Przejdź do treści

Rhodiola (rhodiola rosea) – Opinie, Działanie Oraz Wyniki

Rhodiola jest rośliną. Korzeń jest często używany w tradycyjnej medycynie. Nie ma zalecanej porcji, ale kilka suplementów sugeruje spożywanie jednej kapsułki dziennie, co może zmniejszyć uczucie stresu. Produkt jest szeroko dostępny.

Od czasu do czasu suplement potrzebuje więcej uwagi, jak Rhodiola, więc tym razem zwróciliśmy nieco więcej uwagi na efekty uboczne.

Roślina odkryta ponad 2000 lat temu, zawiera ponad 100 związków. Rhodiola jest dostępna w formie tabletek w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością oraz w sklepach internetowych. Lubimy dostępność ziół i znaleźliśmy kilka pozytywnych komentarzy od klientów, ale czytaj dalej!

Rhodiola i Emocjonalne Problemy

Pierwszym negatywem, który znaleźliśmy z efektami ubocznymi, były problemy emocjonalne. “Celem odchudzania jest to, że chcesz czuć się lepiej i żyć lepiej” – powiedział nasz edytor badań. “Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby przyjmować suplement, który powoduje, że czujesz się gorzej.”

“Sprawiło, że byłem roztrzęsiony i niezwykle emocjonalny” – powiedział klient.

“Te rzeczy sprawiły, że poczułem się dziwnie. Przestałem go przyjmować po kilku tygodniach “- stwierdził użytkownik.

Czy Rhodiola Rosea Powoduje Niepokój ?

W wielu komentarzach konsumenckich stwierdzono, że skutki uboczne Rhodiola obejmowały lęk. “Czułem duży niepokój na tym produkcie … w rzeczywistości nie mogłem iść spać … potrzebowałem 2 dni, aby mój wzór snu powrócił do normy” – skomentował klient.

“Zawroty serca, niepokój i ucisk w klatce piersiowej, suche oczy i ociężałość wokół nerek”, powiedział konsument.

Na podstawie naszych badań odkryliśmy, że suplementy powodujące negatywne skutki uboczne, takie jak lęk i problemy emocjonalne, mogą zmniejszyć długoterminowy sukces.

Rhodiola – Opinie Naukowe

Nauka jest niejednoznaczna w odniesieniu do rhodiola. Według BMC Complementary and Alternative Medicine, “Skuteczność rosea jest sprzeczna. Podczas gdy niektóre dowody sugerują, że zioło może być pomocne w poprawie wydolności fizycznej i łagodzeniu zmęczenia psychicznego, wady metodologiczne ograniczają dokładną ocenę skuteczności “. Kluczowe znaczenie ma znalezienie opublikowanych badań klinicznych łączących składnik z utratą masy ciała. Jeśli studia są niekompletne, po prostu odchodzimy.

Rhodiola – Opinie Użytkowników

  • “Produkt jest zbyt drogi i najprawdopodobniej będzie to ostatni raz, kiedy kupuję go.”
  • “W rzeczywistości jest to lepsze niż moja recepta”
  • “Idealne na te melancholijne chwile”

Rhodiola Rosea – Wyniki

Po bliższym przyjrzeniu się rhodioli doszliśmy do solidnego wniosku. Podoba nam się, że suplement jest łatwo dostępny i że znaleźliśmy kilka pozytywnych komentarzy od klientów, ale nie możemy tego polecić, ponieważ istnieje sprzeczna nauka odnosząca się do tego produktu. Plus, mamy problem z rgodiola – lęk i problemy emocjonalne.

Jeśli chcesz schudnąć, zalecamy suplement wspierany przez opublikowane badania kliniczne, bez zgłaszanych skutków ubocznych.

Green Barley Plus to jeden z najlepszych suplementów, jakie mamy w tym roku. Zawiera czteroskładnikową, opatentowaną mieszankę, pokazaną w opublikowanych badaniach naukowych, w celu zwiększenia metabolizmu i zapalenia tłuszczu. Nie ma mowy o negatywnym wpływie na klientów, a opinie w internecie wzmacniają klientów, widząc pozytywne wyniki.

Artykuł Rhodiola (rhodiola rosea) – Opinie, Działanie Oraz Wyniki pochodzi z serwisu Ranking tabletek na odchudzanie | Suplementy na Zdrowie.

The post Rhodiola (rhodiola rosea) – Opinie, Działanie Oraz Wyniki appeared first on Sprytne odchudzanie to serwis na którym poznasz opinie z forum oraz efekty suplementów a także ich skład, cena, gdzie kupić oraz odpowiednie dakowanie i dostępność w aptekach..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *