Hi-Tec Blade 100% Fat Killer

Hi-Tec Blade 100% Fat Killer – jest to prosty spalacz tkanki tłuszczowej skierowany dla osób które poszukuje ekonomicznego i wydajnego termogenika. Działa rozgrzewająco na organizm, wspomaga naszą koncentrację podczas treningu oraz działa korzystnie dla gospodarki wodnej i układu trawiennego w naszym organizmie. Podstawowym składnikiem tego suplementu jest l-tyrozyna – aminokwas którego głównym zadaniem jest wpływ na poprawę naszego metabolizmu oraz działanie w zakresie zwiększenia poziomu energii i koncentracji. Jest to bardzo popularna substancja która znajduje miejsce niemal we wszystkich splaczach tłuszczu o podobnej charakterystyce działania.

100% Fat Killer w każdej porcji zawiera dużą objętość, ponad 2500 mg składników aktywnych. Jednym z najciekawszych jest Garcinia cambodgia która odpowiada między innymi za ograniczenie apetytu oraz zmniejszenie przyswajalności węglowodanów. W produkcie tym nie zabrakło również najbardziej znanej substancji lipotropowej czyli winianu l-karnityny. Odpowiada ona za transportowanie komórek tłuszczowych w naszym organizmie i pozwala na umieszczenie ich w mitochondriach. 100% Fat Killer jest jednak produktem w którego skład wchodzi również kofeina dlatego promuje on zwiększoną ilość energii w trakcie wysiłku fizycznego oraz zmniejsza odczuwanie zmęczenia w ciągu dnia.

Dzięki różnorodności składników aktywnych produkt ten pozwala także na oczyszczenie naszego organizmu z nadmiaru toksyn, działa prozdrowotnie oraz wspiera pracę układu trawiennego. Nie zapomniano także o różnego rodzaju przyprawach które w spalaczach tłuszczu są bardzo ważne. Nie tylko mogą one wpływać na termogenezę, ale również nasilają przyswajanie innych ekstraktów roślinnych. Z takich właściwości doskonale znany jest między innymi pieprz czarny – źródło wartościowej piperyny.

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Site Footer

Sliding Sidebar

O nas

Dietetyczne Demaskacje to miejsce, gdzie piszemy o odchudzaniu, urodzie, zdrowiu, testujemy suplementy i kosmetyki. Dołącz do naszej społeczności i bądź fit z fitynką! Strona internetowa ma charakter edukacyjny. Nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu internetowego dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w publikacjach były zgodne merytorycznie. Redakcja oraz administacja strony dietetycznedemaskacje.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikające z zastosowania informacja zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.