Przejdź do treści

Jak wyszczuplić uda?

Jest kilka podstawowych kroków, które warto wykonać, aby wyszczuplić uda.

Obserwuj spożycie soli

Sól sprawia, że nasze ciało zatrzymuje nadmiar wody, która rozszerza nasze całe ciało, w tym biodra i uda. Woda współpracuje z solą, dlatego, im więcej jemy, tym więcej wody magazynujemy, a nie przefiltrujemy przez nerki. Ograniczając sól, zauważymy prawie natychmiastową zmianę w swoim samopoczuciu. Wejdziemy w mniejszy rozmiar. Warto ograniczyć przetworzoną żywność, taką jak sosy, warzywa w puszkach. Nie jedzmy też zup, w których jest nadmiar soli.

Dodaj więcej elektrolitów do swojej diety

Ciemnozielone, liściaste warzywa, jogurt i banany są doskonałym źródłem różnych rodzajów elektrolitów. Każdy powinien dążyć codziennie do dziewięciu porcji owoców i warzyw: od dwóch do trzech filiżanek surowych lub pół filiżanki ugotowanych.

Sprawdź również popularny preparat na odchudzanie SlimBerry opinie i efekty już teraz.

Ogranicz węglowodany

Kiedy nasze ciało przekształca węglowodany w glikogen, magazynujemy wodę w wątrobie i mięśniach. Im więcej węglowodanów jemy, tym więcej zostaje w naszym ciele. Dziennie dostarczajmy minimum 75-100 gramów węglowodanów, chociaż niektóre osoby mogą potrzebować nieco więcej w zależności od wzrostu, masy ciała i poziomu aktywności. Wprowadźmy też pełnoziarniste produkty. Są one doskonałym źródłem błonnika, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, przeciwutleniaczy i składników odżywczych.

Skuteczne wyszczuplanie ud - zasady i porady

Inne pomocne wskazówki, które powinieneś zastosować

Rozpoczynaj dzień od kawy. Ma ona bardzo łagodny efekt moczopędny i może stymulować metabolizm, czyli zdolność spalania tłuszczu w organizmie, a nawet pozwala zwiększyć treningi.
Noś ze sobą butelkę wody. Picie dużej ilości wody wypłukuje nadmiar soli i płynów, których organizm nie potrzebuje, zmniejszając wzdęcia.
Spoć się. Ćwiczenia aerobowe są świetnym sposobem na wypłukanie nadmiaru soli i płynów. Co więcej każda czynność, która wpływa na nasze tętno, jest również najlepszym sposobem na wypłukanie kalorii i spalanie tkanki tłuszczowej, w tym na biodrach i udach. Jednak należy pamiętać o jednoczesnym nawodnieniu. Starajmy się dużo pić podczas intensywnych ćwiczeń i spożywajmy produkty, w których jest dużo elektrolitów, o których wspomniano już wcześniej.
Spróbujmy śledzić posiłki. Prowadźmy codzienne rejestry każdego jedzenia. Wtedy będziemy na bieżąco i możemy łatwo się rozliczać z kalorii, jeśli próbujemy się pozbyć tkanki tłuszczowej. Możemy zastosować aplikację, która jest łatwa w użyciu i ma szacunkowe dane dla większości produktów spożywczych.
Jedzmy więcej błonnika i białka. Każdy posiłek powinien mieć dodatek błonnika i białka, aby zwiększyć utratę wagi, ponieważ obydwa makroskładniki pomagają nam uczucie sytości przy mniejszej ilości kalorii. W szczególności białko jest niezbędne do budowy chudego mięśnia, które sprawi, że nasze nogi będą wyglądać świetnie. Spróbujmy jeść od 25 do 35 gramów błonnika i 75-100 gramów białka dziennie, dzięki warzywom, owocom, pełnoziarnistym produktom i chudemu mięsu.
Ćwiczmy. W ten sposób zmniejszamy tłuszcz na udach, a także sprawiamy, że mięśnie są silne i piękne. Wykonajmy wyrzuty nóg, przysiady sumo i głębokie przysiady. Skoncentrujmy się na wewnętrznych i zewnętrznych częściach ud. Wybierzmy swoje ulubione ćwiczenia z każdej grupy i wykonajmy od 8 do 12 powtórzeń przy maksymalnym obciążeniu dla łącznej liczby trzech do czterech zestawów.
Lifting ud kształtuje je przez redukcję nadmiaru skóry i tłuszczu. Dzięki temu będziemy mieć gładszą skórę i lepsze proporcje ud w stosunku do dolnej części ciała. Jeśli ćwiczenia i kontrola diety nie przyniosły wystarczających rezultatów, taki zabieg może być bardzo pomocny. Tego typu zabiegi nie są przeznaczone wyłącznie do usuwania nadmiaru tłuszczu. Tylko liposukcja może usuwać nadmiar tłuszczu, gdzie skóra ma dobrą elastyczność i jest w stanie naturalnie dostosować się do nowych konturów ciała. W przypadku, gdy elastyczność skóry jest słaba, zalecana może być liposukcja wraz z odsysaniem tłuszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *