Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.
4.3 (86.58%) 319 głosów

-OPINIE i CENA SLIMETROL -kliknij i odbierz rabat-

Na rynku zwłaszcza naszym istnieje wiele preparatów a zwłaszcza suplementów, które przeznaczone są na różne dolegliwości. W branży odchudzania jest tego naprawdę sporo, niektóre działają, ale w większości przypadków nie jesteśmy z ich działania zadowoleni a mimo to każdy chce być tak bardzo przystojnym i szczupłym jak Robert Lewandowski czy też piękna i bardzo atrakcyjna jak Natalia Siwiec i nie tylko. Co ciekawe pod koniec 2017 roku pojawił się nowy suplement, który dość szybko stał się popularny i pozytywnie opiniowany a nazywa się dość ciekawie – Slimetrol. W tej recenzji poznamy jego przeróżne aspekty, które podbiły serca większości osób stosujących go, a więc z pewnością poznamy jego skład oraz efekty, również ciekawe opinie zwłaszcza z forum a także ewentualne skutki uboczne (które w przypadku omawianego suplementu nie występują) oraz odpowiednie dawkowanie Slimetrol tak, aby wykorzystać jego właściwości. Na samym końcu publikacji dowiemy się gdzie kupić Slimetrol oraz poznamy jego najniższą cenę nabycia. Produkt ten może być przez niektórych powiązany z plastrami odchudzającymi Sliminazer jednak w rzeczywistości oba te produkty nie mają ze sobą nic wspólnego.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat preparatu na odchudzanie Slimetrol lub też poznać najnowsze jego opinie i cenę, kliknij w poniższy przycisk.

szczegóły i opinie

Skład Slimetrol

W tym dziale zapoznamy się z podstawowym składem tego suplementu, który składa się z naturalnych składników i jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, bowiem nie wywołuje skutków ubocznych. Poniższy skład, który przedstawiony został w ogólny sposób (więcej szczegółów w składzie można znaleźć na stronie producenta) charakteryzuje się ciekawymi właściwościami odchudzającymi i nie tylko i co najważniejsze, jest legalny.

 • Sinetrol to główny składnik suplementu Slimetrol, który posiada cenne właściwości zawarte w cytrusach a jego główną rolą jest wspomaganie odchudzania, co nawet zostało potwierdzone klinicznie o czym można się dowiedzieć wyczytując jego właściwości w sieci.
 • Ekstrakt z nasion guarany to ekstrakt, który uważany jest jako booster a więc dodaje nam mnóstwo energii za sprawą kofeiny. Wpływa również przychylnie na koncentrację oraz ma różnostronne właściwości, które można poznać wyszukując więcej informacji o samej guaranie.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty to ekstrakt, który znany jest tego, iż wspiera wyadalnie toksyn oraz przyspiesza i to znacząco tempo przemiany metabolizmu.
właściwości oraz opinie sinetrol na odchudzanie jako naturalny składnik
W składzie Slimetrol zastosowany został sinetrol – składnik dość niedoceniany w odchudzaniu.

Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, tak jeszcze raz warto powtórzyć, że powyżej został wymieniony ogólny skład Slimetrol. Jako, iż sam wymieniony skład powyżej brzmi naprawdę ciekawie, tak też warto dowiedzieć się więcej o kolejnych składnikach zawartych w suplemencie Slimetrol. Powinny być dostępne w sieci, ponieważ niemal każdy ze składników zawartych w tym suplemencie posiada swoje obszerne publikacje na różnych, dość popularnych stronach internetowych. Warto również pamiętać, iż szczegółowy skład prezentowanego produktu powinien być bez problemu dostępny w ulotce, być może także na oficjalnej stronie producenta oferującego ten środek. Wypada również wspomnieć o nowej serii produktu na odchudzanie Slimetrol Forte o którym opublikowaliśmy stosowny materiał zawierający wiele przydatnych szczegółów.

Dawkowanie Slimetrol

skład Slimetrol opinie forum kafeteria dawkowanie i skutki uboczneJako, iż poznany już wcześniej skład Slimetrol charakteryzuje się ciekawymi właściwościami odchudzającymi a także pobudzającymi nasz organizm, warto wiedzieć jak w pełni wykorzystać potencjał tego suplementu. Na stronie producenta zawarta jest specjalna ulotka, która informuje nas nie tylko o szczegółowym składzie, ale także o tym jakie należy przyjąć odpowiednie dawkowanie suplementu. Należy pamiętać, by podczas suplementacji tabletek stosować 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano i wieczorem, popijając każdą kapsułkę szklanką czystej wody i takie też są zalecenia producenta suplementu i na jego stronie można również znaleźć ulotkę informującą o odpowiednim przechowywaniu suplementu. Suplement należy przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu chroniąc go przed promieniami słonecznymi oraz co warto mieć też na uwadze, utrudnić dostęp do niego przez dzieci, ponieważ suplement Slimetrol przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Warto również wiedzieć, że kobiety w ciąży nie powinny suplementować omawianego suplementu.

Kliknij by kupićSLIMETROL

Opinie Slimetrol

Warto wiedzieć, że Slimetrol posiada wiele pozytywnych opinii i komentarzy w sieci, głównie na forum ale i także na serwisach społecznościowych takich jak Facebook. Suplement jest opiniowany także na dość znanym forum Kafeteria i właśnie poniżej możesz zapoznać się z częścią opinii omawianego preparatu na odchudzanie.
kafeteria opinie Slimetrol efekty i dawkowanie skutki

Jak widać Slimetrol cieszy się przychylnymi opiniami i co ciekawe zdarza się nawet zauważyć, że jest polecany jako zamiennik dla innych suplementów odchudzających.

Odchudzanie - najlepsze efekty
Zauważalne efekty w odchudzaniu

Być może jest to spowodowane jego niską ceną ale wysoką jakością. Opiniujący suplement chwalą preparat głównie za właśnie jego niską cenę, dobry kontakt z obsługą klienta a także za atrakcyjne promocje przy zakupie większych pakietów. Można też oczywiście zapoznać się na forum z ewentualnymi efektami osób opiniujących suplement. Praktycznie każdego dnia publikowane są nowe komentarze i opinie dotyczące omawianych tabletek i praktycznie świadczy to o jego wysokiej popularności w ostatnim czasie. Więcej opinii można również odnaleźć na portalach społecznościowych takich jak Facebook a także na portalach zakupowych takich jak Allegro, gdzie w sekcji opinii sprzedającego można zebrać sporo komentarzy o suplemencie, jednak jego zakup polecamy dokonać na oficjalnej stronie producenta.

Kup z rabatemSLIMETROL

Również pod poniższą publikacją możliwe jest zapoznanie się z opiniami tego produktu lub też opublikowanie własnych doświadczeń. Warto wiedzieć, że kwestia opinii jest dość ważna i warto zapoznać się przynajmniej ze szczątkowymi wypowiedziami produktu by móc poznać jego działanie czy też skuteczność i wiele innych bardzo istotnych jak i mniej aspektów. Do dnia dzisiejszego i w dalszym ciągu produkt ten jest bardzo popularny i często wybieranym środkiem na odchudzanie w 2018 roku.

Opinie o Slimetrol z Facebook
Pozytywne opinie o działaniu Slimetrol na jednym z portali społecznościowych.

Efekty Slimetrol

Jako, iż jest dostępna ulotka na stronie sprzedażowej Slimetrolu, to można też dowiedzieć się także w kwestii możliwych efektów dotyczących suplementu. Producent na swojej stronie opublikował takie informacje jak:

 • Efektywna utrata zbędnych kilogramów podczas suplementacji tabletek
 • Brak efektu jojo, który zwykle pojawia się po stosowaniu konkurencyjnych suplementów odchudzających
 • Jędrne oraz szczuplejsze ciało
 • Zwiększona koncentracja
 • Dobre samopoczucie

Warto wiedzieć, by podczas suplementacji stosować odpowiednie dawkowanie o którym już wspomniano wcześniej w tej recenzji. Sama kwestia efektów brzmi ciekawie i z pewnością właśnie takich oczekujemy przy zakupie dowolnego suplementu przeznaczonego na odchudzanie.

Slimetrol - odchudzanie w warunkach domowych
Skuteczne odchudzanie w warunkach domowych – Slimetrol oraz ćwiczenia domowe – lepsze efekty.

Aby uskutecznić proces odchudzania by móc osiągnąć jeszcze lepsze, zadowalające rezultaty warto zmienić swój styl życia na bardziej fit jak i swój sposób odżywiania na zdrowszy. Temat odchudzania nie należy do prostych, jednak odpowiedni środek można osiągnąć bardzo ciekawe rezultaty. W ostatnich latach zrzucenie niemałej ilości zbędnej wagi nie powinno stanowić problemu przy zastosowaniu nowoczesnych produktów. Co ciekawe od niedawna dostępna jest nowsza wersja prezentowanego produktu o nazwie Slimetrol Forte o którym będzie wiele informacji w serwisie niebawem za pomocą obszernej publikacji.

Skutki uboczne Slimetrol

Slimetrol znany jest również z tego, iż charakteryzuje się bezpiecznym i naturalnym składem, a więc nie powinien powodować skutków ubocznych i praktycznie zapoznając się z opiniami na forum, można to utwierdzić, bowiem żaden z komentujących nie doznał tego typu efektów ubocznych podczas odchudzania. Jest to dobra informacja dla tych, którzy zainteresowani są omawianym produktem. Warto pamiętać, iż samo odchudzanie to nie wszystko. Ważna jest też kwestia bezpieczeństwa, nie warto być biernym na tego typu informacje. W Polsce można odnaleźć także te niebezpieczne produkty, jednak z każdym rokiem świadomość w społeczeństwie jest coraz większa. Ważne jest również to, by w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości warto a czasem nawet zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Cena Slimetrol

Recenzowany suplement jest przeznaczony głównie na odchudzanie, cieszy się on popularnością i jednym z argumentów pozytywnych opinii o Slimetrol jest jego niska cena. Suplement ten można nabyć już od 137 złotych i co jest warte uwagi, od czasu do czasu producent oferuje atrakcyjne rabaty na jego nabycie. Warto się zapoznać z ofertą producenta nawet wtedy, gdy nie jesteśmy nim w 100% zainteresowani. W Polsce oczywiście można odnaleźć wiele innych, tańszych suplementów jednakże wiele z nich prawdopodobnie może być niebezpiecznych m.in. dla alergików czy też poprostu mało skutecznych w procesie odchudzania.

Gdzie kupić Slimetrol

Tabletki na odchudzanie Slimetrol są dostępne bez recepty, jednak nie znajdziesz tego suplementu w aptekach. Najlepiej jest go nabyć na oficjalnej stronie producenta i mieć pewność otrzymania oryginalnego suplementu. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk by przejść do reszty informacji na temat suplementu Slimetrol lub go zakupić. Tabletki te dostępne są w opcji rabatowej, która aktywna jest prawdopodobnie do dnia 20.01.2019 dlatego warto już teraz zastanowić się nad recenzowanymi tabletkami na odchudzanie. W sieci można również dowiedzieć się o tym, iż Slimetrol polecany jest przez znanych lekarzy USA jak Gary Walbert, Andrew Collier, Elizabeth Hopkins, Joe Snowman. Wszelkie dalsze informacje można również odnaleźć po kliknięciu niżej, zawarte są także interesujące doświadczenia pani Ewy Merdek.

-OPINIE I CENA SLIMETROL -kliknij i odbierz rabat-

 

Komentarz jednej z zainteresowanych produktem Slimetrol

Jako, że jestem jedną z osób, które zadowolone są działaniem produktu i jednocześnie zachwycone efektami nie ukrywam, w dość krótkim czasie postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z odchudzaniem. Już teraz, gdy myślę o tym czuję ogromną ulgę, ale po kolei. Jeszcze przed odchudzaniem ważyłam o 15 kilogramów za dużo, wyglądałam naprawdę źle a mimo to nie potrafiłam zmienić swojego stylu życia i bądź co bądź, zbagatelizowałam ten problem. Myśląc o odchudzaniu i trudnościach z tym związanych demotywowałam się. Wiedziałam i nadal wiem, że jest to trudny i czasochłonny proces. Koniec końców będąc ofiarą własnego losu postanowiłam wreszcie coś ze sobą zrobić. Postanowiłam sprawdzić się na siłowni.

Nie ukrywam, wstyd mi było przyjść na siłownię, jednak nie było tak źle jak z początku przypuszczałam. Mimo to dość szybko zrezygnowałam z tego rozwiązania z powodu braku czasu (dużo pracuję, dodatkowo stres w pracy robił swoje, nadal tyłam). Ponownie, przez miesiąc zrobiłam sobie przerwę starając się nie myśleć o swoim ciele, jednak nie potrwało to długo, tak się po prostu nie dało i naprawdę chciałam schudnąć.

Zainteresowałam się dietetyką, oczywiście z braku czasu wiedziałam, że ciężko będzie mi trzymać się specjalnego jadłospisu już nie wspominając o ich przygotowaniu. Trafiłam na dietę pudełkową, oferty firm cateringowych z mojego miasta były dość interesujące, jednak bardzo drogie. Miesiąc stosowania takiej diety to w moim przypadku byłby to koszt około 2 000 złotych miesięcznie a też nie byłam pewna tego, czy pieniądze zainwestowane w tej rodzaj dietetyki to dobry pomysł. No cóż, znowu zostałam w jednym miejscu.

Po niecałym miesiącu odkąd zrezygnowałam z dietetyki postanowiłam poszukać jeszcze nieco innych rozwiązań. Na szczęście znalazłam je dość przypadkiem, co najśmieszniejsze w pracy dzięki znajomej z recepcji, która poleciła mi na odchudzanie Slimetrol. Postanowiłam zamówić jedną sztukę przynajmniej żeby sprawdzić jego działanie. Jego koszt to zaledwie 137 złotych, dla mnie cena jest dość niska a dzięki temu, że poleciła mi go znajoma postanowiłam sprawdzić ten specyfik. Muszę przyznać, że już szybka dostawa zrobiła na mnie odpowiednie wrażenie, miałam właśnie co do tego obawy (głównie to że nie było tego produktu w aptece, można było tylko zamówić) jednak jak widać niesłusznie. No cóż, szybkie zapoznanie się z zaleceniami, składem i opiniami na stronach, które były również negatywne, jednak z doświadczenia potrafiłam zobaczyć, że opinie te były i pewnie nadal są pisane przez konkurencję, tak zwany czarny PR. Wracając do tematu wzięłam swoją pierwszą kapsułkę, która nie była jakimś wielkim problemem przy połknięciu. Oczywiście jak to w zaleceniach popiłam czystą wodą. W smaku kapsułka jest bezinwazyjna, nie miałam skrzywienia na twarzy po jej połknięciu. No cóż, czekałam więc na te pierwsze widoczne rezultaty.

Dieta na płaski brzuch

Po około tygodniu od wzięcia pierwszych kapsułek Slimetrol zauważyłam pozytywną różnicę, jeszcze nie na pierwszy rzut oka, ale widziałam te zmiany które oczekiwałam. Waga nieco się zmniejszyła już po tym okresie, chciałam jednak nieco ulepszyć odchudzanie dodają już jakąś dietę, którą przypisał mi dietetyk. Po niedługim okresie Slimetrol z małą dietą robił już na mnie udane wrażenie. Kilogramy uciekały jak nigdy dotąd w moim przypadku. Nie było w tym czasie żadnych skutków ubocznych, efekt jojo? Również go nie zauważyłam i starałam się tego unikać wprowadzając pewne zmiany w swoim odżywianiu. Przestałam podjadać głównie w nocy, apetyt nieco się zmniejszył, samopoczucie znacznie się poprawiło, widząc pozytywną skuteczność w odchudzaniu czułam się jak nowo narodzona. Mogłam zmieścić się w ubrania o których wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Z niecierpliwością czekałam na osiągnięcie ostatecznego celu.

Myślę, że osiągnięcie celu leży głównie po stronie psychicznej. Tak jak w pracy tak i w odchudzaniu warto jest zabłysnąć kreatywnością i sprawdzić różne rozwiązania. Oczywiście dla pewnej grupy osób przykładowo taka siłownia może być dobrym rozwiązaniem, jednak dla osób, które nie mogą znaleźć na nią czasu już nie. Myślę, że właśnie dla osób, które chcą szybko i w łatwy sposób osiągnąć pewne rezultaty tworzone są pewne preparaty. Jestem bardzo zadowolona z kapsułek Slimetrol, nie tylko jeżeli chodzi o mój cel w redukcji wagi, bo nie ukrywam chciałam też mieć kapsułki z bezpiecznym składem a jako, że nie znalazłam na stronach informacji o skutkach ubocznych które miałby powodować, tym bardziej postanowiłam zamówić Slimetrol. Cóż mogę więcej napisać. Mam nadzieję, że opisane przeze mnie doświadczenie pomoże dokonać właściwy wybór. Na samym końcu chciałabym życzyć zainteresowanym odchudzaniem osiągnięcia właściwego celu. Wiem, że wiele osób przechodzi przez to co ja jeszcze całkiem niedawno, dlatego moją wypowiedź można również traktować jako swego rodzaju motywację. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, Marta z Poznania!

31 opinii On Slimetrol – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

 • Stosowałam go przez ponad miesiąc w połączeniu z dietą i jestem zadowolona z rezultatów, jednak jak dla mnie to nie jest koniec. Tygodniami szukałam czegoś na odchudzanie, nie chciałam wtopić pieniędzy, ale szukając czegoś dobrego trafiłam na temat na jakimś forum a w nim opinie na temat tego slimetrolu i dość sporo osób dobrze się o nim wypowiedziało. To chyba było forum Kafeteria tak jak tu napisano, ale nie mogę już go znaleźć, podzieliłabym się z resztą tamtą dyskusją. No nic, także jestem zadowolona z efektów, jest wystarczająco wydajny do tego, co został stworzony jednak co mnie najbardziej irytuje, czasem do mnie dzwonią z tej infolinii i zawracają mi głowę jakimiś ofertami. Jakbym chciała je to bym sama do nich zadzwoniła, ale za to i tak można się od nich dowiedzieć, na przykład zapytałam się czy miałabym jakieś uboczne efekty to konsultant się rozgadał, że próbowałam już dać znać że wiem o co chodzi 🙂 Inna wada jak dla mnie to jest to, że nie ma go w aptekach. Wolałabym mieć go pod ręką, do apteki mam parę kroków i miałabym ten preparat na już, a tak muszę czekać kilka dni aż przyjdzie do mnie opakowanie. Troszkę irytujące, ale i tak jestem zadowolona z tego, że go wzięłam. Może wezmę jeszcze jedno, się zobaczy.

 • Kiedyś wystarczyło poprostu mało jeść tak jak kiedyś powiedziała Hanka Bielicka jednak czasy są inne, powstają coraz to nowsze rozwiązania z których prędzej czy później fajnie by było skorzystać. Czytałam o NŻD i ŻP czy też o NŻW i pojęcia nie miałem o czym to wszystko jest. Wole prostsze rozwiązania, także przynajmniej dla testu sprawdzę jak to się ma do odchudzania. Może uda mi się schudnąć, przynajmniej jak sobie czytałem opinie o tym slimetrolu to jest sporo chętnych.

 • Brałam od dość długiego czasu jakieś kilka miesięcy temu i pomógł mi schudnąć i to niemało. Teraz znowu się nim zainteresowałam, ponieważ przytyłam kilka kilogramów przez wakacje jedząc różne potrawy podczas podróżowania. Najbardziej dała mi się we znaki typowa kuchnia amerykańska, bo byłam w USA ponad miesiąc. Tak czy inaczej nie dbałam o siebie za bardzo, jeżeli chodzi o kilogramy. Teraz jak jest okazja to chciałam napisać opinię o Slimetrol aby inne osoby również wiedziały jak bardzo zadowolona jestem z tego produktu. Koszt dla mnie na rozsądnym poziomie, zwłaszcza po jego efektach które odczułam także tutaj nie mam zastrzeżeń. Jego działanie w moim przypadku okazało się być bardzo bezpieczne, czyli nie miałam skutków ubocznych podczas jego stosowania. Jestem bardzo zadowolona, że tak się złożyło, bo lubię dbać o zdrowie i zależy mi na tym, by je utrzymać na jak najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o dodatkowe informacje jak właśnie odpowiednie dawkowanie czy też przeciwwskazania to wszystko miałam w ulotce. Z tego co pamiętam, to miałam też możliwość konsultacji przez specjalną infolinię, ale tu nic nie napiszę, bo nie korzystałam z niej, jednak wiem że jest coś takiego i można do nich zadzwonić chyba. No i dostępność o której się tu dużo pisze, nie jest to chyba jakimś problemem dostać ten suplement w ciągu kilku dni. Dzięki takiej opcji mamy taką niską cenę a nie inną, bo z tego co wiem to musieliby dołożyć trochę do kosztów transportu, dystrybucji w aptekach itd. Nie znam się na tym, ale raczej tak to działa. Wzięłam kilka sztuk, teraz też wezmę te kilka, ale raczej przydałoby mi się jedno bo dosłownie kilka kilogramów mam do zrzucenia. Wiem, że są też promocje, kiedyś skorzystałam przy zakupie kilku sztuk i trochę zaoszczędziłam, ale jak ktoś bierze dla testu poprostu by sprawdzić jak to działa to lepiej narazie jedno sobie zamówić i się przekonać czy naprawdę warto, choć co do tego nie mam osobiście wątpliwości, bo tak jak pisałam ja jestem akurat zadowolona.

 • Mi się podoba, znacznie schudłem przez ten czas odkąd się zainteresowałem tym produktem. Dowiedziałem się o nim w jakimś serwisie internetowym. Oczywiście nie byłem przekonany ale jak poznałem opinie o slimetrol to postanowiłem, że niema co czekać, muszę sprawdzić bo inaczej się nie dowiem czy jest skuteczny. Ogólnie jest dobrze, nie będę narzekać. Mam jeszcze troszkę do schudnięcia, walczę z lekką nadwagą już od jakiegoś czasu i największe postępy osiągnąłem biorąc właśnie ten preparat z czego jestem zadowolony. Przydałyby się tylko jakieś fajne promocje.

 • Odkąd go mam a mam już 2 miesiące wszystko przebiega bez problemu, chyba nie ma wad jak tak sobie myślę. Zastanawiam się jeszcze nad dodatkową, nową dietą by móc bardziej uskutecznić swoje odchudzanie. Narazie powolutku do celu, na wadze mam już odjęte prawie 10 kilogramów. Celuję w 55 kilogramów ale niewiem czy już dam radę, bo trochę czuje się osłabiona tak nagłym spadkiem wagi. Oczywiście prędzej czy później osiągnę takie efekty, także potwierdzam opinie o slimetrol, jest dobry w swoim działaniu, nie powoduje innych dolegliwości za co jestem wdzięczna. Może się jeszcze odezwę w tej publikacji i wyśle swoje zdjęcia porównawcze jak wyglądam teraz a jak wtedy. Różnica jest już zauważalna z zewnątrz a jeszcze będzie bardziej, także trzymajcie kciuki i do następnego razu.

 • Narazie jest dobry ale w moim przypadku póki co bardzo przeciętnie ale i tak lepsze to niż nic. Myślę, że przydałyby się jakieś szczegółowe instrukcje do tego jak go przyjmować, optymalne pory dnia i wiele innych informacji, bo można się pogubić z tymi dość ubogimi informacjami a chciałabym skorzystać jak najwydajniej bym mogła to zrobić. Jak sobie tak sprawdzam Slimetrol i opinie na jego temat to z tych wypowiedzi można dowiedzieć się nieco więcej na szczęście. Narazie kończę jedną sztukę, zostało mi kilka dni jak sobie liczę pozostałą zawartość, dlatego się zastanawiam czy warto brać kolejne czy odpuścić, ale nie ukrywam że już mi się nie chce eksperymentować z innymi produktami, bo nie wiadomo na co się trafi a też czasu szkoda tak więc efektywność slimetrol narazie mi wystarcza ale mógłby ciut lepiej działać i bym była już mocniej zadowolona.

 • To lipa i oszustwo. Bralem przez miesiac, 60 tabletek i waga ani drgnęła – nic ani odrobine.

 • A mi nie udało się schudnąć, niewiem dlaczego.

 • Narazie nie mam wielkich zastrzeżeń. Mam prawie tydzień, daje radę przełknąć ale w moim przypadku z lekkim trudem bo muszę wspomagać się wodą. Z resztą gdzieś czytałam, że lepiej jest popić kapsułkę wodą, więc na jedno wychodzi. Póki co więcej nie napiszę w tym temacie, potrzebuję nieco czasu i się zobaczy co i jak. Mam nadzieję, że będzie dobrze albo i lepiej niż się spodziewam bo o to w tym przecież chodzi, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Oferta wakacyjna na odchudzanie. Kup produkt na odchudzanie Slimetrol i zdobądź atrakcyjny rabat!Kup Slimetrol
+