Przejdź do treści

Kaplanex – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Tabletki na odchudzanie Kaplanex to popularne kapsułki, które dostępne są w Polsce od początku 2017 roku i w dalszym ciągu są one legalnie dostępne na polskim rynku. Suplement ten od jakiegoś czasu staje się coraz mniej popularny, dlatego też w tej publikacji zostały wymienione czynniki, które mogłyby mieć wpływ na ten stan rzeczy. W tym artykule preparat ten został zrecenzowany poprzez omówienie takich kwestii jak ogólny skład preparatu (szczegółowy skład suplementu powinien być Opinie Kaplanex na odchudzanie oraz skutki uboczne i informacje ulotkadostępny w ulotce opakowania lub na oficjalnej stronie producenta), opinie o recenzowanym suplemencie a właściwie ich podsumowanie, które powinny być dostępne w sieci na różnych serwisach internetowych, blogach oraz forach dyskusyjnych, zwykle na forum Kafeteria lub Wizaż. W tej publikacji omówione zostały także inne, również istotne kwestie takie jak efekty omawianych tabletek odchudzających, ich ewentualne skutki uboczne a także cena i informacje gdzie kupić ten środek. Czy Kaplanex jest skuteczny na odchudzanie? Warto już teraz zapoznać się z poniższą recenzją.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Maj 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 12.04.2024

Skład Kaplanex

Tabletki te dostępne są legalnie w Polsce, poznając skład można odnieść wrażenie, że nie powinien on być niebezpieczny dla naszego zdrowia, jednak w przypadku wątpliwości zaleca się skonsultować z lekarzem. Ogólny skład omawianego suplementu prezentuje się następująco:

 • Kofeina;
 • Gurnar;
 • Seneferyna;
 • Fukoksantyna;
 • Kwas chlorogenowy;
 • Chitozan.

Warto pamiętać, że powyższy skład to tylko ogólne informacje co zawiera omawiany suplement. Szczegółowy skład powinien być dostępny w ulotce preparatu lub też na oficjalnej stronie producenta tego środka przeznaczonego na odchudzanie. Skład tego preparatu może zawierać niebezpieczne alergeny.

Efekty Kaplanex

W internecie można odnaleźć informacje na temat efektów, które miałyby występować po suplementacji tego preparatu. Warto wiedzieć, że poniższe efekty to tylko teoria, ponieważ skuteczność poniższych działań nie została jeszcze potwierdzona. Efekty tego suplementu to:

 • Spalanie cukrów i zbędnych kalorii.
 • Redukcja zapasowego tłuszczu.
 • Zmniejszenie apetytu.
 • Działania termogeniczne, inkretynowe oraz lipolityczne.
 • Utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu.
 • Utlenienie kwasów tłuszczowych.

Wiele innych szczegółów i działań można odnaleźć na stronie sprzedażowej producenta. Warto przypomnieć raz jeszcze, że skuteczność powyższych działań nie została jeszcze do dnia dzisiejszego potwierdzona, dlatego też powyższe informacje na temat ewentualnych efektów należy przyjąć z dystansem jako ciekawostkę.

Opinie Kaplanex

Omawiany suplement dostępny jest w Polsce od pierwszej połowy 2017 roku. Od debiutu tego preparatu do dnia dzisiejszego minęło wiele czasu, co jest dobrą wiadomością, ponieważ przez ten okres opublikowano wiele dość istotnych wypowiedzi i komentarzy, które mogą mieć w sobie cenne informacje przydatne dla zainteresowanych. Niestety opinie o Kaplanex zwykle są negatywne, przynajmniej w chwili obecnej. Duża część osób nie jest zadowolona z działania tego suplementu a najczęściej publikowanymi powodami są niska skuteczność lub jej brak, wysoka cena, słaby kontakt z infolinią lub producentem oraz brak dostępności tego suplementu w aptekach. Opinie o tych tabletkach przeznaczonych na odchudzanie zwykle dostępne są na różnych serwisach internetowych, blogach a także portalach społecznościowych oraz forach dyskusyjnych, najczęściej na forum Kafeteria a nierzadko na forum Wizaz.

Skutki uboczne Kaplanex

Jest to dość ważna kwestia, istotna dla bezpieczeństwa naszego organizmu. Zapoznając się z opiniami można odnieść wrażenie, że praktycznie żadna z osób nie odniosła poważnych skutków ubocznych, jednak zawsze warto być przygotowanym, dlatego zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wątpliwości dotyczących tego suplementu. Nie zaleca się stosowanie go przez dzieci i kobiety będące w okresie ciąży lub też karmienia piersią. Więcej szczegółów tej kwestii powinny być zawarte w ulotce producenta.

Cena Kaplanex

Omawiane tabletki na odchudzanie dostępne są już od 97 złotych. Suplement ten dostępny jest w trzech pakietach różniące się między sobą wyłącznie ilością tabletek. Najtańszy pakiet w cenie 97 złotych zawiera tylko 30 kapsułek. Warto pamiętać, że producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, dlatego jedno opakowanie zawierające 30 kapsułek wystarczy tylko na 15 dni.

Gdzie kupić Kaplanex

Recenzowany preparat można nabyć bez recepty, jednak nie jest on dostępny w aptekach co jest niestety złą społecznością dla niemałej grupy starszej społeczności, ponieważ można go nabyć wyłącznie poprzez internet zamawiając go na oficjalnej stronie producenta. Warto pamiętać, że jego zakup może być dość ryzykowny, ponieważ w obecnej chwili w sieci można odnaleźć wiele negatywnych opinii na temat tego suplementu. W chwili obecnej najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z alternatywnych, skuteczniejszych tabletek na odchudzanie.

Więcej podobnych recenzji:

Fenix Ground Zero ostrzeżenie przed składem

Slimberry opinie i efekty

11 komentarzy do “Kaplanex – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Gdzie można kupić ten preparat? Zauważyłam, że dużo się o nim mówi ale z tego co zauważyłam a przynajmniej próbowałam to niema informacji gdzie kupić ten kaplanex.

 2. Ja niestety nie zauważyłam rezultatów odkąd mam kaplanex. Opinie o nim na innych stronach z tego co zdążyłam zobaczyć też nie są dobre, szkoda tylko że dopiero teraz zaczęłam sprawdzać dyskusje o nim, ale niestety tak wyszło. Cena jest nawet spora tymbardziej dla mnie bo jestem studentką pierwszego roku i chciałam nieco schudnąć, a nie dało rady nawet zrzucić kilograma tak więc wtopiłam. W sumie już wcześniej miałam jakieś podejrzenia ale no musiałam jak to ja zaryzykować i go sobie sprawić. Cóż, cała ja.

 3. Zauważył ktoś różnicę pomiędzy pierwszym przyjęciem kapsułki a tymi końcowymi? Ja narazie bez widocznych efektów i trochę się zaczynam martwić, bo liczyłam na jakieś zmiany a póki co ich nie widać. Oczywiście mam tu na myśli te pozytywne czyli nie widzę spadku wagi, ale też muszę przyznać że nie przybieram na wadze, ale też nie ukrywam, że wstrzymuje się a przynajmniej staram to robić przed spożywaniem zbędnych kalorii, także trochę demotywujące jest to, że działam jak widać ale efektów już nie widać.

 4. Mam podobne jak nie takie same odczucia co poprzednio wypowiadający się o tym suplemencie. Nic mi nie pomógł mimo, że brałam tak jak zalecało się. Brałam przez miesiąc, zamówione gdzieś w czasie wakacji, raczej na początku bo sama nie pamiętam i odkąd go brałam nie pojawiały się widoczne rezultaty. Najgorzej, że jest on dość drogi. Za takie pieniądze to mogłabym coś lepszego kupić ale to jest problem, bo sam fakt odnalezienia skutecznego środka na odchudzanie jest trudny. Cóż mogę więcej napisać, nie jestem zadowolona że dałam się naciągnąć, ale następnym razem będę uważała.

 5. Nie jestem zadowolona z efektów. Mam go prawie 2 miesiące. Przez pierwsze 30 dni udało i się za jego pomocą zrzucić jakieś 3 kilogramy ale nie jestem pewna na 100%. Potem, gdy zaczęłam stosować go drugi miesiąc nie zauważyłam już w zasadzie efektów, dosłownie żadnych. Niewiem dlaczego, ale nie jestem zadowolona. Sam fakt, że pierwszy miesiąc to ledwo 3 kilogramy zrzuciłam to mnie zniecierpliwił, ale pomyślałam, że może to przez ten brak odpowiedniego, zalecanego dawkowania spowodował tak marne efekty. Tak, brałam te kapsułki nie tak jak powinnam ale kilka razy, myślę że to tak niezbyt miało wpływ. No więc wzięłam sobie na następny miesiąc z nadzieją, że tym razem pójdzie tak jak sobie bym chciała. Oczywiście jak można się domyśleć, nadal nie osiągnęłam zadowalających efektów. Teraz jak patrze na te opinie tego suplementu to się nie dziwie, że pisze się o nim tak a nie inaczej.

 6. Nie stosowałem go, ale dowiedziałam się o nim od kumpla z pracy. Nie polecił go, odrazu informuję, poprostu zainteresowałem się tym preparatem. Kolega nie schudł, mimo iż spełniał wszystkie zalecenia z ulotki z tego co wiem. Trochę źle to zrobił, mógł zaoszczędzić pieniądze gdyby poznał te wszystkie opinie o Kaplanex, ale cóż nie zrobił tego, jak widać czasem warto. Ja osobiście uważam, że to też zależy od naszego stylu życia i genów oczywiście. Już nie piszę na przykładzie tego preparatu Kaplanex, ale ogólnie jak coś stosujecie, jakieś tabletki na odchudzanie to pamiętajcie, by utrzymywać zdrowy styl życia, bo wiele osób uważa, że wystarczy poprostu brać te tabletki odchudzające i jakoś to będzie. Niestety trzeba też zrobić pewne działania, jak na przykład omijać wysokokaloryczne produkty, poprawić aktywność fizyczną i tak dalej. To jest logiczne, ale wiele osób nie wie o tym. Nawet skuteczny preparat na odchudzanie nie pomoże wam osiągnąć super efektów, jeżeli nie będziecie prowadzić odpowiedniego trybu życia. Natury nie oszukacie, niestety tak trzeba.

 7. Miałam okazję sprawdzić go w domu. Niezbyt mi się udało te odchudzanie z Kaplanex. Jeżeli chodzi o wady to jego mała skuteczność, cena też nie należy do atrakcyjnych, za drogi produkt tak mi się wydaje bo przecież nie osiągnęłam efektów. Jeszcze bym zrozumiała cenę gdybym schudła za pomocą tego preparatu z 5 kilogramów a że wyszło mi max kilogram w miesiącu to nic nie poradzę, oczywiście brałam te kapsułki jak trzeba, tak jak mi napisano. W sumie nie mam wątpliwości czy dobrze go brałam czy nie, są w internecie opinie o Kaplanex które nie są miłe. Skoro u innych jest też źle, to jednak nie u mnie jest problem. Narazie przestałam brać to, raczej niema już sensu a przynajmniej straciłam motywację na jakiekolwiek działania związane z odchudzaniem.

 8. Ten środek to nic specjalnego, jakichś ciekawych efektów po jego stosowaniu nie zauważyłam, a czytałam też ostatnio opinie na jego temat i nie tylko ja miałam przez ten czas problem z jego działaniem. Co prawda drogi nie jest, ale po co brać coś, co nie działa jak należy. Czas to też pieniądz, trzeba go szanować więc z dobrej woli ostrzegam przed nim. Z zalet mogę wymienić tylko brak skutków ubocznych, z wad to jak już pisałam, głównie brak skuteczności w procesie odchudzania, nieopłacalność i jego slaba dostępność bo tak jak już tu napisano, można go nabyć tylko przez stronę, w aptekach niema co jest dość kłopotliwe. Taka jest moja opinia na temat tego suplementu, szkoda tylko że po 20 dniach jego brania nie schudłam choćby i tego kilograma.

 9. Miałam okazję go stosować jakiś czas temu i jak dla mnie to strata czasu i pieniędzy. Przez to, że przez niemal miesiąc byłam zajęta jego suplementacją z nadzieją, na fajne efekty nieco wydłużyłam sobie czas na kurację. Chodzi o to, że jestem spóźniona z odchudzaniem o miesiąc, myślałam że przynajmniej do końca wakacji się wyrobię a tu lipa. Niewiem co robić, szukam czegoś lepszego ale tym razem kieruje się wypowiedziami innych osób, bo sprawdzając te wszystkie opinie o Kaplanex doszłam do wniosku, że gdybym je wcześniej widziała to bym pewnie nawet nie była zainteresowana tym preparatem odchudzającym. Ja osobiście odradzam, ale jak ktoś jest bardzo ciekawy efektów tego suplementu to bardzo proszę, jednak mam wątpliwości co do jego działań. Jedno trzeba przyznać, że nie ma po nim skutków ubocznych ale to jedyna zaleta, nic nie znacząca w tym przypadku.

  1. Rzeczywiście to duża strata pieniędzy . Kaplanex nie pomaga przy chudnięciu . Używałam 2 miesiące i nie schudłam nawet 10 dkg. To jest oszustwo to są złodzieje. Zwróciłam im 1 opakowanie nie naruszone a pieniędzy tak jak pisali , że oddadzą – nie oddali a upłyneło już 2 m-ce.
   Zastosowałam lekką dietę i już schudłam 3,5 kg.
   Bez żadnych kapsułek. Jeszcze raz wam mówię, że to ŚCIEMA.
   Ci co piszą , że to działa to są ich ludzie, nie wierzcie w to, szkoda pieniędzy dla złodzieii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *