak czasu, bo pracuje całymi dniami a na fitness czy siłownię bym nie dała rady chodzić z powodu zmęczenia, a też nie znam się za bardzo z czym się to je 🙂 Tak czy inaczej w obecnej chwili jeszcze będe brała te tabletki, ale coś czuję że ten Trizer to ostra porażka, czyżbym kupiła kota w worku? Jeszcze niewiem, ale wszystko na to wskazuje sprawdzając te wszystkie opinie w sieci.

 15. Też mam podobne zdanie co poprzedniczki. Te tabletki na odchudzanie Trizer nie działają, odkąd je zakupiłam aż do zakończenia suplementacji minęły prawie 2 miesiące i w tym czasie efektów brak, nawet tych najmniejszych. Waga stoi w miejscu, także straciłam czas i oczywiście pieniądze. Szkoda, że dopiero teraz zauważyłam te wszystkie opinie o Trizer, teraz wiem że dałam się nabrać na te ich niby działanie. Za pomocą tego środka nie osiągniecie zadowalających efektów, skoro ja się starałam nawet utrzymywać rozsądek i nie jeść zbyt dużo i byle czego.

 16. Jak dla mnie słaba efektywność, praktycznie od rozpoczęcia suplementacji aż do jego zakończenia schudłam około kilograma w ciągu 45 dni. Nie takiego wyniku oczekiwałam, miałam na celu schudnąć w ciągu 2 miesięcy ponad 10 kilogramów, nawet jakbym schudła 8 kilogramów to by było w porządku, ale niestety nie udało mi się. Niewiem jaki to ma skład, nie znam się na tym ale brzmi ciekawie a działa już słabo. Sprawdzałam też ostatnio najnowsze opinie o Trizer i aż mnie zmroziło, praktycznie ciężko ciężko mi było odszukać pozytywne wypowiedzi, zdecydowana większość brzmi nieprzychylnie i widocznie są ku temu powody. Posmak tabletek odchudzających Trizer jest akceptowalny, cena natomiast już nie, moim zdaniem jest dość zawyżona. Drugi raz bym już tego nie wzieła tak czy inaczej, taka jest moja opinia na jego temat.

 17. Jestem zawiedziona tak niską skutecznością suplementu Trizer, bo praktycznie przez 2 miesiące stosowania go nie schudłam praktycznie, może dosłownie 1 kilogram, ale niewiem czy aby napewno to zasługa tego środka, z resztą schudnąć kilogram w 2 miesiące za pomocą czegoś takiego to śmiech na sali. Sprawdzałam ostatnio opinie o trizer i zauważyłam, że nie tylko ja narzekam na brak skuteczności, która producent deklaruje np. na swojej stronie internetowe z której zamówiłam te tabletki na odchudzanie. Najgorzej, że poza brakiem efektów odczułam po pierwszej suplementacji mdłości przez 2-3 dni, potem już przeszło tak więc naprawdę nie jestem zadowolona. Cena za wysoka, w tej cenie mogłabym dostać o wiele lepszy preparat, jakiś sprawdzony. Następnym razem będe się kierowała opiniami innych osób.

 18. Ostrzegam przed tym tizer, jak dla mnie tabletki te okazały się dość bezużyteczne. Zero zadowalających efektów, praktycznie straciłam ponad miesiąc suplementacji a mogłam poprostu zająć się dietami czy też poćwiczyć, ewentualnie kupić lepsze tabletki na odchudzanie takie jak Slimetrol czy GM Forte… Szkoda gadać, ale ogólnie ostrzegam przed jego zakupem, niezbyt przyjemne rozczarowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *