Przejdź do treści

Slimberry Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

SlimBerry na odchudzanie (znany również jako Slim Berry) to popularny produkt w postaci specjalnych tabletek nie tylko dla osób zainteresowanych szczupłą sylwetką. Dostępny od 2017 roku tylko na stronie producenta z oryginalną ofertą (uważaj na podrobione wersje!). Pozytywne opinie jak i interesujące efekty to tylko namiastka. Poniższa recenzja z pewnością pomoże poznać przydatne szczegóły. Oczywiście możesz je pominąć i od razu przejść do oryginalnej oferty na oficjalnej stronie producenta.

Z ostatnich badań poprowadzonych w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością wynika, iż blisko 70% polaków ma problem z nadwagą. Można więc śmiało napisać, że niemal co drugi polski obywatel nie dba o kondycję i prawidłowy sposób odżywiania.

Oferta: SlimBerry – oficjalna oferta

Odchudzanie Slimberry opinie

W tej publikacji produkt ten został zrecenzowany w taki sposób, by móc zebrać nieco więcej informacji na jego temat. W tym artykule zawarte zostały takie kwestie jak ogólny skład omawianego suplementu, jego ewentualne efekty a także podsumowanie opinii zebranych z sieci, najczęściej z różnych serwisów internetowych, blogów i portali społecznościowych a także z for dyskusyjnych jak np. forum Kafeteria ale i z innych miejsc ogólnodostępnych w internecie.

Najnowsze opinie o Slimberry odnajdziesz pod artykułem. Oczywiście opublikowane zostały także inne, niemniej istotne kwestie dotyczące tego preparatu na odchudzanie takie jak ewentualne skutki uboczne, odpowiednie dawkowanie a także cena zakupu oraz informacje gdzie kupić recenzowany suplement. Przedstawiony produkt cieszy się równie sporą popularnością, co przedstawiony już w naszym serwisie produkt na odchudzanie Slimetrol. Czy warto kupić suplement na odchudzanie SlimBerry?

Warto już teraz zapoznać się z tą publikacją. Co warte jest przypomnienia, produkt ten zajmuje wysokie miejsce w rankingu tabletek na odchudzanie. Aby już teraz móc go zakupić lub poznać inne, niezawarte w tej publikacji szczegóły, polecamy kliknąć w poniższy przycisk, który przekieruje na odpowiednią stronę.
Poniższa recenzja SlimBerry jest dość szczegółowa. Zawiera ona przydatne informacje, również możliwość dyskusji. Obszerny artykuł pozwoli na zapoznanie się z szczegółami dotyczącymi recenzowanego produktu.

Skład | Opinie Użytkowników | Efekty Kuracji | Gdzie Kupić | Recenzja


Skład SlimBerry

Suplement ten znany jest ze swojego dość specyficznego składu, który co warto podkreślić jest bezpieczny. Skład efekty tego środka nie powoduje skutków ubocznych. Jest to dość istotna informacja, ponieważ suplementacja tego preparatu nie powinna w takim przypadku powodować niebezpiecznych dolegliwości.

Aronia składnik Slim Berry

Jego głównym składnikiem jest aronia, która to charakteryzuje się dość obszernym bogactwem różnych witamin, jak witamina C, B, E oraz P a także składników mineralnych takich jak miedź, wapń, potas, żelazo i wiele innych. Jego szczegółowa charakterystyka jest dostępna w sieci, jednak już teraz śmiało można napisać, iż jest to składnik który bardzo dobrze odnajduje się w dietach odchudzających a także oczyszczających (a więc detoksykacji organizmu). Charakteryzuje się również w usuwaniu nadmiaru wody w organizmie.

Z najnowszych badań wynika, iż aronia jest jednym z tych składników, które wykazują odchudzające właściwości. Co ciekawe pomijając kwestię spalania tłuszczu, wyróżnia się również innymi działaniami. Oczywiście pozytywnymi.

Szczegółowy skład omawianego suplementu powinien być dostępny w ulotce. W przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Podsumowując SlimBerry skład to komplet witamin zawartych w tym preparacie, który może przynieść wartościowe rezultaty.

Należy pamiętać, by przed stosowaniem tabletek zapoznać się z ulotką produktu. Szczegóły można również zdobyć kontaktując się poprzez darmową infolinię jak i na oficjalnej stronie producenta.

Opinie SlimBerry

Sama recenzja to za mało. Jako, iż omawiany produkt dostępny jest w Polsce od długiego czasu, a jego popularność nawet w chwili publikacji tego artykułu nie spadła, nie było problemem odnalezienie obiektywnych wypowiedzi na jego temat na różnych płaszczyznach. W chwili obecnej większość opinie o SlimBerry są najczęściej pozytywne. Wiele osób jest zadowolonych z zakupu recenzowanego suplementu, o czym można przekonać się czytając opinie w internecie, jak np. z forum Kafeteria o czym opublikowano poniżej stosowny urywek wypowiedzi na temat tego suplementu.

Opinie z forum Kafeteria i recenzje

 

Jak można zauważyć osoby te są zainteresowane zakupem omawianego preparatu a część z nich nawet zadowolona z zakupu. Warto wiedzieć, iż opinie dotyczące omawianych tabletek dostępne są również na innych stronach internetowych, także na portalach społecznościowych również za granicą chociażby we Włoszech. Jako, iż suplement ten jest bardzo popularny, ich ilość jest wystarczająca by móc dokonać samodzielnego podsumowania na ich podstawie. Warto jednak wystrzegać się opinii których wiarygodność jest wątpliwa.

Jak już napisano na początku tego rozdziału, kwestia opinii Slimberry jest zadowalająca. Wiele osób jest zadowolonych z działania prezentowanego środka przeznaczonego na odchudzanie, który jest jednym z najpopularniejszych suplementów w 2018 roku i w dalszym czasie zbiera rzesze swoich fanów. Warto poznać ich opinie m.in. pod poniższą publikacją, która posiada możliwość podjęcia się dyskusji na temat tego środka.

Przy poznawaniu komentarzy należy uważać na fałszywe negatywne opinie o Slimberry, które publikowane są przez konkurencję. Jest to dość częsta, nieetyczna praktyka na którą należy zwrócić uwagę i starać się ją odróżniać. Oczywiście negatywne opinie mogą również lepiej poznać produkt, jednak w przypadku Slim Berry najczęściej wspomniane negatywne opinie publikowane są przez fałszywych recenzentów finansowanych przez konkurencję co tylko pogarsza pozyskiwanie wartościowych i wiarygodnych informacji.

Efekty odchudzania i metamorfoza

Przy zapoznaniu się z komentarzami można dowiedzieć się, iż SlimBerry nie powoduje nieprzyjemnych dolegliwości – tak przynajmniej jest do czasu publikacji tego artykułu. Przychylnie odebrano także koszt zakupu oraz prostą suplementację (wystarczy połknąć kapsułki wg. zalecanej dawki). Warto zapoznać się z pozostałymi opiniami, które publikowane są niemal codziennie w sieci.

Także pod tym artykułem możliwa jest dyskusja na temat tego preparatu przeznaczonego na odchudzanie do czego zachęcamy w przypadku pojawienia się pytań lub innych wątpliwości. Jak można zauważyć wiele osób jest zadowolonych z działania prezentowanego środka na odchudzanie. Najczęściej poruszanymi kwestiami są atrakcyjna cena, efektywność oraz brak skutków ubocznych i wiele innych. Więcej informacji dotyczących ceny jak i opcji rabatowych w tym recenzja tabletek można odnaleźć pod poniższym przyciskiem.

Oferta dostępna pod adresem: SlimBerry.pl

Efekty i cena suplementu SlimBerry

Recenzowany produkt dostępny jest już od 137 złotych. Cena wydaje się być atrakcyjna, co ciekawe zapoznając się z wypowiedziami osób można zauważyć, że praktycznie nikt nie wypowiedział się negatywnie na temat ceny tego suplementu, co można podsumować, iż SlimBerry może naprawdę okazać się opłacalną inwestycją na dzień dzisiejszy.

Recenzowany preparat przeznaczony jest na odchudzanie, charakteryzuje się pewnymi działaniami, takimi jak wspomaganie spalania zbędnego tłuszczu, hamowanie apetytu co powinno zredukować poziom apetytu, przyspieszenie metabolizmu a także poprawa nastroju i wiele innych. Produkt ten jest dość ciekawy, dlatego też pozwoliliśmy na dość wyczerpującą publikację na jego temat, dlatego zapoznanie się z nią jeszcze przed zakupem tego suplementu powinno być dość dobry i rozsądnym krokiem. Informacje na temat ewentualnych skutków ubocznych jak i jego odpowiednie dawkowanie powinno być zawarte na oficjalnej stronie producenta oraz w ulotce suplementu.

Dlaczego cena jest tak niska w porównaniu z innymi wybranymi konkurencyjnymi produktami na odchudzanie? Zapewne z powodu cięć zbędnych kosztów m.in. dystrybucji co przekłada się także na atrakcyjną cenę. Tak czy inaczej pieniądze w jakich dostępny jest Slim Berry to naprawdę niewielka kwota w przeciwieństwie do konkurencyjnych tabletek na odchudzanie, które zwykle są marnej jakości a przy tym nawet droższe 2 a nawet 3 razy.

Prezentowany produkt na odchudzanie posiada gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wielu osób. Warto wspomnieć, że wiele innych konkurencyjnych produktów nie posiada tego typu gwarancji.

Gdzie kupić SlimBerry

Recenzowany preparat na odchudzanie dostępny jest bez recepty, jednak jego nabycie nie jest możliwe w aptekach także tych internetowych. Możliwe, iż właśnie w ten sposób producent nieco zredukował zbędne koszta dystrybucji co przełożyło się również na dość niską cenę zakupu. Jego nabycie nie powinno być jednak problemem, ponieważ SlimBerry można zakupić na oficjalnej stronie producenta, dzięki której powinniśmy otrzymać oryginalny i bezpieczny suplement. Składając zamówienie warto zastanowić się nad tym jakich efektów oczekujemy.

W przypadku zrzucenia kilku kilogramów a nawet kilkudziesięciu jest jak widać spora różnica, dlatego należy dobrać optymalną ilość sztuk tego produktu i zacząć go stosować zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi w ulotce czy też na stronie producenta. W ten sposób można zwiększyć szansę na widoczne rezultaty. Produkt ten jest tak interesujący, że postanowiono na przypięcie oferty na stronie głównej Dietetyczne Demaskacje by móc zwiększyć grono zainteresowanych i tym samym zwiększyć ilość dyskusji na temat zaprezentowanego produktu. Recenzja SlimBerry dostępna jest również na innych serwisach internetowych z wiarygodnymi opiniami, między innymi na DobreTabletki.pl czy tez na PoznajmyOpinie.pl.

Uwaga na podróbki SlimBerry

 

Jak poznać oryginalny produkt SlimBerry

Co jest warte przypomnienia, producent omawianego produktu oferuje interesujące zniżki na zakup SlimBerry, dlatego też w każdej chwili warto zapoznać się z ofertą, ponieważ czas promocji może być ograniczony (a więc cena może niebawem wrócić do normalnego, wyższego poziomu). Jako iż jedyną formą zrealizowania zamówienia jest dokonanie go poprzez stronę producenta możliwa jest wysyłka prezentowanego produktu również poza granice Polski.

Gdzie kupić oryginalny produkt SlimBerry?

Jeżeli jako zainteresowany poznałeś już szczegóły tego produktu takie jak skład efekty opinie cena, moża śmiało przejść do końca recenzji. Ze względu na ogromną popularność prezentowanego produktu, należy pamiętać o tym iż w niektórych sklepach oferowane są podrobione wersje tego środka na odchudzanie. Kliknij poniżej, by przejść do szczegółowej oferty oryginalnego preparatu na odchudzanie SlimBerry. Ofertę na stronie przedstawia również pan Michał Borowski (od 21 lat prowadzi prywatną klinikę, w której pomaga pacjentom schudnąć i odzyskać zdrowie).

Poznaj pozostałe szczegóły i opinie o SlimBerry

Dowiedz się więcej na temat prezentowanego preparatu na odchudzanie SlimBerry.

Aktualizacja

W sieci pojawia się wiele zmanipulowanych informacji na temat jego skuteczności jak i opinii, które zwykle są zamieszczane na różnego rodzaju serwisach internetowych. Warto zachować szczególną uwagę tym bardziej przypadku zapoznania się z negatywną recenzją dotyczącą Slimberry (jak i innych podobnych produktów) zawierającą inny polecany w takowej recenzji środek. Wiele informacji, w szczególności przypadków recenzji charakteryzuje się posiadaniem zmanipulowanych opinii (zwykle pisanych przez właściciela serwisu internetowego lub autora).

SlimBerry opinie posiada najczęściej przychylne i to głównie w serwisach internetowych, które oceniają wiarygodność komentarzy nie wciskając przy tym słabej jakości zamienników jak choćby recenzowany Piperinox, którego opinie są negatywne (pozytywne są kupione i fałszowane).

Tabletki na odchudzanie SlimBerry to naprawdę bardzo popularny produkt, który niestety doczekał się wielu podróbek i nieetycznych działań konkurencji. Jest to znany produkt na bezpieczną utratę masy ciała przy jego odpowiednim stosowaniu. Skutkiem tego są fałszywe recenzje i wypowiedzi konkurencji podszywających się pod niby niezadowolonych klientów. Przy poznawaniu opinii należy zwrócić na to uwagę.

Komentarz jednej z czytelniczek o odchudzaniu

Stosowałam Slimberry na odchudzanie przez niecały miesiąc (jestem z niego zadowolona o czym zaraz napiszę). Środek ten na pierwszy rzut oka wygląda na naprawdę wysokiej jakości produkt, widać to po opakowaniu, buteleczce jak i kapsułkach z których się składa (swoją drogą fioletowy kolor dość mocno je wyróżnia). W życiu z odchudzaniem miałam zawsze problemy, zaczęło się od czasów policealnych, gdy podjęłam się studiów (które niestety były dość stresujące dla mojego organizmu przez co podjadałam). W ten sposób przytyłam 15 kilogramów w okresie 2 lat. Gdy zwróciłam na to uwagę, stres jeszcze bardziej zaczął mnie pogrążać i zaczęłam bardziej tyć, po prostu błędne koło.

Powiedziałam jednak sobie dość, muszę w końcu coś ze sobą zrobić w tak młodym wieku nie powinnam tak wyglądać. Zapisałam się na fitness, jednak już po tygodniu przestałam chodzić. Po prostu poddałam się z wielu powodów, głównie z braku czasu. Po kilku tygodniach jednak postanowiłam znaleźć inne rozwiązanie, zainteresowałam się dietą pudełkową, jednak koszt takiej diety w okolicach 2 tysięcy złotych mnie odstraszył 🙁

Zdecydowałam się na nieco inne rozwiązanie w postaci specjalnego środka, który pomógłby mi zrzucić zbędną wagę. Padło między innymi na Slimberry, ostatecznie zdecydowałam się go kupić a właściwie zamówić 3 sztuki tego środka. Oczywiście przed zakupem poznałam o nim opinie między innymi stąd https://poznajmyopinie.pl/slimberry-opinie no i przekonana pozostałymi szczegółami zamówiłam. Na Warto zaznaczyć, że już po 2 dniach miałam go u siebie w domu. Preparat stosowałam przez tydzień, bez rezultatów, jednak po 2 tygodniach brania tabletek Slimberry zauważyłam pierwsze, pozytywne rzecz jasna efekty. Przynajmniej zwróciłam na to uwagę, że odkąd go stosuję razem z małą dietą powolutku, ale jednak chudłam ze zbędnych kilogramów 🙂

Metamorfoza w odchudzaniu

Razem z efektami, które oczekiwałam zauważyłam znaczną poprawę samopoczucia. Stałam się nieco weselsza, nie miałam już problemów ze stresem tak jak poprzednio. Mój styl życia znacznie się zmienił, bez żadnych skutków ubocznych w spokojny sposób, bez wysiłku. Jestem w stanie teraz bardziej się zmotywować do schudnięcia kilkunastu kilogramów wiedząc, że moje ostatnie działania w procesie odchudzania przynoszą bardzo zadowalające efekty.

Moje rady? Nie poddawać się, iść ku lepszemu, motywować się. Niema czasu na zmartwienia, wystarczy działać, zaryzykować, bo bez ryzyka nigdy nie wyjdziesz poza schemat swojego życia, nie zmienisz go nie wprowadzając zmian, to logiczne. Wiem, że istnieje wiele pseudo spalaczy tłuszczu, które koniec końców nie pomogą nam zrzucić zbędnych kilogramów, a jednak trafiłam na Slimberry i osiągnęłam swój wymarzony efekt. Od teraz, gdy ważę znacznie mniej nie wstydzę się już swojego ciała tak jak kiedyś. Polecam taki stan, jest to naprawdę miłe, gdy widzisz tak pozytywne zmiany gdy dzieją się za pomocą malutkich kapsułek. Pozdrawiam, Ewelina.

Recenzja SlimBerry opinia i inne szczegóły można poznać poniżej.

Poznaj pozostałe szczegóły i opinie o SlimBerry

 

65 komentarzy do “Slimberry Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Jestem po stosowaniu SlimBerry i moja opinia jest taka:

  Ten produkt jest SUPER! Sama się zdziwiłam, że taki produkt o którym się nie słyszało może zrobić z moją wagą co chce. Zrobił wiele, bo stosując go schudłam dość znacznie i nadal mam chęć go brać. Efekt jojo nie występuje, w zasadzie spodziewałam się go ale jak dotąd cisza, nie mam efektu jojo i oby tak było nadal.

  Cena też super, bo szukałam i sprawdziłam wiele ofert więc te 137 złotych to tyle co nic. Inne tabletki tego typu kosztują nawet 3 razy więcej a i nie wiadomo, czy pomogą schudnąć.

  Jedyne co mnie zasmuciło to te negatywne opinie które dziś przejrzałam. Nie mam pojęcia kto je pisze, ale jeżeli ktoś pisze takie ściemy w komentarzach, nie zasługuje na szacunek.

  Jeszcze do myśl mi wpadła jego dostępność. To jest wada, bo w aptekach niema go, w sklepach też i drogeriach również. Tylko przez internet na stronie producenta. Na Allegro bym nie brała, bo tam są tańsze i ewidentnie podróbki. Mam go teraz w reku i na pierwszy rzut oka ciężko zobaczyć różnice w opakowaniu i niestety wiele osób może się nabrać na podrobione wersje. Tu trzeba uważać, ale jak pisałam wcześniej. Na allegro nie brać i przy zakupie trzeba się upewnić czy to nie podróba.

  To tyle ode mnie i mam nadzieje, że moja opinia była pomocna.

 2. Sprawdziłam osobiście i pozytywne opinie w zasadzie poniekąd są słuszne. To działa jak trzeba ale też należy prowadzić odpowiedni tryb życia. No ale to łatwe i polecam taki stan, bo robi furorę.

 3. Nareszcie jakieś prawdziwe opinie o slimberry jakich szukałam. Strasznie ciężko mi było znaleźć te realne, wszędzie jakaś dezinformacja ale na szczęście tu trafiłam i widzę, że w środek dyskusji. Skoro piszecie, że jest dobry to wezmę dla sprawdzenia jedno i się sama przekonam. Myślę, że dam radę schudnąć.

 4. U mnie się sprawdził nawet lepiej niż myślałam. Zalet jest sporo, gorzej tylko z czasem bo musiałam czekać więcej niż 3 dni na dostawę ale jakoś się doczekałam. Tak więc jak ktoś będzie zamawiał to pewnie z 5 dni będzie trzeba poczekać na odbiór tak myślę. Jestem w 3 tygodniu stosowania, miała do mnie dołączyć koleżanka ale nie może tego brać bo karmi piersią ehh

 5. Na moje oko jest okej, ale to już od ciebie zależy czy to będziesz brała i sama się przekonasz. Możliwe, że będziesz zadowolona, ale też zależy czego oczekujesz. Ze 100 kilogramów na 50 nie zejdziesz na samych tabletkach odchudzających. No ale jeżei chcesz schudnąć nieco mniej to ja bym na twoim miejscu wzięła dla sprawdzenia.

 6. Jestem zadowolona, ale troszkę długo musiałam czekać na pierwsze rezultaty. Mimo to myślę, że warto. Kosztuje 137 złotych, dla mnie cena na normalnym poziomie patrząc na jakość.

 7. Może być, brak skutków ubocznych i z tego jestem najbardziej zadowolona, bo w internecie jest pełno niebezpiecznych preparatów a cenię zdrowie. Jak bierzecie to, to pamiętajcie by brać go codziennie i nie zapominać.

 8. Jakiś pajac wrzuca negatywne opinie o SlimBerry na forum (pewnie konkurencja, niewiem) a ci ludzie już panikują 🙂 Szkoda gadać. Z ciekawości wszedłem tu sprawdzić opinie o slimberry (znajomy mi się zdążył pochwalić tym preparatem na odchudzanie) i widać, że te fałszywe opinie są wystawiane przez konkurencję. Ajj szkoda strzępić ryja, ja i tak kupię bo wiem to po znajomości, że działa.

 9. Jak kupujecie podróbę Slimberry to nie dziwcie się, że macie takie słabe efekty 😀 Szkoda się rozpisywać, jeszcze konkurencja was nakręca negatywnymi opiniami na fałszywym forum gdzie nawet konta założyć nie można, bo się boją że ktoś napisze pozytywną opinię 😉 Ja nie miałem obaw, problemów i zaryzykowałem bo stosuję bez zmartwień od 2 miesięcy.

 10. U mnie jest okej, z chęcią wezmę kolejną sztukę ale to jeszcze za jakiś czas. Ogarnijcie się ludzie i zacznijcie coś ze sobą robić zamiast narzekać 😉

 11. Ja już brać GM Forte ten dokładnie https://dietetycznedemaskacje.pl/gmforte-opinie-forum-efekty-sklad-gdzie-kupic/
  Nie testowałem tego slimberry, ale wydaje mi się być nie lepszy od tamtego co podałem.

 12. Jest dobrze, redukcja wagi zauważalna. Jestem w trakcie stosowania, zobaczymy co będzie za tydzień, bo spodziewam się jeszcze lepszych efektów.

 13. A mi się wydaje, że nie potraficie przez chwilę przystopować z jedzeniem tłustych kalorii. To nie dla takich osób jest ten preparat. Tymbardziej, że ja schudłam bez problemu ale sobie wmawiajcie, że to wina produktu 😀 Ehh, ludzie…

 14. Witam
  Stosuję preparat. Przyjęłam już całe opakowanie zostały mi jeszcze dwie dawki, ale waga nie ruszyła w dół nic. Kompletnie nic.
  No chyba,że muszę zapodać sobie ze 100 takich opakowań. Może wtedy cos się zmieni.
  Nie polecam!!!!

 15. Pomocy chciałabym się skontaktować z firmą która wysyłam produkt ponieważ chce z niego zrezygnować przed wysyłką ktoś coś podpowie jak

 16. Odkąd go stosuję to nie mam uwag, miałam co prawda obawy, że to oszustwo i tak dalej, jednak się przekonałam i myślę, że inni też powinni ale patrząc na opinie o slimberry to nikogo przekonywać raczej nie trzeba. Przydałby się jakiś rabat czy jakaś promocja, cena nie jest jakaś wysoka, ale lubię oszczędzać.

 17. Zgadzam się. Widziałam nawet podróbki tego preparatu, trzeba uważać i trochę pomyśleć. Widziałam już podrobioną wersję na Allegro i OLX i nawet gdzieś oferują za 90 złotych mimo, że nie mają praw do sprzedaży. Dają też jakieś zamienniki, szkoda gadać.
  Jeszcze nie kupiłam tego SlimBerry, sprawdzę i dam znać co o nich myślę, ale te oryginalne zapowiada się bardzo ciekawie.

 18. Widziałam na jednym z forum negatywne opinie o Slimberry jednak kupiłam z ciekawości ten preparat, niechętnie ale jednak. Po 14 dniach schudłam 5 kilogramów. Jestem zaskoczona, bo to dobry wynik z którego wynika, że te wszystkie negatywne opinie o Slimberry są pisane przez konkurencję. Odrazu uprzedzam, że nie jestem powiązana z producentem tego środka, mogę to udowodnić w najwiarygodniejszy sposób.

  Wracając do tematu, odnośnie ceny udało mi się wyrwać w dobrej cenie. Przy okazji warto wiedzieć, że ten produkt sprzedawany jest tylko na twoje-piekno.pl czy coś takiego, nie pamiętam strony, ale jeżeli znajdziecie ten Slimberry na innych stronach, to warto to zgłosić jako nielegalną podróbkę. Te negatywne opinie o Slimberry dotyczą właśnie tych podróbek, na Allegro nic z tym nie robią, sprzedają dalej a preparat może być niebezpieczny. No ale mamy taki kraj, gdzie toleruje się naciągaczy i oszustów.

  Kolejna sprawa co do Slimberry to jest to, że jest gwarancja. Jak nie uda się schudnąć to trudno, korzystasz z niej. Tylko warto wiedzieć, że te tabletki na odchudzanie nie działają na zasadzie, że mogę sobie jeść ile chcę i łyknę tabletke to schudnę. Przecież takie myślenie to patologia. Tak czy inaczej warto ruszyć dupę sprzed telewizora i przynajmniej wyjść na spacer. Slimberry działa jak się dobrze go używa, jeżeli znajdzie się głupiec, który myśli że przy spożywania milonów kalorii i łykania tabletek coś zmieni, no to taka osoba powinna stracić między innymi prawa wyborcze.

  Ja jestem bardzo zadowolona ze Slimberry, martwi mnie tylko to, że produkt stał się co nie co ofiarą nieuczciwej konkurencji która podrabia ten produkt i pisze fałszywe, negatywne opinie o tym suplemencie jak i głupcy, którzy myślą że łykając tabletki codziennie i spożywając miliony kalorii schudną. Śmieszne jest takie podejście, ale mnie to też trochę martwi dlatego postanowiłam szczerze się wypowiedzieć co myślę o tym Slim berry jak i o pewnej grupie osób, która inteligencją nie grzeszy.

  Tak czy inaczej kupię kolejne Slim Berry (schudłam już ponad 5 kilogramów) i do końca roku zwolnię z odchudzaniem sprawdzając przy okazji efekt jojo, czy występuje w praktyce. Tak jak już napisałam jest super, jedyne czego oczekuje to bezpiecznego odchudzania, które narazie odczuwam na sobie. To chyba tyle z mojej strony na ten temat. Przypominam raz jeszcze, że te wszystkie negatywne opinie na forum i innych stronach są pisane przez konkurencję albo złośliwych ludzi, nie znam się na tym ale widać to gołym okiem zwłaszcza, gdy wbrew temu co tam napisali ja (i powyżej wypowiadające się osoby) jesteśmy zadowoleni ze Slim Berry i nie chodzi też tu o sam fakt odchudzania. Pozdrawiam.

 19. Przez jakiś czas myślałam, że niema czegoś takiego jak skuteczne tabletki na odchudzanie, ale nigdy ich nie stosowałam. Przekonałam się jednak do tego slimberry, narazie sprawdzę jedną sztukę a co będzie dalej to czas pokaże. Jestem skłonna do poświęceń jak widać, ale szczerze to mam wrażenie, że naprawdę mogą mi pomóc schudnąć i na to liczę. Jeszcze wspominając o kosztach to jak dla mnie cena jest na przyzwoitym poziomie, widziałam o wiele droższe produkty niby na odchudzanie ale ich oferta zwykle mnie odpychała, tutaj jest inaczej stąd moje zdecydowanie ale nie ukrywam, że przyczyniły się do tego również opinie o slimberry które odnalazłam na forum Kafeteria jakiś czas temu.

 20. Ja również jestem zadowolona. Dowiedziałam się, że niema skutków ubocznych po nim więc zaryzykowałam i wzięłam, nie wiem dokładnie którego to było dnia, ale z 2 miesiące temu napewno sobie zamówiłam. Rezultaty są widoczne ciekawi mnie tylko na jak długo, ale jak narazie zapowiada się dość dobrze. Potrzebna mi będzie kolejna sztuka i chyba wezmę, bo czemu miałabym tego nie zrobić. Macie może jakieś kupony rabatowe slimberry? Przydałyby się, bo planuje wziąć jeszcze kilka ale wolałabym nieco obniżyć cenę.

 21. mocno zastanawiam się nad zakupem, ale trochę się obawiam skutków ubocznych. Podobno takie naturalne a trzeba chronić przed dzieciakami i kobiety w ciąży nie mogą. czy ktoś ma już jakieś doświadczenia negatywne bo jak czytam te opnie gdzie minusem jest tylko nietrwałe opakowania to mam wątpliwości co do ich wiarygodności

 22. Idealny jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania. W zasadzie czego oczekiwać więcej, ja liczę na to że będzie nadal bezpieczny jak jest teraz. Napisałbym nieco dłuższa opinię o slimberry ale już wiele osób to za mnie zrobiło i sam niewiem o czym miałbym napisać. Jeżeli chodzi o efekty to jestem zadowolony, nawet mogę powiedzieć że zaskoczony bo to pierwszy produkt który mnie zadowala. Są jeszcze konsultanci ale ci są jacyś dziwni bo czasem ciężko mi się dogadać na infolinii, ale ważne że ten slimberry działa jak trzeba i nic mi więcej nie potrzeba.

 23. Może być, przynajmniej w tej chwili. Miałam efekt plateau i postanowiłam coś z tym zrobić, postanowiłam wspomóc się jakimś fit produktem i narazie jest dobrze. Zobaczymy jak będzie w przyszłości i czy będzie efekt jojo. Z tego co się dowiedziałam na forach to nie powinno go być, ale przekonam się o tym osobiście.

 24. Na odchudzanie jest dobry, bo odkąd go mam to czułam ten fajny efekt sytości. Nie wiem co myślą inni, ale ja jestem nawet zadowolona i może wezmę jeszcze jeden, ale to się okaże z czasem, bo chcę sprawdzić czy ten efekt jojo będzie, czy jednak nie. Przekonały mnie opinie tutaj i teraz się przekonałam, że jest nawet dobry. Nie wiem co napisać więcej, myślę że opinie wyżej wyczerpały temat.

 25. Nawet daje radę. Fajne jest to, że opakowanie jest poręczne, mieści się w torebce a mimo to jest bardzo pojemne. Kapsułki są łatwe do przełknięcia, dałabym radę bez popijania wody ale jako, że zalecane jest popijanie szklanką czystej wody tak też stosuje się do takich zaleceń, żeby nie zepsuć swoich oczekiwań i osiągnąć jak najlepsze efekty. U mnie jest jeszcze nieco za wcześnie, nie stosuję go wystarczająco długo. Bardzo mi się spodobał jego wygląd tak już pisząc na marginesie. Przepraszam, że nie napisałam opinię o slimberry taką przed i po, ale no jak już pisałam, nie biorę go wystarczająco długo, bym mogła coś napisać o tym, ale narazie jestem zadowolona.

 26. Jest dobrze w moim odczuciu. Co prawda musialam czekać 3 dni aż dostanę tego Slimberry to i tak nie mam przynajmniej dalszych zastrzeżeń. Mam go już tydzień i codziennie biorę w domu i w pracy no i jeżeli by tak zopiniować opakowanie to dobrze sie prezentuje. Same kapsułki też są dobre, łatwo je przelknąć nawet bez popijania wodą ale z tych wyczytanych zaleceń to i tak lepiej jest popić czystą wodą. Narazie sprawdzam go, jest za wcześnie na wielkie rezultaty, dlatego za kilka tygodni dam znać co u mnie z tym wyszło, ale nadzieje mam spore jak tak sobie przeglądam opinie o Slimberry to czuję się nawet spokojna o działanie. Tak czy inaczej się przekonam osobiście i w wolnej chwili dam znać.

 27. Osobiście nie mam zastrzeżeń, co więcej jestem nawet zadowolona. To jest coś, co przywróciło mi pewną nadzieję ale po kolei. Jego cena jak dla mnie nie stanowi problemu zwłaszcza, że tak jak już pisałam jestem zadowolona. Z tego co widzę to są dostępne jakieś rabaty z których może prawdopodobnie każdy skorzystać, fajna opcja i to mi się podoba. Inna sprawa to również skład co do którego nie mam też zastrzeżeń. Jest między innymi na opakowaniu jakby ktoś był ciekawski z czego się składają te kapsułki. Innym argumentem, który był podstawą do tego, że się na niego zdecydowałam był i nadal jest jego popularność, bo z tego co zauważyłam nie jest to coś nowego i mało znanego. Wiem, że nie powinno się brać tego jako podstawy do wyboru produktu, ale ja mimo tego uznałam to za jeden z czynników który się przyczynił do wybrania slimberry. W zasadzie to temat jest dość wyczerpany, chciałam tu napisać opinię już wcześniej ale z tego co widzę to przyjmowane są tylko te nieco dłuższe wypowiedzi, w zasadzie nawet logiczne bo warto uzasadnić swoją opinię na jakiś temat.

 28. W moim przypadku jest dobrze ale mogłoby być jeszcze lepiej gdybym nie zapominał brać go systematycznie. Niestety często zapominam o tym nawet gdy się staram. Jeżeli chodzi o koszt to może być, drogo nie jest co prawda. Dobrze, że są opinie o nim w internecie, zawsze można się czegoś dowiedzieć. Chyba nie mam wątpliwości na ten moment, biorę go od ponad 8 dni z przerwami jak pisałem wcześniej, niestety.

 29. Widzę, że jest wiele opinii o slimberry to i ja dodam od siebie troszeczkę informacji, pewnie niewiele wnosząc ale no cóż. Więc tak, minęły dwa tygodnie bez żadnego problemu, no może z tym że opakowanie tego produktu mi się szybko zniszczyło, poza tym nie mam zastrzeżeń. Cena tak jak piszą inni jest na trafionym poziomie, nie jest drogo ale i za tanio też nie więc można zrozumieć, że nie jest to jakaś tandeta. Kapsułek w środku jest sporo, nawet ładnie wyglądają jak ktoś jest wścibski to może to zauważyć. Ja lubię przyglądać się kapsułkom jak są one zbudowane, no już tak mam. Efekty to wiadomo, że każdy będzie miał inne i każdy będzie uważał swój efekt inaczej. Ja jestem zadowolona i tak jak pisałam nie mam wątpliwości poza tym opakowaniem. Skład jest rozpisany na ulotce więc mamy przejrzyste informacje co zawiera. Nie korzystałam z konsultacji online więc się nie wypowiem dalej, ale moje ogólne wrażenia są dobre.

 30. Kupilam Slimberry po przeczytaniu wszystkich pozytywnych opinii. Przez miesiac pełna nadzieji, odstawilam moje ukochane slodycze, pilam ponad dwa litry wody dziennie, dwadziescia minut przed posiłkiem zawsze pamietalam o Slimberry i nawet zaczęlam wiecej sie ruszać.

 31. Póki co jeżeli chodzi o rezultaty to jest dobrze, ale jestem w fazie początkowej że tak to napiszę, więc jeszcze może wiele się zdarzyć ale narazie jestem zadowolona. Przeczytałam opinie o slimberry i się przekonałam, dowiedziałam się o nim na onecie i tak jak już napisałam jest dobrze. Z takim tempem raczej się wyrobię z efektami.

 32. Jest dobrze ale myślę, że mogłoby być o wiele lepiej. Cena jest na stałym poziomie bo tym produktem zainteresowałam się już od dawna i odkąd kojarzę te slimberry to nadal w tej samej cenie więc niespodzianek niema, bo nie oszukujmy się, na jednym opakowaniu się raczej nie skończy chyba, że ktoś woli schudnąć max kilka lekkich kilogramów że tak to opiszę 🙂 Inna sprawa, która mi się spodobała odkąd go mam to mocne opakowanie które jest wygodne i wytrzymałe. Niby taki szczegół ale naprawdę już kilka razy mi upadło ale na szczęście nie musiałam zbierać z podłogi kapsułek. Fajnie też, że dostępna jest infolinia na której mogłabym zadać pytanie w razie problemów, ale skorzystałam tylko raz. Łatwo się dodzwonić nie to co na bankowych infoliniach jeżeli ktoś wie co mam na myśli 🙂 i w zasadzie to niewiem co mogłabym dalej napisać o nim. Mam go niecały miesiąc, biorę systematycznie bez problemów czyli brak powikłań i tym podobne, fajny posmak który mnie nie mdli i nie zamula i inne takie szczegóły. Co do efektów to chyba kwestia indywidualna, raczej zależy to od poziomu metabolizmu, ja mimo iż mam ten proces dość szybki to jestem zadowolona z efektów.

 33. U mnie działa bardzo dobrze, jestem wystarczająca zadowolona a cena jest do akceptacji przy takiej efektywności. Podzieliłam się swoją opinią na innych stronach w których były dyskusje o slimberry jednak nie została ona zaakceptowana nie mam pojęcia z jakiego powodu, ale pewnie nie przyjmują przychylnych opinii tylko negatywne więc uważajcie na marnej jakości alternatywy które oferują na innych stronach. Wystarczy poczytać opinie o Slimberry na niezależnych serwisach i już wiadomo z czym się to je. Dobrymi wskazówkami są też ciekawe opcje jego przyjmowania z różnymi, skutecznymi na odchudzanie dietami, ale o tym trzeba już samemu po kolei, najpierw lepiej ogarnąć ten produkt i podsumować jego działanie. No i ważna sprawa, czytajcie ulotkę bo to też jest trochę istotna sprawa.

 34. Otrzymałem przesyłkę i coś mnie zastanowiło, pojemnik był nie w kartoniku – zakrętka była niezabezpieczona i górny rant pojemniczka także niezabezpieczony bez foli Czy wy także dostaliście w taki sposób?

  1. Ja również otrzymałam bez pudełkai, bez zabezpieczonej nakrętki tyle że rant słoiczka był zabezpieczony folią. Ogólnie zużyłam już dwa opakowania

 35. Chciałabym osiągnąć taką figurę jaką ma Anna Lewandowska która też zajmuje się dietetyką. Jestem ciekawa czy ten Slimberry jest wystarczająco dobry, bo jak widziałam te opinie o nim to sporo osób niespecjalnie narzeka. Nie pozostaje nic innego jak osobiście sprawdzić zanim zostanie wycofany jak już zrobiono to z meridia. Postaram się dołączyć jeszcze do dyskusji i załączyć swoje zdjęcia na których zobaczycie efekty po miesiącu stosowania, jak będzie dobrze to nawet po dwóch miesiącach. Narazie to mój początek ale trzymajcie za mnie kciuki, dobrze się zapowiada.

 36. Bardzo mi się spodobał. Mam go już od końcówki czerwca i nadal go biorę, ale nie ukrywam, że dość sceptycznie podchodziłam do tego produktu. Zaryzykowałam i wzięłam jedno żeby sprawdzić jego działanie i jest w porządku. Jak widać czasem warto zaryzykować, tymbardziej gdy niewiele mamy do stracenia, bo tak jak napisano w tym artykule jego cena nie jest jakaś wysoka a z pewnością się opłaca przynajmniej ja tak myślę, jednak gdy patrze tutaj na opinie o slimberry to nie tylko ja tak uważam 😉 Jeżeli chodzi o jakieś nieoczekiwane efekty to tutaj nie miałam problemów. Jak narazie moja suplementacja przebiega bez problemów z czego jestem zadowolona. Chciałabym się przekonać jak jest z tym efektem jojo, ale to jeszcze trochę będę musiała poczekać żeby dojrzeć tego typu zmiany. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność i bezpieczne działanie. Za kilka miesięcy jak nie zapomnę odezwę się tutaj z konkretnym podsumowaniem, bo myślę, że będzie jeszcze lepiej niż jest teraz z moim odchudzaniem. Mam jeszcze w planach specjalną dietę do rozpisania, ciekawe jakie efekty osiągnę jeszcze wspomagając się dietetyką. Napiszę za jakiś czas, tak za 2 miesiące jak nie zapomnę. Narazie robię testy tego produktu i jest dobrze a nawet lepiej.

 37. Jestem zadowolona z jego działania, dość ciekawy produkt jeżeli chodzi o odchudzanie i to takie bezpieczne. Nie odczułam skutków ubocznych z czego jestem właśnie zadowolona i od początku aż do końca przyjmowania preparatu nie miałam co do tego uwag. Jedyne co mi przeszkadza to jego opakowanie, które szybko mi się zniszczyło i nie mam pojęcia dlaczego. Co prawda to szczegół ale chyba warto i o tym wiedzieć decydując się na jego zakup. Efektywność w moim przypadku na dobrym poziomie, wystarczająco wydajny jak dla mnie. Zainteresowałam się tym ponieważ wyczytałam opinie o tym slimberry które były dość przekonujące i nie żałuję. Jest to dobry produkt z którego jak już pisałam jestem zadowolona. Oczywiście nie tylko to mnie sprowokowało do nabycia tego preparatu, również jego skład który prezentuje się ciekawie i niemal prawie wszystkie jego składniki pozwoliłam sobie odnaleźć w sieci i wiele z nich charakteryzuje się ciekawym zastosowaniem. Co do gwarancji zwrotu w najgorszym przypadku to akurat tutaj nic nie napiszę, bo nie wiem jak to jest z tymi sprawami w tym przypadku, nie korzystałam ze zwrotu bo byłam i chyba nadal jestem zadowolona, aczkolwiek już dawno się nie ważyła, bo kurację tym środkiem zakończyłam ponad miesiąc temu z sukcesem jak już wiadomo. A dlaczego teraz piszę opinię o slimberry? Poprostu jakoś tak przypadkowo odnalazłam dyskusję na jego temat więc postanowiłam napisać troszkę o moich doświadczeniach (pozytywnych oczywiście) z tym produktem. Może kiedyś wrócę do niego jak będzie mi potrzebny, narazie nie jest i oby jak najdłużej tak było, ale słyszałam że niema tego złego efektu jojo więc chyba powinnam spać spokojnie 🙂 Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę sukcesów.

 38. To jest moja, osobista opinia dotycząca odchudzania ze Slimberry, jednak nie stosowałam go, a moja przyjaciółka. Brała go już od początku maja, na początku nie było jej łatwo się przyzwyczaić do codziennej suplementacji, ale z czasem dawała sobie coraz lepiej. Nawet kilka razy przy mnie brała 🙂 Nosiła ze sobą wszędzie i codziennie w torebce. Później musiałam wyjechać, więc już o temacie zapomniałam, ale po 4 tygodniach jak wróciłam, to jak ją spotkałam to nie mogłam poznać 🙂 Była szczuplejsza na twarzy, bardziej taka lekka, górna część ciała na 100% się zmieniła tak jak każda by z nas chciała, jeżeli chodzi o nogi to akurat ona miała szczupłe, więc zmian nie zauważyłam w tej części. Fajna sprawa, tymbardziej że odkąd wyjechałam i po kilku tygodniach wróciłam, to w tym czasie schudła 10 kilogramów, tak mi powiedziała. Sama się przekonałam i przed chwilą wzięłam sobie jedno opakowanie poznając jeszcze opinie o slimberry przy okazji i w zasadzie to nic tylko czekać na jakieś efekty. Mam nadzieję, że mój styl życia nie przeszkodzi w efektach. O skutki uboczne się nie martwię, moja kochana testerka slimberry już praktycznie rozwiała wątpliwości tymbardziej, że jesteśmy jak dwie siostry, niemal identycznie dwie blondynki 🙂 Nie rozpisując się już, bo trochę zboczyłam z tematu, co do tego preparatu mam dobre uczucia. Mam nadzieję, że obejdzie się bez korzystania z gwarancji.

 39. Jestem zadowolona i to już po 15 dniach stosowania go. Można powiedzieć, że jest to przepis na sukces. Dowiedziałam się o tym Slimberry w reklamie na jakiejś stronie, sama już nie wiem jakiej. Wziełam jedno dla testu, zaraz po tym zaczęłam go brać zgodnie z zaleceniami w ulotce czyli 2 kapsułki dziennie, ja brałam rano przed pójściem do pracy i wieczorem przy lekkiej kolacji. Po 15 dniach widocznie schudłam, bez żadnych problemów. Oczywiście jeszcze mam te kapsułki, starczą na wiele dłużej, tymbardziej że chciałabym schudnąć nieco więcej.

  Podsumowując mogę jeszcze napisać, że kapsułki te otrzymałam dość szybko, nie musiałam długo czekać na szczęście. Cena z tego co widze się nie zmieniła, więc moim zdaniem się opłaca, bo słyszałam że niebawem mają podnieść cenę i to znacznie poprzez rosnące zapotrzebowanie. Taka nieoficjalna informacja, ale warto wziąć pod uwagę. Poza tym jestem mile zaskoczona, iż nie miałam podczas suplementacji skutków ubocznych. Dosłownie bez problemów, tak jak oczekiwałam z czego również jestem zadowolona, bo poza odchudzaniem liczy się też zdrowie naszego organizmu. Nie brałam żadnych diet, poprostu brałam te kapsułki 2 razy dziennie i pomogły mi osiągnąć cel. W razie wątpliwości możecie sprawdzić też opinie o slimberry, jest tego coraz więcej i widać coraz więcej osób o nim się dowiaduje.

 40. Jestem bardzo zadowolony, tymbardziej że niezbyt chętnie byłem nastawiony do tego typu produktu, ale zaryzykowałem. Mój czas stosowania to 30 dni, tak jakby pierwsza część mojej kuracji odchudzającej. Efekty zauważalne i co najciekawsze również poprawa samopoczucia. Nie będe się rozpisywał, wystarczy wyczytać opinie na temat Slimberry, zwykle są w dobrym tonie. Jeszcze od siebie dodając mogę wspomnieć o tym, że czas dostawy to około 2 dni, można również podjąć dyskusję z infolinią na temat działania tego preparatu aby wysłali szybciej. Ja tak zrobiłem.

  Ostatnią kwestią która mnie pozytywnie zaskoczyła jest jego prostota suplementacji, zalecenia są jasne i przejrzyste. Na 90% powinniście odczuć jakieś zmiany w organizmie. Ja najbardziej odczułem mniejszy głód co się przyczyniło też do zauważalnego spadku wagi.

 41. Witam zakupiłem ten produkt na początku byłem zadowolony schudłem 6 kg ale nic więcej kończę zażywanie i nie ma tego efektu co miał być . Stosowałem do tego dietę i tylko 6 kg spadło.

 42. Dość ciekawy preparat na odchudzanie. Słyszałam o nim od koleżanki wiele dobrego, bo sama go bierze od niedawna i przez nią zainteresowałam się nim i faktycznie jest to coś innowacyjnego. Nie wiem, czy w moim przypadku również okaże się skuteczny, ale wzięłam dla testu dosłownie przed chwilą jedno opakowanie. Jestem w dobrej myśli, ale przyznam się że i tak jestem wystarczająco szczupła, jednak no z kilka kilogramów bym z chęcią zrzuciła za jego pomocą a sprawdzając opinie tego Slimberry zauważyłam wiele miłych wypowiedzi. Najbardziej mi zależy na skuteczności, ale jeszcze bardziej na braku efektu jojo tak jak napisała poprzedniczka. Oczywiście brak skutków ubocznych też jest dla mnie istotny, warto dbać o zdrowie.

  Aha, nie wiem czy ktoś wspomniał, ale da się go kupić tylko na stronie, niema go w aptekach, sama pytałam farmaceutkę i raczej w większości aptek go nie znajdziemy, ale to nie jest jakiś wielki problem w mojej ocenie.

 43. Też bym oceniła ten preparat na 8/10. W sumie mam podobne odczucia, a nawet takie same.
  Cena – na dobrym poziomie.
  Brak skutków ubocznych, nie odczułam ich być może dlatego, że brałam te kapsułki tak jak powinnam.
  Działanie – w moim przypadku wystarczająco dobre, połączyłam z dietą żeby móc osiągnąć jak najlepsze efekty.
  Gwarancja zwrotu – nie korzystałam z niej, więc nie znam zasad ale fajnie że jest, bo był to impuls do tego by nabyć ten slimberry.
  Brak efektu jojo, przynajmniej na ten moment i chyba tak już zostanie, bo staram się rozsądnie trzymać się diety i unikać pewnych produktów.

  To tyle ode mnie, wad narazie nie odczułam, może troszkę jego dostępność jest troszeczke irytująca, bo niema go w aptekach i trzeba zamawiać ze strony, ale to nie problem. Poprostu chodzi o to, że nie dostaniemy go na już, tylko po dwóch czy trzech dniach od zamówienia, dlatego niecierpliwi mogą mieć problem 🙂 Ja jakoś wytrzymałam te kilka dni.

 44. Swoje zadowolenie oceniam na 8/10. Slimberry to fajny suplement, zalet tego produktu jest naprawdę wiele, raczej ich wszystkich nie wymienię, jednak tak na szybko, to najbardziej mi się spodobało jego działanie, bez skutków ubocznych i jak tak sprawdzam opinie to faktycznie nie tylko u mnie, cena jest na rozsądnym poziomie i domyślam się dlaczego jest taka niska w porównaniu do innych. Mam wrażenie że kosztem braku dostępności tego suplementu w aptekach przyoszczędzono na zbędnych wydatkach dotyczących transportu do placówek itd. Mi to wszystko jedno, czy go mogę zakupić w aptece czy poprostu na oficjalnej stronie producenta, ważne jak dla mnie jest to, by dostać go oryginalnego, bo w internecie oferowanych jest sporo różnych podróbek. Trzeba uważać na podejrzane środki odchudzające. Efekt jojo nie występuje, przynajmniej u mnie. Suplementacja jest szybka, bez zbędnych i dodatkowych czynności ale polecam popić szklanką czystej wody bo można mieć pewne trudności przy połykaniu, przynajmniej ja tak mam ale to jak z każdą kapsułką czy tabletką. Są też inne zalety o których raczej nie napiszę bo zapomniałam ich a z wad to praktycznie ciężko się czasem dodzwonić na infolinię.

 45. W porównaniu do konkurencyjnych śródków, ten jest dość tani bo opłacalny, dużo innych preparatów na odchudzanie ma zawyżoną cenę, jeżeli chodzi o Slimberry, to tutaj praktycznie strzał w dziesiątkę. Mam go od miesiąca, zakupiłam tylko jedno opakowanie i nie żałuję, aczkolwiek mogłam dokupić jeszcze 2 na zaś i dostałabym w atrakcyjnej cenie w rabacie, ale no już trudno. Jak ktoś się decyduję, to mimo to polecam zapoznać się z obiektywnymi recenzjami i wypowiedziami osób, które miały okazję go stosować. Wiele opinii w sieci jest bardzo pozytywnych, jednak są też i negatywne wypowiedzi, zwykle jednak są fałszywe, przynajmniej ja mam takie wrażenie po zapoznaniu się z nimi. Jeżeli chodzi o stosowanie slimberry, to nie zauważyłam skutków ubocznych. Dawkowanie też jest proste i to mnie cieszy, bo lubię prostotę 🙂 Także tak jak pisałam wcześniej, jak ktoś jest chętny to niema co się zastanawiać.

 46. Po 2 miesięcznej suplementacji uzyskałam zadowalające efekty. Slimberry połączyłam z dietą i schudłam jakieś 11 kilogramów. W chwili zakupu ważyłam 68 kilogramów, teraz jak łatwo policzyć już tylko 57 kilogramów ale dalej nie zejdę narazie 🙂 Aha, mam 168 cm wzrostu jakby ktoś chciał wiedzieć 🙂 A Wy jakie efekty osiągnęłyście? Faceci też to stosują? Już tak z ciekawości zapytam.

 47. Zakupiłam na początku maja i nie żałuję. W moim przypadku efekty zadowalające, ale nie skończyłam suplementacji (dopiero od miesiąca stosuję) dlatego za jakiś czas dam znać tutaj jak mi poszło i podzielę się wrażeniami. Póki co tak jak już pisałam, jest dobrze, jestem zadowolona 🙂 Możecie śmiało pisać, za miesiąc wejdę tu i napisze pare zdań o slimberry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *