Przejdź do treści

Prawda o Titan Gel: Opinie, Składniki, Cena Produktu

Nazwa produktuTitan Gel
ProducentHendel LLC
Alternatywne produktyMember XXL

CZY TITAN GEL EFEKTYWNY? Chociaż nigdy tak naprawdę nie używaliśmy Titan Gel, biorąc pod uwagę cel suplementu, zalecamy wybranie dobrze udokumentowanego i w 100% legalnie dopuszczonego produktu (takiego jak tabletki Member XXL) i unikanie Titan Gel w całości (zobacz naszą recenzję poniżej dla szczegółowych argumentów).

Jak Działają Suplementy do Powiększania Penisa?

Suplementy do powiększania penisa, po wejściu do krwiobiegu, pomogą zwiększyć przepływ krwi w twoim penisie. Powinny one również zwiększyć zdolność twojego organizmu do produkcji testosteronu, co nie tylko zwiększy libido, ale pomoże utrzymać twarde i długotrwałe erekcje.

Suplementy do powiększania penisa mogą mieć trzy formy:

  • Pigułki
  • Żele
  • Kremy

Czym jest Titan Gel i Jak on Działa ?

Titan Gel to suplement wzmacniający działanie testosteronu dla mężczyzn, zaprojektowany specjalnie w celu zwiększenia rozmiaru penisa, a także libido. W przeciwieństwie do wielu boosterów testosteronu, ten jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy szukają zwiększenia rozmiaru penisa i siły erekcji, a nie “tylko” libido.

Mówią, że twój rozmiar penisa wzrośnie o 4 cm w ciągu miesiąca. Działa poprzez zwiększenie wydajności masy tkanki w Twoim penisie. Korpus cavernosa i corpus spongiosum są głównie odpowiedzialne za wielkość twojego penisa.

Dlatego Titan Gel działa w następujący sposób:

  • Poprawia wchłanianie składników odżywczych dzięki zwiększonemu przepływowi krwi, jak również wydajności tkanki. Kiedy komórki wewnątrz tkanki rozszerzają się, spowoduje to puchnięcie twojego penisa.
  • Zwiększa rozmiar i objętość rozszerzonych komór. W rezultacie twój penis powinien stać się większy. Efekty znikną, gdy suplement przestanie być stosowany.

Jest bardzo prosty w użyciu; wszystko co musisz zrobić to masować żel do penisa raz dziennie. Gdy tylko się wchłonie, powinieneś poczuć wzrost poziomu podniecenia, a także inne korzyści.

Podczas stosowania suplementacji w postaci kremu lub żelu należy pamiętać, aby w ciągu kilku godzin nie brać prysznica ani kąpieli. Pozwala to na całkowite wchłonięcie produktu, co daje najlepsze wyniki.

Czy Titan Gel Jest Bezpieczny?

Ogólnie rzecz biorąc, męskie suplementy wzmacniające i boostery testosteronu są dość bezpieczne dla przeciętnego mężczyzny. Zwykle nie zawierają składników syntetycznych i są zwykle kompilowane z naturalnie występujących witamin i ziół.

W przypadku niedostatecznie udokumentowanych suplementów zaleca się, aby przed skorzystaniem z nich porozmawiać z lekarzem.

Czy są jakieś efekty uboczne?

Nie ma doniesień o nikim, kto otrzymałby jakiekolwiek negatywne efekty uboczne. Ponieważ jednak suplementy zwiększające męskość istnieją już od jakiegoś czasu, pojawia się kilka typowych efektów ubocznych.

Chociaż nie są one specyficzne dla Titan Gel, wiedza na temat potencjalnych skutków ubocznych jest zdecydowanie korzystna:

  • Niektórzy mężczyźni rozwijają bezdech senny, a także odkrywają, że walczą o zasypianie
  • Ze względu na wahania hormonalne Twoja skóra może stać się podatna na rozwój trądziku i być tłusta, tak jakbyś właśnie osiągnął dojrzałość płciową
  • Uszkodzenie nerek może wystąpić, jeśli gel jest stosowany przez dłuższy czas
  • Trudności z oddawaniem moczu mogą pojawić się z powodu wykorzystania większej ilości wody do wypełnienia komórek w ciele (picie większej ilości wody pomoże)
  • Niektórzy mężczyźni donoszą, że ich gruczoł krokowy ma większy rozmiar, co jest oczywiście bardzo niepożądane

Jest bardzo mało prawdopodobne, że wystąpi którykolwiek z tych efektów ubocznych podczas używania Titan Gel, ale na pewno warto zrozumieć, co może się zdarzyć.

Składniki

Woda, poliakrylan sodu, dimetikon, cyklopentasiloksan, trideceth-6, PEG / PPG-18/18 dimetikon, glikol propylenowy, poloksamer 184, werbena officinalis (wervaina) ekstrakt z kwiatów / liści, hialuronian sodu, kwas bursztynowy, fragaria vesca (truskawka) Mentol, fenoksyetanol, laurynian gliceryny, wodorotlenek sodu.

Chociaż nie znaleźliśmy żadnych informacji o składnikach na żadnej wiarygodnej stronie internetowej, możemy jedynie założyć, że kupili butelkę samodzielnie i przeczytali etykietę, ponieważ nie ma jej gdzie indziej.

Wyniki

Wszystkie strony internetowe, które mają informacje na temat Titan Gel, twierdzą, że powinny być w stanie zwiększyć rozmiar penisa o 4 cm w ciągu czterech tygodni.

Jednakże, poszukując referencji, znaleźliśmy zupełnie inny wniosek.

Większość opinii mówi, że nie zauważyły ​​one wzrostu ich rozmiarów, nawet przy codziennym stosowaniu. Jeden z klientów napisał ostrzeżenie, że ma teraz zaburzenia erekcji z powodu tego produktu.

Niektóre pozytywy

W przypadku niewielkiej liczby osób, które napisały recenzję w dobrej cenie, zasugerowały, że do swojego reżimu należy włączyć ćwiczenia zwiększające rozmiar penisa, o czym pokrótce mówiliśmy wcześniej.

Niestety, większość z tych opinii przypomina próbę sabotażu przez konkurencyjną firmę, więc nie jesteśmy pewni, czy produkt jest zgodny z prawem, czy nie.

Ostateczny werdykt

Z dowodów, które znaleźliśmy, wygląda na to, że ten suplement nigdy oficjalnie nie był produktem handlowym. Z jakiegoś powodu wygląda na to, że produkcja zakończyła się zanim ten produkt mógł trafić na półki, a początkowa niesprzedana partia została jakoś wprowadzona do obiegu.

Nie ma pewności, czy miało to miejsce z powodu jakości produktu, czy też było to po prostu niefortunne zamknięcie firmy.

Podczas gdy opinie użytkowników wydają się źle mówić na temat tego produktu, aukcje w serwisie eBay wydają się być odmienne. Ten produkt kupuje się codziennie, bez wielu negatywnych reklamacji.