Fenix Ground Zero – Ostrzeżenie przed preparatem. Opinie oraz skład produktu.

Ground Zero lub też Fenix Ground Zero to spalacz, który dostępny jest w Polsce (i prawdopodobnie wyłącznie w naszym kraju) już od jakiegoś czasu. W sieci ciężko jest znaleźć obiektywne opinie na temat tego „spalacza tłuszczu”, który jak się okazuje zawiera niebezpieczne składniki (o czym za chwilę). Dyskusje na temat tego preparatu zwykle są prowadzone sztucznie tzn. wiele z skład Fenix Ground Zero opinieopinii jest publikowanych przez pracowników lub współpracowników producenta tego produktu, które mogą doprowadzić do nieudanej inwestycji, koszt Fenix Ground Zero w obecnej chwili wynosi aż 250 złotych i odkąd zadebiutował na naszym rodzinnym rynku nie potwierdzono skuteczności jego działania w wiarygodny sposób.

Fenix Ground Zero – niebezpieczny skład preparatu

Kwestie ceny, efektów i tym podobnych zostawmy na bok, zacznijmy od najważniejszego a mianowicie od niebezpiecznego wpływu spalacza tłuszczu Fenix Ground Zero na nasze zdrowie. W ostatnim czasie opublikowano dość stosowny komunikat na oficjalnej stronie Polskiego Związku Kajakowego:
fenix ground zero ostrzeżenie
Po kliknięciu w link możemy zapoznać się z dość istotnymi informacjami o niebezpiecznym składzie preparatu o nazwie Fenix Ground Zero amerykańskiej firmy Fenix Supplements.
W wyniku przeprowadzonej analizy laboratoryjnej wykryto w nim dwie substancje zabronione: higenaminę (niezadeklarowana na etykiecie) oraz 1,4 dimetylpentyloaminę (zadeklarowana pod nazwą Beta-Phenethylamine)” – czytamy w treści.

Kolejnym znakiem ostrzegawczym, który pojawia się przy składzie produktu Fenix Ground Zero jest brak szczegółowych informacji o ilości (choćby i procentowej) zawartych w nim składników co uniemożliwia nam bezpieczne dawkowanie produktu. Może to doprowadzić do nawet ciężkiego uszczerbku naszego organizmu poprzez przedawkowanie tego spalacza tłuszczu. Oczywiście wszelkie wątpliwości zaleca się skonsultować z lekarzem lub innym specjalistą. Skład Fenix Ground Zero w chwili obecnej prezentuje się następująco.

 • Synephrine HCl (synefryna).
 • Cirsium Oligophyllum Extract (10:1).
 • N-Acetyl Tyrosine.
 • Beta-Phenethylamine (2-Fenyloetyloamina).
 • Aconitum Kusnezoffii Extract (2-Aminoisoheptane, DMHA).
 • Raspberry Ketones (ketony malinowe).
 • Dandelion Root Extract (10:1) (korzeń mniszka).
 • Nelumbo Nucifera Extract.
 • Evodiamine 99%.
 • Rauwolfia Vomitoria Extract (std. min. 90% Alkaloids).
 • Bioperine® (ekstrakt z pieprzu).

Można również zauważyć, iż skład opiera się na dość sporej ilości stymulantów w tym również na synefrynie.

Kolejną informacją, która powinna wzbudzić nasze podejrzenia jest pochodzenie prezentowanego spalacza tłuszczu. Producent tego suplementu prowadzi działalność w Stanach Zjednoczonych, gdzie nierzadko można odnaleźć wiele nielegalnych i niebezpiecznych dla zdrowia dodatków tak jak w tym przypadku. Zaleca się wybierać wyłącznie sprawdzone produkty, najlepiej pochodzące od rodzimych producentów, gdzie każdy skład produktu jest dogłębnie sprawdzany.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Luty 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 27.02.2020

Opinie Fenix Ground Zero

Omawiany spalacz tłuszczu dostępny jest w Polsce już od jakiegoś czasu, jak już wiemy w niebezpiecznej formie (skład zawierający niebezpieczne dla zdrowia właściwości). Kwestia opinie jest o tyle ciekawa co sam skład. W sieci można odnaleźć niemało dyskusji na jego temat. Zwykle opinie o Fenix Ground Zero są negatywne. Brano pod uwagę tylko najbardziej wiarygodne opinie o spalaczu Fenix Ground Zero ze względu na to, iż współpracownicy producenta prowadzą tzw. szeptany marketing mający zachęcić do zakupu tego środka, w tym przypadku ryzykując zdrowie konsumentów. W chwili publikacji tego artykułu można zauważyć sprzedaż także w Polsce, w sklepie Bestbody.com którego właściciel dostaje niemałą prowizję za każdy sprzedany suplement, który zwykle jest nietrafioną inwestycją ze względu na bardzo niską skuteczność i wysokie ceny a więc z powodu małej opłacalności. Poniżej umieszczamy jedną z prawdopodobnie najwiarygodniejszych opinii na Allegro.
opinia o Fenix Ground Zero
Oczywiście opinie o Fenix Ground Zero można odnaleźć także osobiście, jednak przy wyszukiwaniu wypowiedzi na temat prezentowanego preparatu zalecamy unikać forum o nazwie forum-sportowe.plstrona ze zmanipulowanymi opiniami i wypowiedziami osób (można śmiało spróbować opublikować negatywny post o Ground Zero, który zostanie zmodyfikowany na pozytywny przez właściciela i zarazem współpracownika producenta tego preparatu, zostało to osobiście sprawdzone).
Prawdziwe opinie Fenix Ground Zero można odnaleźć na stronach takich jak SFD, KFD, Wykop.pl lub też poniżej naszego artykułu, gdzie weryfikujemy niemal każdą wypowiedź dotyczącą omawianego spalacza tłuszczu.

Cena Fenix Ground Zero

W obecnej chwili koszt prezentowanego spalacza tłuszczu a właściwie suplementu, który jak już wiemy może okazać się niebezpieczny dla zdrowia (zawiera kilka niebezpiecznych składników a także wiele nieścisłości) dostępny jest w cenie ok. 250 złotych. Jak można zauważyć koszt tego produktu jest naprawdę ogromny w porównaniu z innymi konkurencyjnymi produktami. Warto pamiętać, iż efekty Fenix Ground Zero nie zostały wiarygodnie potwierdzone, dlatego też jego prawidłowe stosowanie tak czy inaczej niekoniecznie może nam pomóc w osiągnięciu rezultatów.

Mamy nadzieje, iż powyżej zamieszczone informacje okazały się dla ciebie pomocne i przy tym unikniesz problemu spalania tłuszczu. Zapraszamy do udziału w dyskusji poniżej. Interesującym źródłem opinii może być również publikacja serwisu Poznajmy Opinie zamieszczona pod adresem https://poznajmyopinie.pl/fenix-ground-zero-opinie-efekty-sklad-gdzie-kupic/


Ranking tabletek na odchudzanie

Prezentowany w artykule środek na odchudzanie SlimBerry jest naprawdę godny uwagi, jednak może nie przypaść każdej osobie do gustu, dlatego też postanowiliśmy zaprezentować specjalny, autorski ranking tabletek na odchudzanie w którym zawarte zostały inne ciekawe preparaty, które mogą być dobrą opcją dla osób zainteresowanych odchudzaniem. Produkty ten oczywiście posiadają bezpieczny skład, który jest przejrzysty i bogaty w różnorodne właściwości. Oczywiście każdy z tych środków został odpowiednio opisany, w opisach tych zawarte zostały takie informacje jak ogólny skład suplementu, efekty i działania a także ogólne opinie i oficjalna oferta. Oczywiście warto pamiętać o tym, iż niemal zawsze w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą. Na szczęście w przypadku poniżej zaprezentowanych środków na odchudzanie nie odnaleziono nieprawidłowości szkodzącym organizmu, dlatego też między innymi z tego powodu postanowiliśmy je zaprezentować w poniższym zestawieniu. Każdy z zaprezentowanych suplementów dostępny jest w atrakcyjnej ofercie, ceny zwykle nie odbiegają od siebie co może jeszcze bardziej zachwycić osoby zainteresowane odchudzaniem (i nie tylko). Zapraszamy więc do zapoznania się z poniższym zestawieniem.


Numer 1 w rankingu: Slimetrol

Krótki opis produktu na odchudzanie Slimetrol - opinie i efekty
Dość popularny produkt na odchudzanie, który zadebiutował w 2018 roku i cieszył się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Właściwie nadal jest to dość znany suplement, który w dalszym czasie dostępny jest w interesującej ofercie w dość atrakcyjnej cenie, przynajmniej w chwili publikacji tej krótkiej recenzji. Jako, że jest to dość znany i popularny preparat, dostępnych jest wiele dyskusji jak i opinii na temat opisywanego produktu. W chwili obecnej opinie o Slimetrol są w większości przypadków pozytywne. Osoby te zwykle zadowolone są z oferty a także z możliwości z korzystania z gwarancji. Oczywiście wszelkie informacje jak i dyskusje na temat prezentowanego suplementu można odnaleźć na wielu serwisach internetowych, zwykle na blogach, portalach społecznościowych czy też na forach dyskusyjnych, choćby na forum Kafeteria. Także w naszym serwisie internetowym można odnaleźć wiele informacji na temat prezentowanego środka w tym też wszelkiego rodzaju dyskusje, które mogą okazać się pomocne w wyborze odpowiedniego suplementu. Na samym końcu krótkiego opisu warto wspomnieć o składzie w którym odnajdziemy takie właściwości jak sinetrol czy też wartościowy ekstrakt z guarany charakteryzujący się pobudzającymi właściwościami. Oczywiście warto poznać szczegółowy skład tego preparatu na odchudzanie.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
SLIMETROL – Link do oferty

 • Efektywna utrata zbędnych kilogramów.
 • Bezpieczne działanie.
 • Naturalne składniki.
 • Zmniejszony apetyt.
 • Zwiększona koncentracja.
 • Jędrne i szczuplejsze ciało.
 • Brak efektu jojo.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w promocyjnej ofercie z dużym rabatem (ograniczonym czasowo)

Slimetrol – Oferta i sklep producenta


Numer 2 w rankingu: SlimBerry


Warto jeszcze raz wspomnieć o tym środku na odchudzanie, ale w tej części publikacji już bardziej ogólniej z najbardziej ciekawymi szczegółami. Produkt ten dostępny jest od końca 2017 roku i jak już wiadomo, nadal dostępny jest w dość interesującej ofercie, prawdopodobnie jest to najlepsza oferta na naszym blogu jaka dotychczas się pojawiła. Pomijając wszelkie informacje na temat oferty, warto zwrócić raz jeszcze na skład Slimberry, który prezentuje się interesująco. W składzie znajdziemy między innymi aronię o wszechstronnych właściwościach, także te niemniej istotne w odchudzaniu. Oczywiście szczegółowy skład preparatu dostępny jest w ulotce suplementu, możliwe że również na stronie producenta tak jak i jego ewentualne efekty podczas suplementacji. Jako, że jest to produkt dość popularny, wszelkie dyskusje na jego temat prowadzone są praktycznie na bieżąco. Warto jeszcze raz zaznaczyć, że w obecnej chwili opinie o Slimberry zwykle są pozytywne. Dostępne są na forach dyskusyjnych jak przykładowo forum Kafeteria, również na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy też na wielu innych blogach, zwykle o tematyce odchudzania i zdrowej żywności. Warto wrócić do tematu oferty, ponieważ w chwili obecnej dostępna jest specjalna oferta rabatowa, dzięki której przy zamówieniu większej ilości sztuk prezentowanego preparatu, można otrzymać atrakcyjną zniżkę.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
SLIMBERRY – Link do oferty

 • Wspomaga proces spalania zbędnego tłuszczu.
 • Spowalnia apetyt.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Działania oczyszczające organizm.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.

SlimBerry – Oferta i sklep producenta


Numer 3 w rankingu: GM Forte

odchudzanie gm forte efekty i opinie forum kafeteria gdzie kupić oraz bez recepty
Ostatnim preparatem o którym warto wspomnieć jest suplement na odchudzanie dostępny w kapsułkach GM Forte, który co prawda nie cieszy się już tak ogromną popularnością jak poprzednio dwa omówione preparaty, to mimo tego warto zainteresować się jego obecnością na polskim rynku tego typu produktów. W składzie powinniśmy znaleźć dość interesujące właściwości, jednym ze składników jest młody zielony jęczmień, który jest dość znaną właściwością opisywaną na wielu serwisach internetowych o tematyce odchudzania i dietetyki. Mimo, iż suplement ten nie jest tak popularny jak poprzednio wspomniane suplementy, to w dalszym ciągu nie powinno być problemów z odnalezieniem aktualnych dyskusji na jego temat. W obecnym czasie opinie o GM Forte można podsumować jako pozytywne. Wiele osób niema szczególnych uwag co do oferty recenzowanego środka. Najlepszymi źródłami (oczywiście warto wiedzieć o ocenie wiarygodności umieszczanych tam wypowiedzi osób) opinii są różnego rodzaju serwisy internetowe, portale społecznościowe (dla przykładu Facebook), blogi o tematyce odchudzania i dietetyki jak i ogólne czy też fora dyskusyjne (dla przykładu forum Kafeteria, Wizaż) i wiele innych. Suplement ten dostępny jest w promocyjnej ofercie rabatowej dostępną wyłącznie na stronie producenta.
Więcej informacji na temat prezentowanego produktu można odnaleźć na stronie:
GM FORTE – Link do oferty

 • Przyspiesza tempo metabolizmu.
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu.
 • Naturalny i bezpieczny skład.
 • Brak skutków ubocznych.
 • Tłumienie chęci podjadania.
 • Bezpieczne działanie.
 • Gwarancja satysfakcji.
 • Produkt dostępny w ofercie rabatowej.

GM Forte – Oferta i sklep producenta


Podsumowanie

Jak można zauważyć istnieje wiele innych równie interesujących preparatów na odchudzanie tak jak SlimBerry. Oczywiście jest to godny uwagi preparat, warto wiedzieć, że cieszy się on naprawdę ogromną popularnością wśród zainteresowanych odchudzaniem i nie tylko. Zawiera bezpieczne składniki, opinie na jego temat zwykle bywają zadowalające. Warto jednak pamiętać, że w sklepach pojawiają się podrobione wersje omawianego suplementu, dlatego też w przypadku chęci zakupu warto zapoznać się z wyglądem opakowania. SlimBerry posiada dość widoczne szczegóły po których można poznać jego oryginalną wersję. Prawdziwy, oryginalny preparat SlimBerry nie jest oferowany na Allegro i Zdrowyonline.pl (na tych stronach oferowane są podróbki). Cena oryginalnego SlimBerry nie jest niższa niż 137 złotych. Warto o tym pamiętać przez chęcią zakupu omawianego produktu. Oryginalne SlimBerry zamówisz wyłącznie z tego linku lub poniższego przycisku.

suplement na odchudzanie - slimberry

Slimberry efekty i opinie

Slimetrol opinie i efekty

GM Forte skład i opinie

(Visited 1 times, 1 visits today)

7 Comments

 1. Avatar maxxxx 2 lipca 2019 at 11:17

  kiedys dałem sie nabrac na fenix garund zero – wydałem 2i pół stówy i co jedyny efekt to większy apetyt i nic po za tym aa no i szczuplejszym portfelem.
  Na chwilę obecną 99% spalaczy to badziew nie warty nawet 1 złotówki a jak słyszę opowieści dziwnej treści że dieta ćwiczenia + spalacz to mi się płakać chce bo stosując odpowiednio zbilansowana dietę i ćwiczenia spalacz jest zbędny a właśnie o to chodzi aby spalacz był motorem napędowym , piecem a troche bardzej przemyslane jedzenie i cwiczenia były dodatkiem taka idea spalacza jest o ile się nie mylę .
  Venom od Alri to był spalacz 90kapsułem 80zł ilość wystarczająca na 90dni kuracji a moze i 120 bo warto było robić przerwy co 2 tygodnie a efekty szkoda gadać bardzo dobre przy braku diet , cwiczeń każdy zrzucał zbędny tluszcz a kazda aktywnosc i dieta tylko potęgowala ten efekt no ale to były inne czasy…

  Reply
 2. Avatar Oszukany 12 lutego 2019 at 19:55

  Siemka
  Zostałem oszukany, nie da się zwrócić tego czegoś. Kupiłem fenix ground zero jakiś czas temu, gdy chciałem zwrócić go to cisza. Niewiem co napisać…

  Piszą fałszywe opinie na forum o spalaczach i go wciskają wszędzie a co do czego to ludzie się skarżą na innych stronach, że zostali oszukani. Wystarczy poczytać opinie i widać jak na dłoni, tylko na tych sfd najlepiej albo innych stronach. Jakbym wiedział o tym, że tam są prawdziwe opinie negatywne to bym nie kupił i teraz żałuję że kupiłem tego fenix ground zero…

  Sprawę zgłoszę tam gdzie trzeba bo dużo pienięzy kosztuje ten fenix ground zero i nie odpuszczę. Lepiej nie kupujcie tego, są inne sprawdzone spalacze.

  Reply
 3. Avatar Brat 23 stycznia 2019 at 14:07

  Proszę usuwajcie te komentarze, które naciągają na zakup tego Fenix ground zero bo widać marketing tego badziewia trwa w najlepsze. Ten spalacz tłuszczu niema prawa działać, w zasadzie to jego skład to syf, chcecie się tym truć? Już jest komunikat Polskiego związku na temat tego syfu, nie kupujcie tego fenix, są bezpieczniejsze i lepsze rozwiązania, wystarczy dobrze poszukać.

  Reply
 4. Avatar Berek 4 stycznia 2019 at 11:35

  Nie działa, bo mój znajomy kupił ten badziew i tylko stracił kasę. Wszystko przez fałszywe opinie które naciągały na jakimś forum, nie pamiętam dokładnie gdzie ale nie ryzykujcie, bo naprawdę szkoda pieniędzy na coś takiego tak jak ludzie piszą.

  Reply
 5. Avatar Krzychu 30 grudnia 2018 at 12:46

  Miałem już okazję to brać, cały czas widzę jak go promują na jakimś forum sportowym a tak naprawdę nie działa. Wiem o tym, bo przeznaczyłem niemałą kasę na to coś i cały ten Fenix Ground nie działa. Szkoda czasu, 4 miesiące brania i zero efektów. Odradzam i sprawa trafia na policję, bo to szczyt wszystkiego. Niema co opiniować, są lepsze sposoby niż ten pseudo spalacz tłuszczu niewiadomo skąd jak już to napisano tutaj.

  Reply
 6. Avatar Edek 2 grudnia 2018 at 23:11

  Mam to samo co Mariusz. Ten spalacz Ground Zero nie działa i z początku myślałem, że to poprostu moje wrażenie i że powinienem dać sobie nieco więcej czasu ale gdy zorientowałem się, że zostały już ostatnie tabletki tego środka to już bylem pewny, że coś tu jest nie tak jak być powinno a przynajmniej jak mi obiecano. Miał być to skuteczny spalacz a jest to tak naprawdę oszustwo z którego sprzedający powinien się tłumaczyć. Napisali, że jest to ” jedyny spalacz na rynku o tak wysokiej skuteczności” a to ściema i tyle. Chcę aby zwrócono mi pieniądze za ten preparat, wydałem prawie 300 złotych, dla mnie to jest dużo.

  Reply
 7. Avatar Mariusz 23 listopada 2018 at 13:56

  Ten Fenix Ground Zero to oszustwo. W sklepie w którym kupiłem go za jakieś 250 złotych napisali, że jest to najlepszy spalacz tłuszczu a tak naprawdę nie jest. Poza tym nie napisali, że mają te składniki. Dla mnie to są oszuści w dodatku te dobre opinie o nim są fałszywe. Dałem się nabrać i to wysokim kosztem. Niewiem jak go zwrócić, pewnie na to też się przygotowali, bo nic nie widzę o gwarancji która mi przysługuje. Jak go zwrócić i dostać swoje pieniądze? Pomocy!

  Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.