Przejdź do treści

Be Slim na Odchudzanie – Opinie, Działanie, Skuteczność

Ostatnio aktualizowano: sty 16, 2019 @ 12:10
Be Slim jest suplementem odchudzającym. Ten produkt został stworzony przez producenta suplementów Medifast za pośrednictwem programu TSFL Be Slim.

Medifast twierdzi, że użytkownicy stracą na wadze i poprawią swoją ogólną sprawność fizyczną po co najmniej 30 dniach.

Be Slim został wydany w 2002 roku i pozostaje jednym z najbardziej popularnych produktów Medifast do tej pory. Ich firma macierzysta, Take Shape for Life lub TSFL, była na rynku suplementów od początku lat 80-tych. Mają pełną gamę dodatków i spalaczy tłuszczu oprócz linii Be Slim.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Maj 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 27.05.2024

Składniki Be Slim

  • Liście Camellia Sinensis (zielona herbata)
  • L-karnityna
  • Ketony Maliny
  • Nasiona afrykańskiego mango
  • Wyciąg z kakao

Według Medifast, wszystkie składniki zawarte w Be Slim są organiczne i niemodyfikowane genetycznie. Suplement działa zwiększając wytrzymałość podczas treningów, jednocześnie stymulując tempo przemiany materii. Wyższy metabolizm prowadzi do większej utraty tłuszczu poprzez termogeniczne efekty w organizmie.

Skuteczność

BeSlim będzie skuteczny w pewnych sytuacjach. Z ich marketingu wynika, że produkt ten jest skierowany niemal wyłącznie do kobiet.

Ten produkt będzie działał na obu płciach, ale wydaje się, że został zaprojektowany, aby zmaksymalizować utratę wagi u kobiet – co może radykalnie różnić się od utraty wagi u mężczyzn. Kobiety mają tendencję do przenoszenia wyższych zawartości tłuszczu w organizmie z powodu rozkładu tłuszczu w całym ciele. Ekstrakt z zielonej herbaty jest głównym aktywnym składnikiem.

Z ogromną większością spalaczy tłuszczu na rynku reklamujących pewien efekt termogeniczny, BeSlim nie jest wyjątkowy pod tym względem. Celem preparatu jest uzyskanie największej utraty tłuszczu przy użyciu termogenezy.

Problem polega na tym, że nie jest to bardzo silny spalacz tłuszczu. Chociaż będzie to miało pewien wpływ na utratę wagi, jest bardzo prawdopodobne, że produkt nie będzie poddawany silnej kontroli. Suplement po prostu nie ma wystarczająco skutecznych składników aktywnych, aby można go było uznać za produkt najwyższej jakości.

Silniejsze spalacze tłuszczu będą tworzyć lepsze efekty termogeniczne. Wadą jest więcej efektów ubocznych: drażliwość, brak snu itp. Te efekty uboczne mają tendencję do zmniejszania się wraz z efektem spalania tłuszczu. Kiedy stosujesz suplement, taki jak Be Slim, nie zwiększasz swojej wytrzymałości i zysków.

Be Slim – Korzyści i Wyniki

Wyniki będą prawdopodobnie umiarkowane dla zdecydowanej większości użytkowników. Niestety, nie udało nam się znaleźć żadnych badań naukowych dotyczących konkretnej mieszanki substancji stosowanych przez Be Slim.

Na szczęście istnieje wiele badań dotyczących skuteczności zielonej herbaty, ketonów i wielu innych aktywnych składników w tym produkcie. Zielona herbata będzie miała znaczny wpływ na utratę wagi w porównaniu z kontrolnym placebo. Powodem tego jest kofeina w herbacie.

Kofeina zwiększa tętno, a jednocześnie tworzy zapotrzebowanie na organizm, aby uzyskać więcej paliwa do wytworzenia energii. Prowadzi to do utraty wagi, ponieważ twoje ciało zamienia tłuszcz w energię. Wykazano, że kofeina jest skuteczną pomocą wspomagającą odchudzanie, a korzyści z tego produktu będą widoczne.

Zawsze jest jakiś … ale … ale dla tego produktu jest intensywność. Ponieważ nie ma wielu aktywnych składników w Be Slim innych niż kofeina, może być lepiej (i taniej) po prostu wypić filiżankę kawy i multiwitaminę porannym treningiem. Dostaniesz zasadniczo te same substancje za ułamek ceny.

Be Slim – Ostrzeżenia

Tego produktu powinno unikać kilka kluczowych grup. Jeśli masz chorobę serca lub wysokie ciśnienie krwi, trzymaj się z dala od tego suplementu, chyba że skonsultujesz się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i karmiące powinny także unikać przyjmowania Be Slim. Suplementy zawarte w tym produkcie nie są przeznaczone dla niemowląt.

Ten suplement przyczyni się do niepokoju, zwiększenia częstości akcji serca, nerwowości i wielu innych problemów związanych z przyjmowaniem stymulantów. Jeśli masz jakiekolwiek poważne schorzenia, koniecznie trzymaj się z dala od tego suplementu.

Be Slim – Opinie

A więc czy wyjąć kartę kredytową i wziąć udział w klubie Be Slim? Cóż, doceniamy to, że wszystkie te produkty spożywcze są dostępne bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej. Miło jest również zobaczyć informacje o firmie i dane kontaktowe. Mamy jednak pewne wątpliwości dotyczące tego suplementu, ponieważ nie jest on poparty żadną solidną nauką. Ponadto obawiamy się wysokich kosztów.

Jeśli naprawdę chcesz rzucić kilka kilogramów, zachęcamy Cię do wyboru programu dietetycznego lub produktu, który nie ma nieprzyjemnego smaku, nie złamie Twojego konta bankowego, jest łatwy w użyciu w dowolnym miejscu i daje ci dużo energii.

[toggle title=”Więcej podobnych artykułów:”]

Slimetrol Forte nowe opinie

Slimberry opinie i efekty odchudzania

Slimetrol opinie i efekty

Sliminazer recenzja plastrów odchudzających

[/toggle]

2 komentarze do “Be Slim na Odchudzanie – Opinie, Działanie, Skuteczność”

  1. Zainteresowałem się tym preparatem, jednak najgorsze jest to, że w Polsce praktycznie nie jest on widocznie popularny. Nie mogę odnaleźć tych wszystkich opinii o skuteczności i tych skutkach ubocznych itp. Może źle szukam, niewiem ale cały ten jego opis brzmi dość interesująco. Nie chcę się brać kota w worku, dlatego pewnie poczekam aż coś się dowiem, ewentualnie coś innego wezmę przynajmniej dla spróbowania. Jakby ktoś miał jakieś wypowiedzi czy coś to prosiłbym wrzucić tu troszkę informacji, z chęcią bym dowiedział się na jego temat parę szczegółów.

  2. Brałam te tabletki na odchudzanie, niestety bez fajnych efektów. Problem z tym preparatem jest taki, że po jakimś czasie dostawałam zawroty głowy, mdliło mnie od stosowania tych kapsułek tego suplementu. Ciężka sprawa, jeszcze mam kilka tabletek, praktycznie ostatnie i łudze się, że coś ruszy ale to by było bezsensu, także ja osobiście odradzam. Szkoda, że tak nieliczne są te opinie o be slim, bo bym przynajmniej wcześniej wiedziała i nie traciła pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *