Mysimba – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

W Polsce jak i na świecie dostępnych jest wiele preparatów między innymi na odchudzanie, które ze względu na coraz powszechną otyłość cieszą się niemalejącą popularnością. Oczywiście sposobów na odchudzanie jest wiele, przykładowo pomocne mogą się okazać takie działania jak uczęszczanie na siłownie, fitness a nawet na basen czy też po prostu stosowanie różnych diet i wiele innych. Niestety powyższe działania charakteryzują się głównie tym, iż wymagają one wiele siły, poświęconego czasu i co efektu oraz opinie mysimba i skład ogólnynajgorsze motywacji, której niestety wielu osobom mimo dobrych chęci, bardzo brak. Na szczęście istnieją również inne, specjalne sposoby w postaci specjalnych produktów jak wcześniej wymienione preparaty na odchudzanie, zwykle dostępne w formie kapsułek, koktajli a nawet plastrów i syropów oraz wiele innych. W tym artykule omówiony został jeden z nich, dość znany lek na odchudzanie pod nazwą Mysimba, który dostępny jest w Polsce od wielu lat i nieprzerwanie w dalszej chwili cieszy się niemałą popularnością. W tej publikacji poznamy wiele interesujących informacji na jego temat poprzez wyróżnione kwestie takie jak ewentualne efekty działania recenzowanego preparatu, jego skład ogólny (szczegółowy skład powinien być dostępny w ulotce), oraz opinie o Mysimba które dostępne są na wielu serwisach internetowych (blogi, serwisy informacyjne, portale społecznościowe a także fora dyskusyjne i wiele innych). Innymi kwestiami zawartymi w tej publikacji z którymi warto się zapoznać są również dawkowanie prezentowanego środka na odchudzanie, cena, ewentualne skutki uboczne oraz informacje gdzie kupić omawiany produkt. Czy MySimba jest skutecznym sposobem na odchudzanie? Już teraz zachęcamy do zapoznania się z recenzją na jego temat i jego szczegółami.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Wrzesień 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 16.09.2019

Skład Mysimba

Prezentowane tabletki na odchudzanie w swoim składzie między innymi dwa warte uwagi składniki, o których wymieniono ogólne informacje poniżej.
Bupropion – głównym zastosowaniem tego składnika ma być leczenie depresji, ADHD oraz wsparcie przy rzucaniu palenia. Ma on pobudzać organizm do działania oraz przyspieszyć rytm serca i zwiększyć ciśnienie krwi. Innymi wyróżniającymi go cechami mają być także odegranie roli w procesie kontroli ruchów naszego ciała, pozytywny wpływ na pamięć i myślenie. Więcej informacji na temat tej właściwości można łatwo odnaleźć w internecie na stronach internetowych dotyczących zdrowia, odchudzania itp.
Naltrekson – dość często stosowany przy uzależnieniach od narkotyków i alkoholu. Ma również zastosowanie u osób otyłych a jego zaletą ma być niska toksyczność.

Informacje na temat powyższych składników dostępne są w sieci. Warto również pamiętać, iż powyższe składniki nie są jedynymi występującymi w omawianym preparacie. Dalsze szczegóły dotyczące składu powinny być dostępne w ulotce leku lub na stronie producenta.

Efekty Mysimba

Niestety informacje na temat efektów prezentowanego środka są dość ogólne (źródłem tych informacji są strony recenzujące ten preparat na odchudzanie). Lek ten ma charakteryzować się poniższymi działaniami:

 • Zmniejszenie apetytu.
 • Zwiększenie uczucia sytości.
 • Zwiększenie ilości energii.

Jak można zauważyć efekty wydają się dość zachęcające. Warto jednak dodatkowo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami tej kwestii, na dzień dzisiejszy takich informacji nie udało się nam wyszukać.

Opinie Mysimba

Z reguły dyskusji na temat omawianego leku na odchudzanie Mysimba jest naprawdę dużo, jednak wiele z nich tyczy się odsprzedaży tych tabletek co jest dość podejrzanym zjawiskiem, dlatego przy zakupie tego preparatu warto zweryfikować źródło pochodzenia. Opinie o Mysimba są mieszane, wiele osób narzeka na występujące skutki uboczne (jest ich naprawdę wiele, część z nich została wymieniona w kolejnym rozdziale tego artykułu) a także na wysoką cenę. Dyskusje te dostępne są na wielu serwisach internetowych (na blogach, forach dyskusyjnych, portalach społecznościowych i innych stronach) dlatego odnalezienie ich nie powinno być problemem nawet dla osób, które nie korzystają z internetu na co dzień.

Skutki uboczne Mysimba

Jedna z dość istotnych kwestii o której warto dowiedzieć się jak najwięcej. W przypadku zainteresowania środkiem na odchudzanie pełnym możliwych skutków ubocznych warto zachować zdrowy rozsądek i porzucić zainteresowanie tym produktem. Najczęściej wymienianymi skutkami ubocznymi tego preparatu są między innymi:

 • Mdłości;
 • Wymioty;
 • Zaparcia;
 • Bóle brzucha;
 • Bóle głowy;
 • Problemy ze snem;
 • Odczuwanie lęku;
 • Pobudzenie psychoruchowe;
 • Bóle stawowe;
 • Bóle mięśniowe.

I wiele innych o których można dowiedzieć się wyszukując informacje na jego temat w tej kwestii na stronach internetowych w sieci.
Warto również wspomnieć o zwiększonym ryzyku występowaniu działań skutków ubocznych leku dla osób które mają problemy:

 • z umiarkowaną niewydolnością nerek;
 • z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby;
 • z nadciśnieniem tętniczym;
 • cierpiących na dusznicę bolesną;
 • które niedawno przebyły zawał mięśnia sercowego;
 • cierpiących na manię;
 • doświadczających myśli samobójczych lub które mają za sobą próby samobójcze;
 • cierpiących na depresję.

Cena Mysimba

W chwili publikacji te recenzji koszt prezentowanego preparatu na odchudzanie wynosi 399 złotych za opakowanie co jest dość wysoką ceną zwłaszcza, że jedna sztuka opakowania wystarczy na około 5 tygodni kuracji (wymaga się stosowanie tego leku przez ok 15-16 tygodni).

Gdzie kupić Mysimba

Lek na odchudzanie Mysimba powinien być dostępny w aptekach, jednak nie wszystkie mogą go posiadać na stanie dlatego warto skontaktować się z okolicznymi aptekami i zapytać o jego dostępność. Warto pamiętać, by nie kupować prezentowanego środka poza apteką ze względu na większe ryzyko zakupu nieoryginalnego produktu mogącego powodować nawet śmiertelne skutki uboczne.

Patryk Wawryniuk

Patryk Wawryniuk

Autor serwisu Dietetyczne Demaskacje różnego rodzaju publikacji, gównie recenzji dotyczących produktów na odchudzanie a także porady i dietetyczne przepisy i wiele innych.

3 myśli na temat “Mysimba – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

 • Avatar
  8 lipca 2019 o 21:59
  Permalink

  Witam. Ja stosuję Mysimbę od 8 tygodni i schudłam 9 kilogramów. Jestem zachwycona i dlatego 3 receptę realizuję jutro. Bezwzględnie polecam . Waga początkowa 80 a teraz mam 71.

  Odpowiedz
 • Avatar
  21 czerwca 2019 o 08:15
  Permalink

  Stosuję mysimbę od dwóch miesięcy. Efekt – 16 kg. W ogóle nie odczuwa się głodu. Ciśnienie mi się unormowało. Cukry wzorcowe. Żadnych efektów ubocznych. Poprawa wydolności organizmu. Mogę wprowadzać większą ilość ćwiczeń: basen, nordic walking, brzuszki. Od czasów meridii jedyny skuteczny lek.

  Odpowiedz
 • Avatar
  13 kwietnia 2019 o 17:18
  Permalink

  Należy pamiętać, że Mysimba w żaden sposób nie spala tkanki tłuszczowej. Tkankę tę ma spalać dieta redukcyjna którą stosujemy, a Mysimba ma nam pomagać w wytrwaniu w tej diecie. I tu ze swego doświadczenia muszę powiedzieć, że chyba działa. Może to efekt placebo lub mobilizujący ( w końcu wydaliśmy na toto 400zł) , ale stwierdzam zmniejszenie łaknienia. Łatwiej jest mi wytrwać na diecie i nie pojadam między posiłkami. Wieczory też dą łatwiejsze do przetrwania. Bez tego leku zakończenie jedzenia o godzinie 18 było dla mnie nie do przejścia, a teraz nie mam z tym problemu. Stosuję Mysimbę od 4 tygodni, lekarz zalecił mi nie dochodzenie do dawki 4 tabletek na dobę, jeśli będzie mi pomagalo wcześniej. Przyjmuję 2 tabletki i straciłem 6kg. Skutki uboczne? Odczuwam czasem suchość w ustach i lekkie zawroty, ale to nic w porównaniu do dyskomfortu otyłości. Walczę dalej. Mnie Mysimba pomaga i ją polecam. Oczywiście bezwzględnie po konsultacji z lekarzem. To nie zabawka.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.