Przejdź do treści

Slimunox – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

[mobileonly]Sprawdź SlimBerry zamiast Slimunox!
Tabletki na odchudzanie Slimunox dostępne są w Polsce od jakiegoś czasu a popularność ich w ostatnim czasie nieco maleje z pewnych, dość istotnych powodów które zostały wymienione w tej recenzji, która omawia takie kwestie jak skład omawianego suplementu na odchudzanie, jego ewentualne efekty a także skutki uboczne oraz opinie z różnych stron internetowych jak portale społecznościowe, blogi a także fora dyskusyjne jak np. forum Kafeteria. Na samym końcu tego artykułu zawarte są również inne, niemniej istotne szczegóły tego preparatu jak jego ewentualne skutki uboczne, cena oraz dane gdzie kupić interesujący nas suplement. Czy tabletki Slimunox są skuteczne na odchudzanie? Zalecamy zapoznać się z poniższą recenzją rozbitą o istotne rozdziały.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Maj 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 16.06.2024

Skład Slimunox

Preparat składa się z dość licznych składników, jednak poniżej wymienione zostały tylko te najciekawsze.

 • L-karnityna – składnik, który jest odpowiedzialny za przenoszenie kwasów tłuszczowych. Przyjmowana jest w formie tabletek na odchudzanie lub też kapsułek, która niezbyt wykazuje znaczące efekty w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – dość często stosowany składnik w innych, konkurencyjnych preparatach na odchudzanie. O jego właściwościach można poczytać w sieci, gdzie pozwolono na dość treściwą charakterystykę.

Szczegółowy skład powinien być dostępny na oficjalnej stronie producenta lub też w opakowaniu preparatu. W przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Tabletki te mogą zawierać alergeny.

Efekty Slimunox

Suplement ten ma powodować pewne działania, które obiecuje nam producent. Warto pamiętać, że poniższe efekty nie zostały jeszcze potwierdzone.

 • Przyspieszenie metabolizmu.
 • Eliminacja zbędnej tkanki tłuszczowej
 • Ograniczenie apetytu

Wiele informacji na temat ewentualnych efektów stosowania tego preparatu można odnaleźć na oficjalnej stronie producenta, na której omówione powinny być wszystkie inne szczegóły. Warto pamiętać, iż działanie suplementu na odchudzanie Slimunox nie zostało potwierdzone.

Opinie Slimunox

Kwestia opinii jest dość istotna, ponieważ na ich podstawie możemy najwięcej dowiedzieć się na temat działania suplementu na odchudzanie. Jako, że recenzowany preparat dostępny jest od dość dawna, ilość komentarzy na jego temat jest wystarczająca by móc je podsumować i wyciągnąć z nich wnioski. Niestety opinie o Slimunox są zwykle negatywne z wielu powodów. Najczęściej problemem są jego zbyt wysoka cena, słabe działanie oraz utrudniony kontakt z producentem i dostępność recenzowanego preparatu, ponieważ zakup nie jest możliwy w aptekach. Wiele wypowiedzi na temat tego suplementu dostępnych jest na różnego rodzaju serwisach internetowych, zwykle na blogach, portalach społecznościowych oraz forach dyskusyjnych jak np. na forum Kafeteria. Wyszukanie tego typu informacji nie powinno być problemem nawet dla starszych osób.

Skutki uboczne Slimunox

Jest to dość ważny szczegół, który warto brać m.in. przy wyborze preparatu na odchudzanie, ponieważ niektóre preparaty mogą powodować nieprzyjemne dolegliwości. W chwili obecnej skutki uboczne preparatu Slimunox nie zostały opublikowane w komentarzach, być może nie występują lub ich występowanie jest dość rzadkie. W przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem. Preparat ten przeznaczony jest dla osób dorosłych, stosowanie go przez dzieci, kobiety w okresie ciąży lub karmienia piersią nie jest zalecane.

Gdzie kupić i w jakiej cenie tabletki Slimunox?

Preparat ten dostępny jest bez recepty, jednak jego nabycie nie jest możliwe w aptekach. Jego zakup dostępny jest tylko przez oficjalną stronę producenta. W trakcie realizacji zamówienia powinniśmy otrzymać oryginalny suplement zgodny z opisem producenta. Koszt recenzowanych tabletek na odchudzanie to 159 złotych (koszt 1 opakowania zawierającego 60 kapsułek). Warto pamiętać, że suplement Slimunox nie cieszy się pozytywnym odbiorem a jego działania nie zostały jak dotąd potwierdzone.


Ranking tabletek na odchudzanie

Prezentowany w tej publikacji suplement na odchudzanie Slimunox jak można zauważyć nie jest idealną opcją dla tych, którzy pragną osiągnąć świetne rezultaty odchudzania w przystępnej cenie. Na szczęście na rynku produktów w tematyce odchudzania możemy ich znaleźć naprawdę wiele w tym te, które z wysokim prawdopodobieństwem pozwoliłyby osiągnąć szczupłą sylwetkę w zadowalającym tempie kuracji. Warto więc poznawać wszelkiego rodzaju opinie i oceniać ich wiarygodność by wybrać ten wart uwagi produkt. Można też zapoznać się z naszym autorskim rankingiem tabletek na odchudzanie w którym znajdziemy trzy najciekawsze według redakcji suplementy na odchudzanie w przystępnej cenie o których warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Każdy z nich charakteryzuje się składem jak i jakością wykonania. Poniższe produkty natomiast łączy między innymi to, iż dostępne są w Polsce w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym rankingiem.


Numer 1 w rankingu: Slimetrol

Krótki opis produktu na odchudzanie Slimetrol - opinie i efekty
Pierwszym produktem o którym warto wspomnieć jest suplement na odchudzanie Slimetrol, który zadebiutował już w 2018 roku i w dalszym czasie dostępny jest dla każdej osoby zainteresowanej odchudzaniem i nie tylko. Produkt ten może być naprawdę interesującą alternatywą dla preparatu Slimunox, który nie cieszy się tak wielką popularnością jak właśnie Slimetrol. Opinie tego produktu zwykle są pozytywne i niemal każdego dnia są one publikowane na różnego rodzaju serwisach internetowych, forach dyskusyjnych oraz blogach i portalach społecznościowych i wielu innych miejscach w sieci. Charakteryzuje się między innymi posiadaniem takich składników, jak ekstrakt z nasion guarany oraz sinetrol. Ten drugi jest dość ciekawym składnikiem ze względu na posiadanie wielu cennych właściwości zawartych w cytrusach. Na jego temat opublikowano wiele interesujących artykułów dlatego bez problemu można dowiedzieć się więcej o tym składniku. Ekstrakt z nasion guarany jako jeden ze składników Sinetrol to składnik dość często uważany jako booster a więc posiadający właściwości pobudzające organizmu. Inna, ważną dla wielu osób może okazać się fakt, że Slimetrol nie powinien powodować skutków ubocznych groźnych dla zdrowia, warto jednak w przypadku posiadania wątpliwości skonsultować się z lekarzem. Warto również zaznaczyć, że producent oferuję także konsultację telefoniczną dzięki której można dowiedzieć się więcej o ofercie.
Więcej szczegółów na temat prezentowanego produktu można znaleźć na stronie:
SLIMETROL – Link do oferty

 • Efektywna utrata zbędnych kilogramów.
 • Bezpieczne działanie.
 • Naturalne składniki.
 • Zmniejszony apetyt.
 • Zwiększona koncentracja.
 • Jędrne i szczuplejsze ciało.
 • Brak efektu jojo.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w promocyjnej ofercie z dużym rabatem (ograniczonym czasowo)


Numer 2 w rankingu: SlimBerry


Drugim produktem na odchudzanie, który może być ciekawą alternatywą dla suplementu Slimunox są kapsułki o nazwie Slimberry. Produkt ten dostępny jest od końca 2017 roku i tak jak poprzednio omówiony suplement rankingu tak i ten dostępny jest w dalszej chwili w sprzedaży. Można go nabyć bez problemu za pomocą formularza internetowego by tym sposobem otrzymać oryginalny suplement. Opinie o Slimberry najczęściej są pozytywne i mimo, iż jest nieco mniej popularny od pierwszego produktu omówionego w tym rankingu, tak nadal cieszy się dość sporym zainteresowaniem a opinie na jego temat pojawiają się niemal codziennie. Produkt ten został już zrecenzowany na naszej stronie Slimberry efekty i opinie, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją na jego temat w którym omówione zostały takie kwestie jak jego skład, efekty oraz dawkowanie i oferty cenowe. Warte jest również podkreślenia, że produkt jak do tej pory dostępny jest w atrakcyjnej ofercie rabatowej z której może skorzystać niemal każda zainteresowana osoba.
Więcej szczegółów na temat prezentowanego produktu można znaleźć na stronie:
SLIMBERRY – Link do oferty

 • Wspomaga proces spalania zbędnego tłuszczu.
 • Spowalnia apetyt.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Działania oczyszczające organizm.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.


Numer 3 w rankingu: GM Forte

odchudzanie gm forte efekty i opinie forum kafeteria gdzie kupić oraz bez recepty
Trzecia pozycja na naszej liście rankingowej tabletek należy do suplementu GM Forte, który mimo iż nie jest już tym szczęśliwcem należącym do grona popularnych produktów na odchudzanie to w dalszym ciągu jest on godny uwagi. Jego główny składnik młody zielony jęczmień stał się swego rodzaju hitem w tematyce dietetyki i odchudzania a publikacje na jego temat są naprawdę bardzo liczne. Składnik ten ma charakteryzować się takimi działaniami jak pielęgnacja skóry, włosów i paznokci a także zwiększenie kondycji i wiele innych. Zwykle opinie o GM Forte bywają pozytywne i są dostępne na polskich stronach internetowych jak i forach dyskusyjnych oraz w wielu innych miejscach w sieci. Produkt ten można zamówić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta a w chwili publikacji tego artykułu dostępna jest promocja na jego zakup.
Więcej szczegółów na temat prezentowanego produktu można znaleźć na stronie:
GM FORTE – Link do oferty

 • Przyspiesza tempo metabolizmu.
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Tłumienie chęci podjadania.
 • Bezpieczne działanie.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.


Podsumowanie

Podsumowując powyższy ranking jak i ogólną recenzję o suplemencie Slimunox można stwierdzić, że mimo iż odchudzanie można nieco ułatwić pewnymi produktami to i tak wybór tego odpowiedniego jest tak samo trudny jak sam proces zrzucania zbędnej ilości kilogramów. Oczywiście istnieją jeszcze inne preparaty na odchudzanie, jednak postanowiliśmy wymienić wyłącznie kilka najciekawszych według redakcji produktów, które w dalszej chwili można zakupić. Zapraszamy też do wzięcia w dyskusji pod tą publikacją i wyrażenia swojej opinii na temat odchudzania za pomocą Slimunox jak i innych preparatów do tego przeznaczonych.

Po więcej artykułów zapraszamy na:

Fenix Ground Zero opinie

Choco Lite koktajl na odchudzanie

14 komentarzy do “Slimunox – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Ja mam te same odczucia. Kupione po wakacjach, teraz jak sobie podsumuję te wszystkie dni z tymi tabletkami slimunox to wychodzi, że niepotrzebnie poświęciłem swój czas i pieniądze a mogłem wydać na coś innego, ale weź tu człowieku znajdź coś dobrego na odchudzanie, wszędzie próbują naciągać i sam się dalej. Szkoda gadać, nie warto brać tego slimunox i tyle ode mnie w tej kwestii.

 2. Od 2 miesięcy nie potrafię schudnąć z tym Slimunoxem a szybko mi się kończy. Nie mam pojęcia czy to jest problem mojego organizmu, czy poprostu te tabletki na odchudzanie są mało efektywne. Szukam idealnego rozwiązania dla siebie. Oczywiście siłownia, fitness i dieta odpada, bo ciężko jest mi odnaleźć na takie rzeczy czas.

 3. Potwierdzam to co inni napisali. Nie odchudziło mnie stosowanie tego Slimunox i opinie o nim jak widać nie są wyssane z palca, także sama się przekonałam, że to jakiś pic na wodę. W zasadzie to szkoda, bo trochę czasu straciłam na odchudzanie z nim i poniosłam też niemały koszt, bo cena Slimunox nie jest mała. Jeżeli już tak bardzo chcecie to coś to przygotujcie się na rozczarowanie. Moim celem było i chyba nadal jest schudnąć z 5 kilogramów w miesiąc i utrzymać sylwetkę, raczej dojdzie do tego, że przekonam się do jakiejś diety lub ewentualnie siłowni. Może mi się uda dorwać jakiś produkt na odchudzanie, ale z tym to trzeba podejść na spokojnie i przemyśleć.

 4. Dosłownie brak efektów, dla mnie strata pieniędzy. Miesiąc minął, waga nadal na tym samym poziomie co przed zakupem. Po opiniach widzę, że pozostali mają takie lub podobne zdanie o tym środku. Tabletki warte są raczej 20 złotych, nie więcej. Przereklamowane po całości.

 5. Ja również dałam się namówić jak pozostali. Te opisy na stronie producenta zachęciły mnie do skorzystania z oferty jednak teraz wiem, że to był pic na wodę i dałam się nabrać. Ich oferta gwarancyjna nie działa ale nie mam już ochoty się rozpisywać na ten temat bo moja cierpliwość się kończy. Opinie o Slimunox mówią same za siebie, więc co mam tu od siebie dodać jak temat jest wystarczająco już wyczerpany.

 6. Szczerze to żałuję, że dałem się namówić na ten produkt. Nie zauważyłem nawet efektów a stosuję już od 15 dni. Szkoda na to pieniędzy i oczywiście czasu, ale jak ktoś nie wierzy to może śmiało sprawdzić. Ja nie polecam tego na odchudzanie i w zasadzie jak patrze na opinie innych pozostali również nie mają złudzeń.

 7. Jeżeli chodzi o skuteczność tego suplementu to przyznam, że gorzej niż przewidywałam. Liczyłam na schudnięcie z 5-8 kilogramów w ciągu miesiąca a po stosowaniu tego preparatu schudłam tylko kilogram przez miesiąc, ale jestem na diecie tak więc bardzo słabo. Brałam zgodnie z zaleceniami w ulotce. Wydałam niemałe pieniądze a i tak nie osiągnęłam nawet pół swojego celu. Strasznie drogi jest, niewiem dlaczego taka cena a nie inna. Tak samo jak sprawdzałam nowe opinie o slimunox to właściciel nadal nie poprawił składu, bo wiele osób nie było zadowolonych ze skuteczności. Powinni to wycofać, bo to jest jakieś oszustwo i niewiem dlaczego do dalej oferują.

 8. Jestem średnio przekonana co do tego suplementu. Z jednej strony fajne efekty, które chciałabym osiągnąć ale z drugiej strony nie są one przecież potwierdzone klinicznie no i w dodatku te opinie również nie zachęcają jak tak sobie je przeglądam to nie zauważyłam zbytnio tych dobrych. Oczywiście cena też nie zachęca, w mojej ocenie zbyt wysoka. Oczywiście zależy mi na skutezności, ale tak jak piszą inni to też coś musi być na rzeczy. Narazie się wstrzymam z tym. Ewentualnie może jeszcze uda mi się coś lepszego znaleźć.

 9. Nie przypadł mi do gustu ten środek na odchudzanie. Najbardziej brakuje mi tej skuteczności o której wszyscy wokół piszą. W sumie mogłam się tego spodziewać, bo już wcześniej zdążyłam poznać opinie ale zbagatelizowałam je myśląc, że to pewnie jakieś fałszywki i się myliłam niestety, bo sama prawda. Szkoda mi bardziej czasu niż pieniędzy, je odzyskasz jakoś a czasu już nie, bo prawie 2 tygodnie mogłam poświęcić na znalezienie czegoś lepszego i na nową kurację odchudzającą, choćby i jakieś diety. Mnie zastanawia, czy jest tu jakaś gwarancja zwrotu, bo nie mogę wyszukać tych informacji.

 10. Ja nie brałam, akurat sprawdzam dane na jego temat i jeżeli chodzi o skład czy też te efekty to brzmi naprawdę interesująco, jednak martwią mnie te opinie osób wypowiadających się na stronach. Chciałabym je sprawdzić, niewiem gdzie je najlepiej kupić za naprawdę niską cenę, ta z tego artykułu jest dość wysoka. Rozumiem, że jest to najtańsza oferta? Jeżeli tak to sama już niewiem czy jego zakup jest dobrym pomysłem na ten moment, póki nie poprawią się wypowiedzi innych osób. Będe obserwować wątek co jakiś czas i tak tu wchodze poczytać poradniki.

 11. Kiedyś się nim zainteresowałam i wziełam jedno opakowanie, chyba wystarczyło mi na 30 dni tej suplementacji. Niewiem czy to wystarczający czas, czy poprostu powinnam wziąć więcej, ale nie osiągnęłam za jego pomocą nawet przeciętnych rezulatów. Liczyłam, że zrzucę przynajmniej 5 kilogramów a wyszło mi praktycznie na zero, czyli waga nie ruszyła w żadną ze stron. Szkoda w sumie mojego czasu, miałam dość spore nadzieje na to, że uda mi się. Myślę nad jakąś dietą odchudzającą, ale niewiem czy to ma sens, tych diet jest dość dużo, a te pisane specjalnie pod siebie są zbyt drogie i też trzeba trafić na kogoś, kto się naprawdę dobrze zna na dietetyce.

 12. Stosowałem go niestety bez zadowalających rezultatów. Jego działanie nie pozwoliło mi na zrzucenie wagi, będąc szczerym mogę śmiało napisać ze swojego doświadczenia, że nie schudłem kilograma po 30 dniach suplementacji tego środka. Również teraz sprawdziłem te wszystkie opinie o Slimunox i faktycznie wiele osób nie jest zadowolonych z jego działania tak jak ja. Na szczęście wziąłem tylko jedno opakowanie, a nie ukrywam że chciałem wziąć jeszcze dwa ale wycofałem się z tego pomysłu, bo już jedno opakowanie nie należy do tanich a chciałem poprostu skorzystać z rabatu. Niema co dyskutować, definitywnie ten preparat nie działa korzystnie na odchudzanie, dlatego lepiej się rozglądać i zainteresować innymi tabletkami odchudzającymi, jest tego dość dużo z tego co zauważyłem, trzeba się kierować doświadczeniami innych osób i nieco wgłębić się w temat. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

 13. Również widziałam ostatnie opinie o Slimunox i praktycznie wiele wypowiedzi na temat jego działania jest negatywnych. Odrazu piszę, że nie stosowałam go, poprostu się zainteresowałam tymi tabletkami ale z tego co widzę, to chyba jednak ten preparat odpuszczę bo nie cieszy się dobrą opinią. Sprawdzę ten wszędzie proponowany Slimetrol, bo ten akurat opinie ma dość ciekawe. Jeszcze teraz pozostała jakaś dobra dieta, szukam i szukam, może coś znajdę ciekawego i połącze z tymi kapsułkami, bo wiem że w połączeniu można wiele osiągnąć.

 14. Widziałam ostatnio najnowsze opinie o Slimunox i większość z nich przedstawia te tabletki na odchudzanie w negatywnym świetle i słusznie, bo ten suplement praktycznie nie działa, nie zauważyłam spadku nawet kilograma podczas jego stosowania i to przez dość długi okres, bo ponad miesiąc. Straciłam wiele czasu, bo mogłam odnaleźć już na półmetku suplementacji coś lepszego jak ten Slimetrol, ale niestety łudziłam się i wyszło co wyszło. Muszę zrzucić 8 kilogramów, wiem że jest to możliwe nawet w te 2 miesiące przy odpowiednich działaniach, jednak przez brak czasu na siłownię, fitness czy diety (możliwe, że jednak się zainteresuję nimi, jak to będzie jeszcze niewiem). Cóż mogę napisać więcej, wiele suplementów to tak jakby pułapki, bo duża część z nich nie działa jak trzeba lub wogóle nie widać zmian w wadze po ich suplementacji. Jedyne co na plus w tym preparacie Slimunox jest jego mała szkodliwość, w moim przypadku nie powodował nieprzyjemnych skutków ubocznych poza kilkugodzinnymi zawrotami głowy w drugim dniu suplementacji, ale szybko przeszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *