Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.
4.3 (86.24%) 250 głosów

-OPINIE i CENA SLIMETROL -kliknij i odbierz rabat-

Na rynku zwłaszcza naszym istnieje wiele preparatów a zwłaszcza suplementów, które przeznaczone są na różne dolegliwości. W branży odchudzania jest tego naprawdę sporo, niektóre działają, ale w większości przypadków nie jesteśmy z ich działania zadowoleni a mimo to każdy chce być tak bardzo przystojnym i szczupłym jak Robert Lewandowski czy też piękna i bardzo atrakcyjna jak Natalia Siwiec i nie tylko. Co ciekawe pod koniec 2017 roku pojawił się nowy suplement, który dość szybko stał się popularny i pozytywnie opiniowany a nazywa się dość ciekawie – Slimetrol. W tej recenzji poznamy jego przeróżne aspekty, które podbiły serca większości osób stosujących go, a więc z pewnością poznamy jego skład oraz efekty, również ciekawe opinie zwłaszcza z forum a także ewentualne skutki uboczne (które w przypadku omawianego suplementu nie występują) oraz odpowiednie dawkowanie Slimetrol tak, aby wykorzystać jego właściwości. Na samym końcu publikacji dowiemy się gdzie kupić Slimetrol oraz poznamy jego najniższą cenę nabycia.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat preparatu na odchudzanie Slimetrol lub też poznać najnowsze jego opinie i cenę, kliknij w poniższy przycisk.

szczegóły i opinie

Skład Slimetrol

W tym dziale zapoznamy się z podstawowym składem tego suplementu, który składa się z naturalnych składników i jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, bowiem nie wywołuje skutków ubocznych. Poniższy skład, który przedstawiony został w ogólny sposób (więcej szczegółów w składzie można znaleźć na stronie producenta) charakteryzuje się ciekawymi właściwościami odchudzającymi i nie tylko i co najważniejsze, jest legalny.

 • Sinetrol to główny składnik suplementu Slimetrol, który posiada cenne właściwości zawarte w cytrusach a jego główną rolą jest wspomaganie odchudzania, co nawet zostało potwierdzone klinicznie o czym można się dowiedzieć wyczytując jego właściwości w sieci.
 • Ekstrakt z nasion guarany to ekstrakt, który uważany jest jako booster a więc dodaje nam mnóstwo energii za sprawą kofeiny. Wpływa również przychylnie na koncentrację oraz ma różnostronne właściwości, które można poznać wyszukując więcej informacji o samej guaranie.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty to ekstrakt, który znany jest tego, iż wspiera wyadalnie toksyn oraz przyspiesza i to znacząco tempo przemiany metabolizmu.
właściwości oraz opinie sinetrol na odchudzanie jako naturalny składnik
W składzie Slimetrol zastosowany został sinetrol – składnik dość niedoceniany w odchudzaniu.

Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, tak jeszcze raz warto powtórzyć, że powyżej został wymieniony ogólny skład Slimetrol. Jako, iż sam wymieniony skład powyżej brzmi naprawdę ciekawie, tak też warto dowiedzieć się więcej o kolejnych składnikach zawartych w suplemencie Slimetrol. Powinny być dostępne w sieci, ponieważ niemal każdy ze składników zawartych w tym suplemencie posiada swoje obszerne publikacje na różnych, dość popularnych stronach internetowych. Warto również pamiętać, iż szczegółowy skład prezentowanego produktu powinien być bez problemu dostępny w ulotce, być może także na oficjalnej stronie producenta oferującego ten środek.

Dawkowanie Slimetrol

skład Slimetrol opinie forum kafeteria dawkowanie i skutki uboczneJako, iż poznany już wcześniej skład Slimetrol charakteryzuje się ciekawymi właściwościami odchudzającymi a także pobudzającymi nasz organizm, warto wiedzieć jak w pełni wykorzystać potencjał tego suplementu. Na stronie producenta zawarta jest specjalna ulotka, która informuje nas nie tylko o szczegółowym składzie, ale także o tym jakie należy przyjąć odpowiednie dawkowanie suplementu. Należy pamiętać, by podczas suplementacji tabletek stosować 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano i wieczorem, popijając każdą kapsułkę szklanką czystej wody i takie też są zalecenia producenta suplementu i na jego stronie można również znaleźć ulotkę informującą o odpowiednim przechowywaniu suplementu. Suplement należy przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu chroniąc go przed promieniami słonecznymi oraz co warto mieć też na uwadze, utrudnić dostęp do niego przez dzieci, ponieważ suplement Slimetrol przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Warto również wiedzieć, że kobiety w ciąży nie powinny suplementować omawianego suplementu.

Kliknij by kupićSLIMETROL

Opinie Slimetrol

Warto wiedzieć, że Slimetrol posiada wiele pozytywnych opinii i komentarzy w sieci, głównie na forum ale i także na serwisach społecznościowych takich jak Facebook. Suplement jest opiniowany także na dość znanym forum Kafeteria i właśnie poniżej możesz zapoznać się z częścią opinii omawianego preparatu na odchudzanie.
kafeteria opinie Slimetrol efekty i dawkowanie skutki

Jak widać Slimetrol cieszy się przychylnymi opiniami i co ciekawe zdarza się nawet zauważyć, że jest polecany jako zamiennik dla innych suplementów odchudzających.

Odchudzanie - najlepsze efekty
Zauważalne efekty w odchudzaniu

Być może jest to spowodowane jego niską ceną ale wysoką jakością. Opiniujący suplement chwalą preparat głównie za właśnie jego niską cenę, dobry kontakt z obsługą klienta a także za atrakcyjne promocje przy zakupie większych pakietów. Można też oczywiście zapoznać się na forum z ewentualnymi efektami osób opiniujących suplement. Praktycznie każdego dnia publikowane są nowe komentarze i opinie dotyczące omawianych tabletek i praktycznie świadczy to o jego wysokiej popularności w ostatnim czasie. Więcej opinii można również odnaleźć na portalach społecznościowych takich jak Facebook a także na portalach zakupowych takich jak Allegro, gdzie w sekcji opinii sprzedającego można zebrać sporo komentarzy o suplemencie, jednak jego zakup polecamy dokonać na oficjalnej stronie producenta.

Kup z rabatemSLIMETROL

Również pod poniższą publikacją możliwe jest zapoznanie się z opiniami tego produktu lub też opublikowanie własnych doświadczeń. Warto wiedzieć, że kwestia opinii jest dość ważna i warto zapoznać się przynajmniej ze szczątkowymi wypowiedziami produktu by móc poznać jego działanie czy też skuteczność i wiele innych bardzo istotnych jak i mniej aspektów. Do dnia dzisiejszego i w dalszym ciągu produkt ten jest bardzo popularny i często wybieranym środkiem na odchudzanie w 2018 roku.

Opinie o Slimetrol z Facebook
Pozytywne opinie o działaniu Slimetrol na jednym z portali społecznościowych.

Efekty Slimetrol

Jako, iż jest dostępna ulotka na stronie sprzedażowej Slimetrolu, to można też dowiedzieć się także w kwestii możliwych efektów dotyczących suplementu. Producent na swojej stronie opublikował takie informacje jak:

 • Efektywna utrata zbędnych kilogramów podczas suplementacji tabletek
 • Brak efektu jojo, który zwykle pojawia się po stosowaniu konkurencyjnych suplementów odchudzających
 • Jędrne oraz szczuplejsze ciało
 • Zwiększona koncentracja
 • Dobre samopoczucie

Warto wiedzieć, by podczas suplementacji stosować odpowiednie dawkowanie o którym już wspomniano wcześniej w tej recenzji. Sama kwestia efektów brzmi ciekawie i z pewnością właśnie takich oczekujemy przy zakupie dowolnego suplementu przeznaczonego na odchudzanie.

Slimetrol - odchudzanie w warunkach domowych
Skuteczne odchudzanie w warunkach domowych – Slimetrol oraz ćwiczenia domowe – lepsze efekty.

Aby uskutecznić proces odchudzania by móc osiągnąć jeszcze lepsze, zadowalające rezultaty warto zmienić swój styl życia na bardziej fit jak i swój sposób odżywiania na zdrowszy. Temat odchudzania nie należy do prostych, jednak odpowiedni środek można osiągnąć bardzo ciekawe rezultaty. W ostatnich latach zrzucenie niemałej ilości zbędnej wagi nie powinno stanowić problemu przy zastosowaniu nowoczesnych produktów. Co ciekawe od niedawna dostępna jest nowsza wersja prezentowanego produktu o nazwie Slimetrol Forte o którym będzie wiele informacji w serwisie niebawem za pomocą obszernej publikacji.

Skutki uboczne Slimetrol

Slimetrol znany jest również z tego, iż charakteryzuje się bezpiecznym i naturalnym składem, a więc nie powinien powodować skutków ubocznych i praktycznie zapoznając się z opiniami na forum, można to utwierdzić, bowiem żaden z komentujących nie doznał tego typu efektów ubocznych podczas odchudzania. Jest to dobra informacja dla tych, którzy zainteresowani są omawianym produktem. Warto pamiętać, iż samo odchudzanie to nie wszystko. Ważna jest też kwestia bezpieczeństwa, nie warto być biernym na tego typu informacje. W Polsce można odnaleźć także te niebezpieczne produkty, jednak z każdym rokiem świadomość w społeczeństwie jest coraz większa. Ważne jest również to, by w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości warto a czasem nawet zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Cena Slimetrol

Recenzowany suplement jest przeznaczony głównie na odchudzanie, cieszy się on popularnością i jednym z argumentów pozytywnych opinii o Slimetrol jest jego niska cena. Suplement ten można nabyć już od 137 złotych i co jest warte uwagi, od czasu do czasu producent oferuje atrakcyjne rabaty na jego nabycie. Warto się zapoznać z ofertą producenta nawet wtedy, gdy nie jesteśmy nim w 100% zainteresowani. W Polsce oczywiście można odnaleźć wiele innych, tańszych suplementów jednakże wiele z nich prawdopodobnie może być niebezpiecznych m.in. dla alergików czy też poprostu mało skutecznych w procesie odchudzania.

Gdzie kupić Slimetrol

Tabletki na odchudzanie Slimetrol są dostępne bez recepty, jednak nie znajdziesz tego suplementu w aptekach. Najlepiej jest go nabyć na oficjalnej stronie producenta i mieć pewność otrzymania oryginalnego suplementu. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk by przejść do reszty informacji na temat suplementu Slimetrol lub go zakupić. Tabletki te dostępne są w opcji rabatowej, która aktywna jest prawdopodobnie do dnia 16.12.2018 dlatego warto już teraz zastanowić się nad recenzowanymi tabletkami na odchudzanie. Wszelkie dalsze informacje można również odnaleźć po kliknięciu niżej.

-OPINIE I CENA SLIMETROL -kliknij i odbierz rabat-

 

22 komentarzy i opinii o Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

 • Jestem bardzo zadowolona, kupiłam te tabletki na odchudzanie Slimetrol ponad tydzień temu za namową koleżanki i potem poprzez sprawdzenie wypowiedzi w sieci na ich temat, bo opinie o tym preparacie są z reguły bardzo pozytywne, więc nic nie stało na przeszkodzie by je kupić. Stosuję te kapsułki od tygodnia razem z dietą i efekty są naprawdę zadowalające, bo zrzuciłam w tydzień niemal 3 kilogramy co daje mi dobry start, bo mam zamiar brać je przez 2 miesiące i z takim tempem to już tak czysto teoretycznie i z dystansem powinnam schudnąć prawie 20 kilogramów, w co szczerze wątpie bo organizm ma też swoje limity, ale spodziewam się że tak z 10-12 kilogramów uda mi się schudnąć zanim mi się skończą te tabletki. Także mam już zapał, jestem pozytywnie nastawiona a ten pierwszy tydzień naprawdę bardzo mnie zaskoczył i to mnie strasznie cieszy. Ogólnie nie jestem jakaś gruba, mam 167 wzrostu i ponad 60 kilogramów, dziewczyny przy takim wzroście powinny ważyć coś około 50 kg najlepiej, takie jest moje zdanie. Sylwetkę i tak mam dobrą, więc jak schudnę to wiele nie będe musiała robić, ale pójdę na siłownię z pewnością po jakimś czasie. Także już mam już jakieś fajne plany związane ze slimetrolem jak widać a co do niego to jeszcze spodobał mi się skład a najbardziej to, że posiada sinetrol, taki mix owoców o którym gdzieś czytałam, który zawiera sporo witamin.

 • Stosuję od miesiąca i jestem bardzo zadowolona:)
  Nie zostawia nieprzyjemnego posmaku, za co też wielki plus.

 • W obecnej chwili spełnia moje oczekiwania. Zobaczymy ile uda mi się schudnąć, nie ukrywam, jest narazie wystarczająco dobrze. Narazie nie mam żadnych uwag.

 • Kupiłam go 2 tygodnie temu i nie ukrywam, że dość długo się zastanawiałam nad jego zakupem. Narazie jestem zadowolona, bo preparat ten jest łatwy w suplementacji a jego cena dość atrakcyjna tak jak jego jakość wykonania. Dostałam go 2 dni po dokonaniu zamówienia gdyby kogoś interesowała ta informacja:) Także długo nie trzeba czekać.

 • Jestem zadowolona. Przeszukiwałam wiele sposobów na skuteczne odchudzanie. Slimetrol może przynieść mi oczekiwane efekty, a wakacje za kilkanaście dni, więc trzeba się śpieszyć 🙂 Zobaczymy co z tego wyjdzie, narazie jest bardzo dobrze.

 • Jest bardzo dobrze. Co prawda musiałam czekać 3 dni żeby dostać preparat, ale jak dla mnie nie miało to jakiegoś ogromnego znaczenia. Gdy dostałam odrazu zaczęłam stosować, zachęcił mnie także atrakcyjny wygląd opakowania, który brałam praktycznie ze sobą wszędzie, czy to w pizzerii czy gdzieś w restauracji tak, żeby móc zgodnie z zaleceniami suplementować ten preparat. Działa u mnie już przez 2 miesiące, jest bardzo fajny w posmaku, bo nie psuje smaku potraw. Cóż mogę więcej napisać, wbrew pozorom zakup tego środka może okazać się dobrym wyborem, a przynajmniej tak było w moim przypadku z czego jestem zadowolona.

 • Wystawiam pozytywną opinię dla Slimetrol z wielu powodów, najbardziej mi zaimponował tym, iż jako jedyne tabletki na odchudzanie które do tej pory stosowałam, ten spowodował zadowalające efekty, dlatego też nadal i nieprzerwanie biore je codziennie a przy okazji mam już nowe zamówienie, które dokonałam godzinkę temu i czekam na nowe 3 opakowania. Czym mnie zaskoczył ten suplement? Napewno tak jak już pisałam wczęśniej efektami a także brakiem skutków ubocznych w moim przypadku oraz ceną i jakością wykonania. Oczywiście cena z pozoru może wydawać się niezbyt niska, jednak naprawdę ja nie żałuję wydanych pieniędzy na ten preparat więc w mojej ocenie nabycie go jest opłacalne, ale to już indywidualna kwestia 🙂 Swoją drogę w internecie można odnaleźć bardzo ciekawe opinie o slimetrol jak już ktoś napisał wcześniej, a te wypowiedzi zwykle dostępne są publicznie i są praktycznie pozytywne z tego co widzę, więc o czymś to musi świadczyć.
  Jak już jestem w temacie tych kapsułek, to zalecam połączyć te tabletki odchudzające z dietą, bo wydaje mi się że wtedy efekty byłyby jeszcze bardziej zadowalające. Ja stosowałam bez diety, co prawda też lekko ograniczyłam zbędne posiłki i ograniczałam spożycie fastfoodów, ale nie znaczy to, że całkowicie zmieniłam swój styl życia. Poprostu zrezygnowałam z kilku rzeczy by nie przeszkadzać w suplementacji. Tak czy inaczej jestem pozytywnie nastawiona do slimetrolu, nie mam nic do zarzucenia, brak też efektu jojo do tej pory, więc naprawdę jest dobrze.

  • Slimetrol naprawdę dziala??

   • 2 czy 3 dni temu koleżanka z pracy chwaliła mi się, że osiągnęła za jego pomocą fajne efekty, co prawda krótko rozmawiałyśmy na ten temat, ale może tak być bo jak sobie przypomnę jak wyglądała jeszcze niedawno a jak wygląda w obecnej chwili, to jestem skłonna uwierzyć. Na moje oko schudła tak gdzieś 10 kilogramów, jeżeli chodzi o jej wzrost to podobnie do mnie czyli na oko jakieś 168-170 cm. Wątpie po niej, by to było po siłowni, niema na to czasu przez pracę.

    Ja się przekonałam i zamówiłam wczoraj, sprawdzam co jakiś czas nowe opinie o Slimetrol żeby nie być zaskoczona i narazie z tego co widzę, to wiele osób jest zadowolonych to czemu i ja nie mogłabym być 🙂 W sumie to on drogi nie jest jakoś, można sobie go sprawdzić, tylko w aptece go nie znajdziesz tylko przez internet na stronie, ale to nie jest chyba jakiś problem w dzisiejszych czasach.

 • Jeżeli chodzi o Slimetrol to jest dobrze. Efekty w moim przypadku są zadowalające a jako, że jeszcze nie skończyłam suplementacji to dość obiecujące na przyszłość 🙂 Szkoda, że nie jest dostępny w aptekach, wtedy miałabym go pod ręką gdyby mi się skończył, no ale nie będę wybredna, przez internet też nie jest jakoś tak źle kupić, tylko niestety trzeba odczekać te 2-3 dni aż przyjdzie kurier z tym preparatem. Sprawdzałam również te najnowsze opinie o Slimetrol i faktycznie wiele osób jest zadowolonych z jego działania. Jeżeli chodzi o skutki uboczne to potwierdzam, ja też ich nie doznałam. Skład jest bogaty, to muszę przyznać a ten sinetrol z tego co czytałam ma bardzo ciekawe właściwości. Jestem bardzo zadowolona z jego działania, nie zostawia nieprzyjemnego posmaku co również jest zaletą. Myślę, że warto zainteresować się tym środkiem odchudzającym, akurat te tabletki na odchudzanie są dość dobrej jakości i widać to po jego nabyciu.

 • To będzie moja długa opinia na temat tego preparatu, oczywiście pozytywna jak w wielu innych wypowiedziach. Najbardziej mnie zaskoczył szybki czas dostawy, bo jak wiemy Slimetrolu nie da się znaleźć w aptekach, dla mnie to nie był szczerze problem a nawet i lepiej bo nie musiałem wychodzić do apteki. Jeżeli chodzi o czas dostawy, to spodziewałem się że dostanę go dopiero tydzień po dokonaniu tego zamówienia, dostałem jednak o wiele szybciej, chyba niecałe 2 dni od zamówienia 🙂 Inna sprawa to właśnie ten brak skutków ubocznych, tutaj akurat wiedziałem, że są to bezpieczne dla zdrowia kapsułki dlatego je właśnie wziąłem. Od pierwszej do ostatniej tabletki moja suplementacja przebiegała bez problemu. Jeżeli chodzi o skuteczność to również nie mam zastrzeżeń, miałem określony cel i go osiągnąłem dlatego jestem z tego bardzo zadowolony i sprawiłem sobie kolejną sztukę, zobaczymy co dalej będzie. Naprawdę jestem zaskoczony tym suplementem, jednak sprawdzałem te wszystkie opinie o Slimetrol i mnie to nie dziwi, niemal zawsze przed zakupem produktu sprawdzam wypowiedzi innych osób i jak widać warto tak robić. Cena jest w sam raz, tutaj również nie mam zastrzeżen, koszt jak dla mnie niezauważalny w przeciwieństwie do mojego samopoczucia po kuracji, które się zmieniło na dość pozytywne 🙂 Co więcej mogę o nim napisać? Chyba tylko żeby się nie zastanawiać i brać ten Slimetrol póki jeszcze można.

 • Stosowałam go przez ponad miesiąc w połączeniu z dietą i jestem zadowolona z rezultatów, jednak jak dla mnie to nie jest koniec. Tygodniami szukałam czegoś na odchudzanie, nie chciałam wtopić pieniędzy, ale szukając czegoś dobrego trafiłam na temat na jakimś forum a w nim opinie na temat tego slimetrolu i dość sporo osób dobrze się o nim wypowiedziało. To chyba było forum Kafeteria tak jak tu napisano, ale nie mogę już go znaleźć, podzieliłabym się z resztą tamtą dyskusją. No nic, także jestem zadowolona z efektów, jest wystarczająco wydajny do tego, co został stworzony jednak co mnie najbardziej irytuje, czasem do mnie dzwonią z tej infolinii i zawracają mi głowę jakimiś ofertami. Jakbym chciała je to bym sama do nich zadzwoniła, ale za to i tak można się od nich dowiedzieć, na przykład zapytałam się czy miałabym jakieś uboczne efekty to konsultant się rozgadał, że próbowałam już dać znać że wiem o co chodzi 🙂 Inna wada jak dla mnie to jest to, że nie ma go w aptekach. Wolałabym mieć go pod ręką, do apteki mam parę kroków i miałabym ten preparat na już, a tak muszę czekać kilka dni aż przyjdzie do mnie opakowanie. Troszkę irytujące, ale i tak jestem zadowolona z tego, że go wzięłam. Może wezmę jeszcze jedno, się zobaczy.

 • Kiedyś wystarczyło poprostu mało jeść tak jak kiedyś powiedziała Hanka Bielicka jednak czasy są inne, powstają coraz to nowsze rozwiązania z których prędzej czy później fajnie by było skorzystać. Czytałam o NŻD i ŻP czy też o NŻW i pojęcia nie miałem o czym to wszystko jest. Wole prostsze rozwiązania, także przynajmniej dla testu sprawdzę jak to się ma do odchudzania. Może uda mi się schudnąć, przynajmniej jak sobie czytałem opinie o tym slimetrolu to jest sporo chętnych.

 • Brałam od dość długiego czasu jakieś kilka miesięcy temu i pomógł mi schudnąć i to niemało. Teraz znowu się nim zainteresowałam, ponieważ przytyłam kilka kilogramów przez wakacje jedząc różne potrawy podczas podróżowania. Najbardziej dała mi się we znaki typowa kuchnia amerykańska, bo byłam w USA ponad miesiąc. Tak czy inaczej nie dbałam o siebie za bardzo, jeżeli chodzi o kilogramy. Teraz jak jest okazja to chciałam napisać opinię o Slimetrol aby inne osoby również wiedziały jak bardzo zadowolona jestem z tego produktu. Koszt dla mnie na rozsądnym poziomie, zwłaszcza po jego efektach które odczułam także tutaj nie mam zastrzeżeń. Jego działanie w moim przypadku okazało się być bardzo bezpieczne, czyli nie miałam skutków ubocznych podczas jego stosowania. Jestem bardzo zadowolona, że tak się złożyło, bo lubię dbać o zdrowie i zależy mi na tym, by je utrzymać na jak najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o dodatkowe informacje jak właśnie odpowiednie dawkowanie czy też przeciwwskazania to wszystko miałam w ulotce. Z tego co pamiętam, to miałam też możliwość konsultacji przez specjalną infolinię, ale tu nic nie napiszę, bo nie korzystałam z niej, jednak wiem że jest coś takiego i można do nich zadzwonić chyba. No i dostępność o której się tu dużo pisze, nie jest to chyba jakimś problemem dostać ten suplement w ciągu kilku dni. Dzięki takiej opcji mamy taką niską cenę a nie inną, bo z tego co wiem to musieliby dołożyć trochę do kosztów transportu, dystrybucji w aptekach itd. Nie znam się na tym, ale raczej tak to działa. Wzięłam kilka sztuk, teraz też wezmę te kilka, ale raczej przydałoby mi się jedno bo dosłownie kilka kilogramów mam do zrzucenia. Wiem, że są też promocje, kiedyś skorzystałam przy zakupie kilku sztuk i trochę zaoszczędziłam, ale jak ktoś bierze dla testu poprostu by sprawdzić jak to działa to lepiej narazie jedno sobie zamówić i się przekonać czy naprawdę warto, choć co do tego nie mam osobiście wątpliwości, bo tak jak pisałam ja jestem akurat zadowolona.

 • Mi się podoba, znacznie schudłem przez ten czas odkąd się zainteresowałem tym produktem. Dowiedziałem się o nim w jakimś serwisie internetowym. Oczywiście nie byłem przekonany ale jak poznałem opinie o slimetrol to postanowiłem, że niema co czekać, muszę sprawdzić bo inaczej się nie dowiem czy jest skuteczny. Ogólnie jest dobrze, nie będę narzekać. Mam jeszcze troszkę do schudnięcia, walczę z lekką nadwagą już od jakiegoś czasu i największe postępy osiągnąłem biorąc właśnie ten preparat z czego jestem zadowolony. Przydałyby się tylko jakieś fajne promocje.

 • Odkąd go mam a mam już 2 miesiące wszystko przebiega bez problemu, chyba nie ma wad jak tak sobie myślę. Zastanawiam się jeszcze nad dodatkową, nową dietą by móc bardziej uskutecznić swoje odchudzanie. Narazie powolutku do celu, na wadze mam już odjęte prawie 10 kilogramów. Celuję w 55 kilogramów ale niewiem czy już dam radę, bo trochę czuje się osłabiona tak nagłym spadkiem wagi. Oczywiście prędzej czy później osiągnę takie efekty, także potwierdzam opinie o slimetrol, jest dobry w swoim działaniu, nie powoduje innych dolegliwości za co jestem wdzięczna. Może się jeszcze odezwę w tej publikacji i wyśle swoje zdjęcia porównawcze jak wyglądam teraz a jak wtedy. Różnica jest już zauważalna z zewnątrz a jeszcze będzie bardziej, także trzymajcie kciuki i do następnego razu.

 • Narazie jest dobry ale w moim przypadku póki co bardzo przeciętnie ale i tak lepsze to niż nic. Myślę, że przydałyby się jakieś szczegółowe instrukcje do tego jak go przyjmować, optymalne pory dnia i wiele innych informacji, bo można się pogubić z tymi dość ubogimi informacjami a chciałabym skorzystać jak najwydajniej bym mogła to zrobić. Jak sobie tak sprawdzam Slimetrol i opinie na jego temat to z tych wypowiedzi można dowiedzieć się nieco więcej na szczęście. Narazie kończę jedną sztukę, zostało mi kilka dni jak sobie liczę pozostałą zawartość, dlatego się zastanawiam czy warto brać kolejne czy odpuścić, ale nie ukrywam że już mi się nie chce eksperymentować z innymi produktami, bo nie wiadomo na co się trafi a też czasu szkoda tak więc efektywność slimetrol narazie mi wystarcza ale mógłby ciut lepiej działać i bym była już mocniej zadowolona.

 • Narazie nie mam wielkich zastrzeżeń. Mam prawie tydzień, daje radę przełknąć ale w moim przypadku z lekkim trudem bo muszę wspomagać się wodą. Z resztą gdzieś czytałam, że lepiej jest popić kapsułkę wodą, więc na jedno wychodzi. Póki co więcej nie napiszę w tym temacie, potrzebuję nieco czasu i się zobaczy co i jak. Mam nadzieję, że będzie dobrze albo i lepiej niż się spodziewam bo o to w tym przecież chodzi, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

 • Również nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o Slimetrol. Napewno jest bezpieczny, oczywiście w moim przypadku tak było i tu miłe zaskoczenie, bo naczytałam się kiedyś o szkodliwości niektórych tabletek na odchudzanie, ten na szczęście jest taki, jaki być powinien. Efektywność jak dla mnie jest dobra, mogłaby być jeszcze ciut lepsza, ale nie narzekam. Kolejne co mnie zaskoczyło to cena, aczkolwiek mogliby dać jakieś 20 złotych taniej, ale to już moja opinia no ale zaskoczył mnie koszt, bo widziałam wiele tabletek na odchudzanie, które kosztowały nawet 300 złotych. No i na sam koniec podoba mi się, że są to kapsułki a nie jakieś plastry na odchudzanie czy syrop. Bierzesz kapsułkę i tyle, nie tracisz czasu na inne rzeczy. Taka jest moja opinia o Slimetrol

 • Bardzo dobry na odchudzanie, z tego co widzę to nawet opinie o Slimetrol o tym dobrze świadczą i słusznie. Skorzystałam z interesującej oferty ponad miesiąc temu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona odkąd go mam. Wiele mi się w nim podoba, najbardziej jego mała cena, interesujące efekty związane z odchudzaniem i oczywiście skład, bo w moim odczuciu to właśnie ten czynnik jest najważniejszy, jest to dosłownie podstawa dobrego działania. Jeżeli miałabym jeszcze coś napisać o nim to w zasadzie podoba mi się to, że mimo iż w aptekach go nie ma to dosć szybko go dostałam przez internet. Prawie na drugi dzień bez problemów. W zasadzie to tyle z mojej strony, poczułam potrzebę wzięcia udziału w dyskusji.

 • Jest super. Kupiony pod koniec września i z każdym dniem czuję różnicę. Owszem, wątpliwości były ale sprawdziłam wypowiedzi o slimetrol i postanowiłam sprawdzić osobiście. Z wad mogę wymienić to, że szybko się kończą więc chyba lepiej jest odrazu brać dwa, ale jak do testu to można sobie jedno i sprawdzić czy warto. Jeżeli chodzi o moją sytuację, to myślę nad zakupem kolejnego, ale to chyba po świętach.

 • Jakiś czas temu miałem okazję testować ten preparat i napiszę szczerze, że byłem zaskoczony pozytywnie. Oczywiście były też negatywne wrażenia, głównie dotyczące pojemności tego opakowania i długiego czasu dostawy (dostałem te tabletki odchudzające po 4 dniach, liczyłem że będą to maksymalnie 2 dni) ale i tak jestem zadowolony a w zasadzie to byłem, bo nie wiem jak jest teraz z tym środkiem. Co by tu więcej napisać, gdybym musiał brać to bym wziął, kto chce niech się skusi, myślę że ta osoba była by zadowolona z tej oferty która jest bardzo ciekawa.

Odpowiedz:

Twój email nie zostanie opublikowany.

Oferta wakacyjna na odchudzanie. Kup produkt na odchudzanie Slimetrol i zdobądź atrakcyjny rabat!Kup Slimetrol
+