Przejdź do treści

Liderin Femina – tabletki na potencję dla pań. Czy warto je kupić?

Teoretycznie mamy to całe równouprawnienie i możemy wykonywać te same zawody, co mężczyźni. Dziś już nikogo nie dziwi widok kobiety w mundurze! Ba! To powszechne zjawisko! W przeciwieństwie do przedstawicielki płci pięknej pytającej farmaceutę o coś na potencję – nie dla męża, dla siebie! Ciągle słyszy się o zaburzeniach erekcji, problemach z osiągnięciem wzwodu.

 • W radiu reklama Maxigra Go, w telewizji MaxOn Active

A co z kobiecym orgazmem? Dlaczego tak mało się o nim mówi? Bo co? Bo kobiecie nie wypada? Bzdura! Każda z nas zasługuje na udane życie intymne! Żadna z nas nie powinna wstydzić się mówić o tym, czego pragnie. Seks powinien zaspokajać potrzeby obu stron.

Czego pragną kobiety?

Z najnowszych badań wynika, że Polki nie są zadowolone z tego, jak wygląda ich życie seksualne. 70% badanych kobiet chciałoby coś zmienić. Wśród najczęściej wymienianych są:

 • spontaniczne kontakty seksualne
 • dłuższa gra wstępna
 • więcej eksperymentów w łóżku

Tymczasem w sypialni czeka na nas nuda, stagnacja i utarte schematy. 20% respondentek kocha się rzadziej niż raz w tygodniu. Co ma na to wpływ? Nie napiszę niczego odkrywczego. Kobieta pożądana, adorowana i pewna siebie o wiele chętniej uprawia seks! Niestety, nie zawsze tak się czuje. Weźmy taki przykład: zbliżająca się miesiączka. Jesteśmy poddenerwowane, drażliwe a jakby tego było mało boli nas głowa! No i brzuch! Włosy nie są tak lśniące, jak w pierwszej fazie cyklu. Nasza figura też pozostawia wiele do życzenia. Jesteśmy takie, jakby spuchnięte….? Waga pokazuje 2 kg więcej!

Jak temu zaradzić?

Przeczekać? Producent suplementu diety Liderin Femina ma lepszy sposób – wziąć tabletkę i odzyskać wiarę w siebie i poczucie własnej wartości!

Liderin Femina 

Liderin Femina, a tak właściwie  Liderin Sex Expert Femina to suplement diety stworzony z myślą o kobietach. Wspomaga utrzymanie dobrej kondycji seksualnej oraz uzyskanie satysfakcjonującego orgazmu. Kierowany do pań, dla których seks stanowi istotną sferę życia.

Liderin Femina – działanie

Liderin Sex Expert Femina dzięki zawartości ekstraktu z liści witanii ospałej wspiera organizm w okresie przewlekłego napięcia nerwowego lub stresu, działając odprężająco i relaksująco. L-argninina reguluje proces krążenia w krwi w organizmie, prowadząc tym samym do znaczącej poprawy czynności seksualnych. Z kolei ekstrakt z owsa zwyczajnego wspiera pracę układu hormonalnego. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc ekstraktu z korzenia maca,  liści turnery rozpierzchłej oraz żeń-szenia właściwego

Liderin Femina – cena

Niestety, naturalny i przystępny skład Liderin Sex Expert Femina nie idzie w parze z ceną! 36 zł za opakowanie, w którym znajdziemy…. Uwaga, uwaga…..

 • 6 kapsułek!

Co jest moim zdaniem grubą przesadą! A jakby tego było mało, producent zaleca przyjmowanie 3 tabletek dziennie!!!

Liderin Femina – opinie

Próbowałam znaleźć jakiekolwiek opinie na temat preparatu Liderin Sex Expert Femin, niestety polegałam. Przeszukałam najpopularniejsze fora internetowe, rankingi i nic! Czyżbyśmy dalej wstydziły się mówić o swoich problemach w łóżku! Nic bardziej mylnego. Patrzcie na co trafiłam!

 

A jednak! Zmowa milczenia została przerwana! Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym natychmiast nie wzięła pod lupę wspomnianego przez forumowiczkę preparatu Femin Plus.

Femin Plus

Opakowanie przyciąga wzrok. Już na pierwszy rzut oka widać, że Femin Plus dedykowanym jest kobietom. Połączenie faceta i różu? Hm… Chociaż w dzisiejszych czasach… 😉 Ok. Przejdźmy do zawartości, bo jak wiadomo nie powinno oceniać się po okładce. Skład jest naprawdę imponujący. W 100% naturalny,  a więc bezpieczny! Znajdziemy tutaj:

 • L-Argininę
 • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej
 • Ekstrakt z nasion kakaowca
 • Ekstrakt z korzenia maca
 • Ekstrakt z liści damiany 
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia
 • Cynk, witamina B6, witamina E 

Zróżnicowany formuła Femin Plus przekłada się na działanie preparatu. Przy jego pomocy jesteśmy w stanie  nie tylko poprawić komfort życia seksualnego, ale również  wzmocnić organizm!

 • usunąć negatywne skutku przemęczenia
 • usprawnić krążenie krwi
 • usunąć najczęstsze przyczyny spadku libido
 • przyspieszyć metabolizm
 • wyregulować prace układu hormonalnego
 • usunąć niedobory żywieniowe

Femin Plus – gdzie kupić? Jak stosować?

Tabletki Femin Plus można kupić na oficjalnej stronie producenta, który swoją drogą zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie – najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Cena preparatu – 179 zł za opakowanie. Drogo?
W porównaniu do Liderin Sex Expert Femin to tanizna! Za miesięczną kurację tym środkiem zapłacilibyśmy ponad 400 zł!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *