Przejdź do treści

Vimax: Złe dawkowanie, nieistotne składniki

Dodatkowo, Vimax obiecuje pomóc w przedwczesnym wytrysku, dzięki czemu mężczyzna może dłużej wytrzymać w łóżku. Sprzedawany za ok. 250 zł. za miesiąc zaopatrzenia, te pigułki również twierdzą, że są wykonane z najwyższej jakości składników bez efektów ubocznych.

Vimax to kolejny męski dodatek wzmacniający, który jest stratą czasu i pieniędzy. Zawiera mieszankę niedojrzałych składników, z których większość nie ma znaczenia dla polepszenia męskiego zdrowia. Za około 250 zł. miesięcznie dodatek ten nie jest wart wydatków. Jeśli chcesz poprawić męską siłę i wydajność, sprawdź sekcję poświęconą zdrowiu seksualnemu.

Vimax Składniki oraz Działanie

Vimax przejmuje mieszankę składników o słabej dawce; niektóre z nich nie mają nic wspólnego z ulepszeniem męskiego zdrowia.

Witamina E – Witamina E złożona z ośmiu różnych związków, witamina E pomaga w utrzymaniu antyoksydacji w organizmie. Większość korzyści z tej witaminy działa poprzez unikanie niedoboru, chociaż istnieją również przypadki, w których suplementacja może oferować dodatkowe korzyści. Jednak wysokie dawki mają niepewne bezpieczeństwo.

Liść Gingko Biloba (100 mg) – Ekstrakt pochodzący z drzewa Gingko, gingko biloba jest szeroko stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej. Ponieważ jest to powszechnie stosowane w celu poprawy funkcji poznawczych, standardowa dawka w tym przypadku wynosi 120 mg – 240 mg.

Bezwodna inozyna (50 mg) – prekursor adenozyny (ważna cząsteczka energetyczna), inozyna jest nukleozydem, który odgrywa wiele wspierających ról w organizmie. Jeśli chodzi o dawkowanie, ten chemikalia obecnie brakuje wystarczającej ilości badań naukowych, aby określić optymalny standard.

Żeń-szeń (25mg) – Najczęściej określany jako “prawdziwy żeń-szeń”, Panax lub żeń-szeń koreański jest ziołem powszechnie stosowanym w Tradycyjnej Medycynie Azjatyckiej. Zainspirowany do wzmocnienia męskiej wydajności i podniesienia poziomu testosteronu, ten żeń-szeń jest najbardziej poszukiwanym w swoim rodzaju. Jednak dawka stosowana w badaniu jest stosunkowo wysoka w dawce 3 g / dobę, podzielona na trzy dawki 1000 mg, 2975mg WIĘCEJ niż w formule Vimax.

Kajenna papryka (20 mg) – pieprz Cayenne to rodzaj chili, który został sprawdzony pod kątem różnych korzyści zdrowotnych. Poza tym standardowa optymalna dawka tego pieprzu pozostaje niezagrożona z powodu braku badań klinicznych.

Wyciąg z nasion Cuscutae (17 mg) – Ekstrakt pochodzący z rośliny cuscuta, ekstrakt z nasion cuscuta jest tradycyjnie stosowany w Chinach w leczeniu dolegliwości nerek. O ile jego skuteczność w tej kwestii została zbadana w badaniach naukowych przeprowadzonych na szczurach, nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych z udziałem ludzi, aby sprawdzić jej skuteczność u mężczyzn.

Tribulus terrestris (10mg) – zioło tradycyjnie stosowane w medycynie ajurwedyjskiej, tribulus terrestris jest popularnym wzmacniaczem libido. Poza tym jest reklamowany wzmacniacz testosteronu, ale wydaje się być nieskuteczny w tym celu. Standardowa dawka tego zioła jest ustalona pomiędzy 200 mg – 450 mg dziennie w celu zwiększenia popędu seksualnego.

Ekstrakt z liści Epimedium (8 mg) – Powszechnie znany jako chwast ziołowy, ekstrakt z liści epimedium jest popularny jako afrodyzjak. Standardowa dawka zioła zależy od masy ciała osoby; biorąc pod uwagę, że ekstrakt jest 40%, osoba o wadze 70kg może przyjąć standard 900mg dla celów zwiększenia libido.

Ekstrakt ze słomy owsa (4 mg) – Pochodzi z Avena sativa, słoma owsiana zawiera białko, alkaloidy, flawonoidy, związki steroidowe i wiele witamin. Jest także źródłem minerałów takich jak wapń i żelazo. Ekstrakt ze słomy owsa jest również sprzedawany ze względu na jego wpływ na poprawę zdrowia seksualnego; jednak obecnie nie przeprowadzono badań na ludziach w celu poparcia tego twierdzenia.

Vimax – Opinie oraz Wnioski

Po bliższym przyjrzeniu się formule Vimax łatwo powiedzieć, że ten suplement jest prawdopodobnie nieskuteczny. Dodajmy do tego fakt, że niektóre składniki nie mają nic wspólnego z polepszeniem męskiej sprawności, ani też nie wpływają w żaden sposób na zdrowie mężczyzn. Za 250 zł. to kolejna strata pieniędzy. Nie daj się ponieść ich planowi marketingowemu.